Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zatial taky novy len pas, ale celkom sa mi ta foto paci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas stastie, si ale jedna z mala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave, to bolo stastie. Som zvedava, ako to dopadne teraz s OP, pasom, vodicakom, dovi-dopo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi dlho som nepobudla a uz aj idem. Pekny zvysok dnicka, pa
Odpovedať
Profilova fotka
no ja cakam este na pas, ale tam budem tiez tuto fotku, takze nemam ani malilinku nadej ze to bude o nieco lepsie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
az teraz som si vsimla ze si pisala, ze uz ides, tak aj tebe este pekny den ;-) papa
Odpovedať
ahojte baby, už som tu dlho nebola, ako sa máte? Dnes som si bola vybavovať nový občiansky, starý mi zobrali, takže neviem, ako budem teraz jazdiť autom... inak som rada, že už je po svadbe, konečne nastúpila u mňa taká pohoda, lahoda, žiadny stres, len v práci musím dobiehať. Lucka, janocka, skipinka, miska a ďalšie, ktoré to ešte len čaká, baby užite si ten deň, uletí rýchlo a to si uvedomíte až po svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Andzi, dakujem za radu :-) ono je to fakt, ze to rychlo prejde. Juuuj, ale nech to je uz tu, som nejaka nervozna, aj ked neviem preco :-( Andzi mas krasnu novu foto, uz sa tesim na tvoje fotocky
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko sa praje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko aj z nitry, ako sa dnes mame?
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj luci, no celkom dobre a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. co noveho? luci. bola si u toho lekvara?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jeej babule, ahojte, dobre ranko
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ano maji, bola som...vyzera to na ovulaciu, bola som na gyn. sone a tam mi ta sestricka vsetko poukazovala na obrazovke a povedala,ze akurat ovulujem...ze to bude z toho ale ak ma ta bolest neprejde po par dnoch tak treba patrat dalej.. ty ako? stale bolesti?
Odpovedať
Profilova fotka
luci, tak super. :) snad ta to coskoro prejde. mna to stale boli :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, ooocko ono to nie je sranda...som hovorila polovicke,ze nech rychlo namiesime lebo ked mam mat toto kazdy mesiac tak dakujem pekne..ale mozno je to len kvoli tomu,ze som vysadila hak a vajecniky si musia zvyknut na vajicka... ak ta to boli dlhsie tak to asi nebude ta ovulka...ale zas viem,ze mam v poriadku maternicu,ze nemam cysty a vsetko proste ok...ked ma doktor prezeral,resp prehmataval tak najprv mal podozrenie na cystu ale potom hovoril,ze to bolo crevo lebo ze sa mu podarilo ho zasunut vyssie...ze sa mi zosmykuje crevo :-D ,ale to bolo na pravej strane a ja mam bolesti na lavej :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to mam uz s prestavkou od februara, ale nieje to vobec pravidelne.
Odpovedať
Profilova fotka
a nemoze to byt pruh?alebo nie si v strese? mne sa stres prejavoval pichanim pri srdci..co by som nebola nikdy povedala :-o hlavne nech to nie je nic vazne a nech to co najskor prejde :-)
Odpovedať
caute, baby.. som akurat rozmyslala, ze vlastne teraz je na rade miska...nevesticka a ze inak vas vydatych je uz viacej ako nas slobodnych... andzi - dik za radu a kedy budu fotose my sme vcera mali prvu hodinu tanca s erikom narjasom...bolo to suuupeeeer
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky, ako sa mame? my tu mame dnes sviatok a tzv den muzov, ked chlapi chodia so svojimi kamosmi na vylety, tak som toho mojho nabalila a vyhodila z bytu :-D no a hej sa do upratovania 8-( zajtra pridu nasi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte skipi a jikus :-) jikus - no sa mas , ale to upratovanie ti nezavidim skipi - to fakt? ja som si to ani neuvedomila, ze je nas vydatych viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej Skip, takze prve kolo za sebou? A co ste tancovali? Popis trosku o tom, ako to prebiehalo. A este raz ahojte babulky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi a jikus no veru skipi,za chvilu nas tu zacnu utlacat... :-D a po 6.6. uz budem jedina slobodna ;-) jika - to je dobre,ze den muzov..a byva aj den zien? samo neratam MDZ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - no iba taka klasika ako mdz a den matiek, tak si tu chlapi premenili tento sviatok (v skutocnosti je to krestansky sviatok) na den muzov, aby neboli oskodovani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lu už sa nám to blííži :-)
Odpovedať
jika to je pekne, ze den muzov... aspon maju dovod na vylet :-) luci, nooo, po 6.6. uz budes jedina a posladna z nas... sme sa ucili rumbu, lebo ten tanec, ta shania twain, je zevraj rumba, nooo inak narocne sa trafit do rytmu..ale erik je mooooc zlaty chalanisko a teda vrti sa perfektne..
Odpovedať
ahojte baby, ako sa máme? Ja už by som chcela ísť čím skôr na materskú, lebo z týchto stresov v robote zošaliem. Som tak rozmýšľala, že svadobné fotky dám asi len na facebook, ale ešte ich nemám, ešte to nejaký čas potrvá, kým ich fotograf spracuje. Lucka: inak pod Symphony ti odporúčam podprsenku, strašne boli ťažké, korzet mi ťahalo dolu a hrozne zle sa v nich tancovalo.
Odpovedať
jeeej, andzi este raz gratulujem, mas peknu fotocku zmenenu... a daj aj ty nejake rady,ze co a ako...
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi ani nehovor, tiez som na to podobne. Nech som co najskor tehu. Budeme si drzat paste. Fakt ta foto je super, velmi pekny uces si mala
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - netrpezlivo cakam na fotky aby som videla ako ti symphony sadli :-) podprsenku ratam urcite,ani si neviem predstavit byt bez nej kedze som obdarena vcelku dost :-D a co sa tyka tehu, tak vcera mi na tom gyn sone povedala,ze vcera a dnes mam plodne dni...a kedze chceme babo tak som odchadzala s velkym usmevom odtial :-D ozaj andzi - cez vikend som bola na seminari s Elenkou Ilavskou a sme zistili,ze ta pozna...ze tvoj ocino bol jej sef
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?