Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • lucinka a vy uz pracujete na babatku?

inak akurat vcera som sa s mojim Matkom rozpravala, ze ked bude po svadbe, ze zrazu, co budem robit na MS? ze uz iba radit ostatnym..mi bude aj smutno

• skipi - no som druhy mesiac bez hak takze da sa povedat,ze pracujeme 😉 jedno cerstve v rodine mame a mala je krasna..sa neviem dockat ju vidiet nazivo..
    moj matko ani neriesi,ze som na MS...ale uz je to tazka zavislost..pomaly tu budeme ako inventar 😃 ved ja tu oxidujem uz vyse roka 😎

• luci, myslim,ze vsetky, co sme tu sme vazne inventare a asi vsetky sme tu uz vyse roka... sa potom budeme liecit od zavislosti... iba janocka to bude mat povolene dalej 🙂
    tak drzim palceky nech sa mimi zadari...

• Sponzor fóra
  • no ja uz tiez doberam posledny blister a aj ked mi lekarka povedala, ze mozeme zacat hned pracovat na babatku, predsa len chcem este par mesiacov nechat moj organizmus precistit a buduci rok hura do snazenia 😉

• baby, tak to vy sa vsetky potom asi presuvate na modreho kona, cooo??? mi potom dajte vediet,kde vas najdem, aby som bola v obraze 🙂

• Skip aka si zlata 🙂 ved snad tu budeme dalej kecat a ked nie, tak pride iny level FB

• skipi - neboj, ako poznam nas dvoch s drahym, nam to este chvilu potrva, kym sa presunem ku konovi 😃 takze sama tu urcite nezostanes

• jikus a miska, dikes.... ale ja pojdem za vami aj na konika,
    a jikus mozno sa vam zadari hned... mne lekar vravel,ze ked vysadim hak tak je najvacsia pravdepodobnost otehotnenia... ale my sme sa s drahym dohodli,ze este nevysadime, ze tak asi o rok..

• My uz sme sa dohodli, ze pojdeme do toho, mame vela rokov 😉

• miska - klidecek, najstarsi sme tu my s drahym a nestresujeme sa, ako babo by sme radi, ale nie za kazdu cenu

• Jikus si si ista? 🙂

• myslim,ze miskin uz skoro manzel je nastarsi 🙂

• no, no 🙂 a asi aj od Jitky som ja starsia

• nooo, rocik jeden to bude 🙂 🙂 🙂 🙂 takze miska, ty si tu taka matka pluku 🙂

• Ti dam, ze matka pluku 🙂

• Sponzor fóra
  • hehehe 😃 😃

• hi, hi, hi 😃 sme my už starčekovia

• nie ste, to zasa neeeeeeee 😉

• 🙂 no dobre, tak neee 🙂

Skip a ako dopadla skuska siat?

• čaute, čo riešite?

Lucka: áno, Elenku poznám. Bože, ten svet je ale malý. My už tiež chceme bábo, ja som prvý mesiac po vysadení a bohužiaľ to tento mesiac nevyšlo.

• caute. baby, vy ste sa do toho teda vrhli 🙂

• no zeby som prisla o moje prvenstvo vo veku? 😞 miska, to mi nerob 😃
    skipi - chceme vidiet fotecky 🙂

• baby, nerobila som ziadne foto, lebo moja mamina je proste strasny technicky talent a chcela s digitalnym fotakom fotit tak,ze ho otacala opacne a potom namiesto spuste ho vypla... takze som ju potom chudatko viacej netrapila...
    inak nevesticky ako ste to zvladali s tymi suknami, chodili ste pomalsie? ja ked som sa presla po salone mojim krokom tak jasnacka,ze saty nestihali 🙂

• jika - amyslim,ze miska ti to prvenstvo vyfukla

ooocko - my sa potom presunieme s nimi na konika

• skipi - ja ked som sa presuvala z miesta na miesto, tak som si saty musela drzat troska hore 😃
    ach jaj, je tu niekto tak lenivy ako ja? cely den sa chystam upratovat a este stale som sa k tomu nedostala 😬 radsej som si po sty krat pozrela svadobne video a zase som sa hrooozne nasmiala, su to krasne spomienky 😵

• ahojte, skipi - ja som si tiez pomahala zdvihanim sukne, ale potom som uz na to kaslala a tahala som ich za sebou 😃 😃 😃

• skipi - u mna to bolo najhorsie pocas tancovania, ja tancuvavam tak dost divoko 😃 a na nieco take dlhe teda zviknuta nie som, tak som par krat skoro pristala na hube 😃 😃 😃

• jikus - musim len suhlasit, ja som bola na tom dost podobne 😵 😵 😵

• boze, uz som dlho zo skoly - ze zvyknuta s mäkkym i 😃 😃 😃

• nooooooooooo pekne 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov