Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • Andzi kraasne foto, blahozelam este takto. Ale pridaj viac, bola si naadherna.

Skip ahoj 🙂

• babuľky, ďakujem vám krásne. zatiaľ mám len tie fotky, ktoré som pridala.

• cakame, kedy ich bude viacej 😉

• Sponzor fóra
  • cafte babky, som spat 🙂

misi - aky bol obed? 😃

• babky, tak ja pre zmenu odchadzam, ideme tancit s erikom..cauteeee...inak miska kukala som predpoved na http://www.meteocentrum.cz/predpoved/predpoved-pocasi/bratislava.php
    jake super pocko v piatok...dufam,ze aj sobota taka bude

• ajoj skipi, prijemne tancovanie 😉

• Domi, mala som salat, tak sa dalo, ale nejak sa mi nechce jest ked je teplo

Jeej Skip, no zatial to pocko vyzera super.

• no to poznam, ja som si zase dala pizza stangle s dressingom, mnam mnam vybordelne boli 🙂

• o chvilu budem koncit v praci, tak vam zelam kraasny vikend. Paaa zienky 😉

• juuuuuuuuj misi ty sa ale mas, tak teda pjekny vikend, pa 🙂

• miska: takto skoro končíš v práci? Ja ešte také 2 hodinky.

• andzi - vies ako niekto ma rozumneho sefa, niekto nie, my musime trcat v robote aj v piatok do 17 00 😠 😒

• domika: a to bežne mávaš pracovnú dobu do 17.00? Od koľkej?

• andzi - ano, kazdy den od 8 30 - 17 00 hod 😒

• domika: tak to ťa obdivujem, ja som v práci od 7.40 v priemere, ale o 15.00 už padám únavou a o 15.30 už bežím...jasné, že sú dni, kedy musím ostať dlhšie, ale to je len výnimočne.

• Sponzor fóra
  • no ja by som radsej chodila do roboty skor a tym padom skor aj odchadzala ale to nezalezi odo mna

• andzi-bola si naozaj naaadhernaaa,uz sa neviem dockat,kedy pridas viac foteciek 🙂 ....a blahozelaaaam aj sem 🙂

• lentilka: ďakujem

Viac fotiek dám na facebook keď budú hotové, lebo aj tie, čo som pridala sem, musím na želanie mojej mamy stiahnuť.

• ahojte. andzi, preco si musela dat fotky prec?

• andzi-preco ich musis stiahnut???? 🤔

• Ahojte babulky, krasny slnecny dnicek 🙂

Ja mam za sebou super vikend, boli sme s mamcou vo Velkom Mederi na kupalisku, tam su take liecive vody, tak sme si to super uzili. Aj sme sa tam ubytovali, tak sme prezili taku mini dovcu 🙂

• ahoj miska, jeej..taka mini dovca potesi 🙂 , ja ani neviem ako vikend ubehol..uz nech je rychlo dalsi 😃

• Ahoj Lu, ani nehovor, nam uz sa to tak kraati, uz buduci tyzden to vypukne. Uz by som bola najradsej, aby bol piatok a nejak okolo 14,00 🙂 samoska ten nas piatok

• viem..normalne nemozem uverit,ze uz je to za dverami..tento tyzden pride bratranec z Kanady s rodinou,tesim sa ako male babo..nevidela som ho hadam 6 rokov...nesie mi aj krabicky na darceky pre hosti a potom uz nastane ten kolotoc poslednych finalnych priprav..a dovolenka 😎

• Jeeej, a kam idete na dovcu Lu?

• ahojte baby

miska, lucinka: juj, normálne vám závidím, vychutnajte si tie posledné svadobné prípravy. Deň D ubehne ako voda, ja keď som čakala vo svadobný deň na príchod ženícha, stále som nechápala, že ten deň je už tu, spamätala som sa až ráno v nedeľu že vlastne ročné prípravy s už za mnou. život musí ísť ďalej.

• Ahoj Andzi, no musime si to uzivat, ale som uz riadne nervozna.

A prave som pozerala pocasie, tak zatial to vyzera nadejne. Jasno a 26 stupnov, tak by to malo vyjst aj Skipi

• ahoj andzi 🙂 - ale stalo to za to,nie?urcite to sialene ubehne,uz teraz som z toho trochu smutna ale pridu dalsie krasne veci..ved pracujeme na babatku,nie 😉?
    miska, nejdeme na dovcu..resp chceme ist ale este neviem ani kedy ani kam...ja budem mat dovcu na pripravy a hoci budem urcite rozlietana bude to pre mna ako balzam na dusu..z tejto roboty mam proste neuveritelne stresy a keby som mohla uz som tu neni...

• Aha Lu, uz chapem, my to mame tiez tak. Dovca mozno bude, uvidime ako vyjdu peniazky

• rozhodne na dovolenku chcem ist ale bude to zavisiet od peniazkov 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov