Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
lucinka a vy uz pracujete na babatku? inak akurat vcera som sa s mojim Matkom rozpravala, ze ked bude po svadbe, ze zrazu, co budem robit na MS? ze uz iba radit ostatnym..mi bude aj smutno
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no som druhy mesiac bez hak takze da sa povedat,ze pracujeme ;-) jedno cerstve v rodine mame a mala je krasna..sa neviem dockat ju vidiet nazivo.. moj matko ani neriesi,ze som na MS...ale uz je to tazka zavislost..pomaly tu budeme ako inventar :-D ved ja tu oxidujem uz vyse roka 8-)
Odpovedať
luci, myslim,ze vsetky, co sme tu sme vazne inventare a asi vsetky sme tu uz vyse roka... sa potom budeme liecit od zavislosti... iba janocka to bude mat povolene dalej :-) tak drzim palceky nech sa mimi zadari...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz tiez doberam posledny blister a aj ked mi lekarka povedala, ze mozeme zacat hned pracovat na babatku, predsa len chcem este par mesiacov nechat moj organizmus precistit a buduci rok hura do snazenia ;-)
Odpovedať
baby, tak to vy sa vsetky potom asi presuvate na modreho kona, cooo??? mi potom dajte vediet,kde vas najdem, aby som bola v obraze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skip aka si zlata :-) ved snad tu budeme dalej kecat a ked nie, tak pride iny level FB
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - neboj, ako poznam nas dvoch s drahym, nam to este chvilu potrva, kym sa presunem ku konovi :-D takze sama tu urcite nezostanes
Odpovedať
jikus a miska, dikes.... ale ja pojdem za vami aj na konika, a jikus mozno sa vam zadari hned... mne lekar vravel,ze ked vysadim hak tak je najvacsia pravdepodobnost otehotnenia... ale my sme sa s drahym dohodli,ze este nevysadime, ze tak asi o rok..
Odpovedať
Profilova fotka
My uz sme sa dohodli, ze pojdeme do toho, mame vela rokov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - klidecek, najstarsi sme tu my s drahym a nestresujeme sa, ako babo by sme radi, ale nie za kazdu cenu
Odpovedať
Profilova fotka
Jikus si si ista? :-)
Odpovedať
myslim,ze miskin uz skoro manzel je nastarsi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, no :-) a asi aj od Jitky som ja starsia
Odpovedať
nooo, rocik jeden to bude :-) :-) :-) :-) takze miska, ty si tu taka matka pluku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ti dam, ze matka pluku :-)
Odpovedať
hehehe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hi, hi, hi :-D sme my už starčekovia
Odpovedať
nie ste, to zasa neeeeeeee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no dobre, tak neee :-) Skip a ako dopadla skuska siat?
Odpovedať
čaute, čo riešite? Lucka: áno, Elenku poznám. Bože, ten svet je ale malý. My už tiež chceme bábo, ja som prvý mesiac po vysadení a bohužiaľ to tento mesiac nevyšlo.
Odpovedať
Profilova fotka
caute. baby, vy ste sa do toho teda vrhli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zeby som prisla o moje prvenstvo vo veku? :-( miska, to mi nerob :-D skipi - chceme vidiet fotecky :)
Odpovedať
baby, nerobila som ziadne foto, lebo moja mamina je proste strasny technicky talent a chcela s digitalnym fotakom fotit tak,ze ho otacala opacne a potom namiesto spuste ho vypla... takze som ju potom chudatko viacej netrapila... inak nevesticky ako ste to zvladali s tymi suknami, chodili ste pomalsie? ja ked som sa presla po salone mojim krokom tak jasnacka,ze saty nestihali :-)
Odpovedať
jika - amyslim,ze miska ti to prvenstvo vyfukla ooocko - my sa potom presunieme s nimi na konika
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - ja ked som sa presuvala z miesta na miesto, tak som si saty musela drzat troska hore :-D ach jaj, je tu niekto tak lenivy ako ja? cely den sa chystam upratovat a este stale som sa k tomu nedostala :-N radsej som si po sty krat pozrela svadobne video a zase som sa hrooozne nasmiala, su to krasne spomienky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, skipi - ja som si tiez pomahala zdvihanim sukne, ale potom som uz na to kaslala a tahala som ich za sebou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - u mna to bolo najhorsie pocas tancovania, ja tancuvavam tak dost divoko :-D a na nieco take dlhe teda zviknuta nie som, tak som par krat skoro pristala na hube :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - musim len suhlasit, ja som bola na tom dost podobne x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
boze, uz som dlho zo skoly - ze zvyknuta s mäkkym i :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooooooo pekne :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?