Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani som si to nevsimla :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by asi fakt nebolo dobre keby si sla spat s morkou, to by asi smrdelo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no idem ja..... tak paaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D papa
Odpovedať
čaute baby, som vás teraz dočítala, čo ste večer písali...ja trpím tiež mániou stále niečo nakupovať. Včera ma drahý trochu pribrzdil a povedal, že ako chcem šetriť na tú kuchyňu, keď stále všetko miniem na handry, drogerku, všelijaké blbosti na svadbu atď. Tak som mu sľúbila, že už budem menej míňať. No ale ja keď nejdem 2 dni do žiadneho obchodu, normálne dostanem horúčku.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko - sa pridavam do skupiny nakupnych maniakov - ked mam na to cas :-D som vcera len na pokaslanych maslickach a papieroch na dekoraciu nehala 40 euro a to len akoze na darceky a menu a podobne kraviny ]-( andzi - zavoj budem mat urcite zvrchu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, uprsane piatkove rano je tu,ale nevadi, aspon, ze je ten piatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
breeee raaaanko :-) andzi - ja tiez ked par dni nic nekupim, tak som chora.... potom musim ist aspon do DM s tym, ze kupim len daku malickost.... a z tej malickosti je plny kosik :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, to poznam, ja si tiez poviem, ze len malickost a je z toho nakup na dve tasky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ked tam maju take vseliake dobre veci, tak sa ani nedivim, ze tam furt kupujem vsetko..... asi neexistuje druh cistiaceho prostriedku, ktory som este nepouzila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby janocka . ty si taka zavisla na cistiacich prostriedkoch ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka - ano, som :-D a ked je uz nejaky z 1/2 minuty, utekam kupit druhy aby sa mi nestalo, ze zrazu nebudem mat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
som sa pobavila na tom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na cistenie kupelne a WC pouzivam dokopy asi 6 roznych pripravkov.... cif, oranzovy cillit bang, domestos likvidator spiny, 2 wc cistice + antibakterilane utierky na WC dosku a okenu na zrkadlo, to neratam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobra si
Odpovedať
janocka: to je iná mánia, ja zase fičím na všelijakých krémikoch, ktoré si kupujem zo všelijakých zahraničných stránok
Odpovedať
Profilova fotka
ja skor na topankach ;-)
Odpovedať
janocka: v DM- ke je dobrý výber čistiacich prostriedkov?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ano, velmi dobry.... tam maju aj to, co som inde nevidela - cistic chladnicky, cistic WC dosky - to su ich vyrobky, potom este kupujem take dezinfekcne modre tablety..... a aby toho nebolo malo, mam 3 okeny - 1 na zrkadla, 2. na konferency stol a 3. na okna.... ale inak som v pohode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, jeeemine jani..ty pises o tych cistiacich prostriedkoch ako o najvacsom zazraku zivota :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - anooooooo, lebo som maniacka asi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
iba asi...ale ved kazdy mame nejaku uchylku.. a ako inak idu pripravy? co vam este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci - nam chyba este dost , ale do augusta stihame
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem dnes do PD, tam sa budu oznamka tlacit, tak idem vybrat vzorku papiera.... a inak sme nijako extra nepokrocili, ale tak stihame :-) uz mame o vsetkom konkretne predstavy, tak ich uz "len" zrealizovat
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - to hej, august je este daleko...ja som vcera uz objednala oznamka...inak odporucam si vsetky slova skontrolovat pismenko po pismenku...aj datum samozrejme, hovoril mi ten nas grafik, ze uz raz vytlacil vsetky oznamenia so zlym datumom..a nie jeho vinou..nejake male preklepy som nasla aj ja..
Odpovedať
Profilova fotka
dik za radu , nad oznamkami este ani neuvazujeme
Odpovedať
lucinka4: my sme si dali v pamase zaslať náhľad oznámenia a až keď som ho odsúhlasila, začali ich tlačiť. Sme spokojní, v sobotu už asi pôjdeme aj pozývať.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - tako skoro uz pozyvate ?
Odpovedať
Profilova fotka
to iste som urobila aj ja..bola som presvedcena,ze vsetky texty som mu poslala spravne...no,nebola som si ista citatom z pesnicky od IMT Smile kvoli ciarkam ale to som si dala preverit slovencinarkou...nam spravili aj vzorku(tu mam v albume)..a este som mala problem so slovickom chateau v anglickej verzii pretoze angl slovnik na nete mi hodil, ze po anglicky je to chateu..tak som nakoniec dala original francuzsku verziu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?