Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • Andzi kraasne foto, blahozelam este takto. Ale pridaj viac, bola si naadherna.

Skip ahoj 🙂

• babuľky, ďakujem vám krásne. zatiaľ mám len tie fotky, ktoré som pridala.

• cakame, kedy ich bude viacej 😉

• Sponzor fóra
  • cafte babky, som spat 🙂

misi - aky bol obed? 😃

• babky, tak ja pre zmenu odchadzam, ideme tancit s erikom..cauteeee...inak miska kukala som predpoved na http://www.meteocentrum.cz/predpoved/predpoved-pocasi/bratislava.php
    jake super pocko v piatok...dufam,ze aj sobota taka bude

• ajoj skipi, prijemne tancovanie 😉

• Domi, mala som salat, tak sa dalo, ale nejak sa mi nechce jest ked je teplo

Jeej Skip, no zatial to pocko vyzera super.

• no to poznam, ja som si zase dala pizza stangle s dressingom, mnam mnam vybordelne boli 🙂

• o chvilu budem koncit v praci, tak vam zelam kraasny vikend. Paaa zienky 😉

• juuuuuuuuj misi ty sa ale mas, tak teda pjekny vikend, pa 🙂

• miska: takto skoro končíš v práci? Ja ešte také 2 hodinky.

• andzi - vies ako niekto ma rozumneho sefa, niekto nie, my musime trcat v robote aj v piatok do 17 00 😠 😒

• domika: a to bežne mávaš pracovnú dobu do 17.00? Od koľkej?

• andzi - ano, kazdy den od 8 30 - 17 00 hod 😒

• domika: tak to ťa obdivujem, ja som v práci od 7.40 v priemere, ale o 15.00 už padám únavou a o 15.30 už bežím...jasné, že sú dni, kedy musím ostať dlhšie, ale to je len výnimočne.

• Sponzor fóra
  • no ja by som radsej chodila do roboty skor a tym padom skor aj odchadzala ale to nezalezi odo mna

• andzi-bola si naozaj naaadhernaaa,uz sa neviem dockat,kedy pridas viac foteciek 🙂 ....a blahozelaaaam aj sem 🙂

• lentilka: ďakujem

Viac fotiek dám na facebook keď budú hotové, lebo aj tie, čo som pridala sem, musím na želanie mojej mamy stiahnuť.

• ahojte. andzi, preco si musela dat fotky prec?

• andzi-preco ich musis stiahnut???? 🤔

• Ahojte babulky, krasny slnecny dnicek 🙂

Ja mam za sebou super vikend, boli sme s mamcou vo Velkom Mederi na kupalisku, tam su take liecive vody, tak sme si to super uzili. Aj sme sa tam ubytovali, tak sme prezili taku mini dovcu 🙂

• ahoj miska, jeej..taka mini dovca potesi 🙂 , ja ani neviem ako vikend ubehol..uz nech je rychlo dalsi 😃

• Ahoj Lu, ani nehovor, nam uz sa to tak kraati, uz buduci tyzden to vypukne. Uz by som bola najradsej, aby bol piatok a nejak okolo 14,00 🙂 samoska ten nas piatok

• viem..normalne nemozem uverit,ze uz je to za dverami..tento tyzden pride bratranec z Kanady s rodinou,tesim sa ako male babo..nevidela som ho hadam 6 rokov...nesie mi aj krabicky na darceky pre hosti a potom uz nastane ten kolotoc poslednych finalnych priprav..a dovolenka 😎

• Jeeej, a kam idete na dovcu Lu?

• ahojte baby

miska, lucinka: juj, normálne vám závidím, vychutnajte si tie posledné svadobné prípravy. Deň D ubehne ako voda, ja keď som čakala vo svadobný deň na príchod ženícha, stále som nechápala, že ten deň je už tu, spamätala som sa až ráno v nedeľu že vlastne ročné prípravy s už za mnou. život musí ísť ďalej.

• Ahoj Andzi, no musime si to uzivat, ale som uz riadne nervozna.

A prave som pozerala pocasie, tak zatial to vyzera nadejne. Jasno a 26 stupnov, tak by to malo vyjst aj Skipi

• ahoj andzi 🙂 - ale stalo to za to,nie?urcite to sialene ubehne,uz teraz som z toho trochu smutna ale pridu dalsie krasne veci..ved pracujeme na babatku,nie 😉?
    miska, nejdeme na dovcu..resp chceme ist ale este neviem ani kedy ani kam...ja budem mat dovcu na pripravy a hoci budem urcite rozlietana bude to pre mna ako balzam na dusu..z tejto roboty mam proste neuveritelne stresy a keby som mohla uz som tu neni...

• Aha Lu, uz chapem, my to mame tiez tak. Dovca mozno bude, uvidime ako vyjdu peniazky

• rozhodne na dovolenku chcem ist ale bude to zavisiet od peniazkov 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov