Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahojte,
    ooo, pozdrav lentilku aj odo mna,ze sa tesime na fotky..
    je tu niekto?

• ahojky lucinka, ako sa mame???

• ahoj domi, akurat som zistila,ze idem dnes zas do BA

• Sponzor fóra
  • supej, tak nas pridi kuk na zlate piesky 😉

• mozno pojdem aj na staru vajnorsku, to este neviem ale urcite idem na nivy...kde na starej vajnorskej sedite? 😃

• hned oproti konecnej elektriciek na zlatych pieskoch take nove presklene budovy 😉 😵 😵 😵

• jeemine,ake je to cislo?mozme skocit na obed 😉

• no luci to je sice 37 ale kusok odtial je tiez 37 😒 my sme 37/C 😉

• aha,tak to je trosku dalej,resp blizsie ako chodim ja...ja tak na 25, prip 17

• noooooooo ale to je kusok, fakticky, priamo oproti tej konecnej elektriciek

• a mate tam niekde blizko dobre miesto na obed?

• luci ani moc ne, je tam ten shopping palace a tam su same fast foody iba a asi aj tak by sme sa nemohli dlho zdrzat nakolko kolega je mimo firmy a majka za ne zaskakuje 😞

• tak nic,nehame to na inokedy 😃 palace poznam

• no ale nebol by to zly napad 😵 😵 😵 snad nabuduce sa to podari aj zrealizovat 🙂

• v kazdom pripade majka bude mat nachystane tie kolace ked pride na obrad, mala by si sa k nej pripojit a snad sa nieco ujde aj tebe 😉 😃

• Sponzor fóra
  • cooooooooooooo? tak s tymto sa mi mila nasa nepochvalila 😠 😛

noooooo tak na tym zacnem teraz asi aj rozmyslat, ze sa zastavim aj ja 😃 😃

• tak ju hned mozes vyhresit..sme sa bavili o tortach a zakuskoch a som jej slubila,ze ak pride tak sa jej nieco ujde 😉

• teda, no az teraz sa priznala,ze ma nejake kolaciky rezervovane 😃 😃 a neboj hned som jej povedala do duse 😎 ale ne srandujem 😵

• len ak sa rozhodnete prist tak mi dajte vediet dopredu aby som vedela pripravit krabicku 😉

• luci nemboj urcite sa ozveme 🙂

• ozik,a chystate sa nasej janocke? mne sa to zacina komplikovat ale rozhodne chcem 🙂

• juuuuuuuuuuj no ja ece neviem, a majka je na tom taky tak

• ved to, uvidim aj ja lebo ten vikend pred svadbou mame nabity..a to by som isla aj tak asi len ja bez polovicky..chcela by som to ale vidiet lebo budu mat vlastnu hudbu (aspon tak si pamatam) takze sa budem inspirovat 😃

• no sak jasne, ja tiez este neviem co bude za tie 2 tyzdne ci ako to vychadza 🙂

• Ahojte babule, sa konečne hlááásim. Som bola u kožnej a na skúsku licenia. Super ma nalicila, tak som spokojna 🙂

• ahoj miska, jeeeeeeeej supej a fotocky kde su??? 🙂

• juuuj, no to bude problem, nemam sa s cim odfotit 😞

• noooo tak to je na nic potom, ale sak neva, my to tvoje licenie uvidime v premiere vo svadobny den 😉

• nooo, budete musiet pockat 🙂

Domi a čo nové? ci nic, len poctivo pracujes?

• tak my teda pockame 😵

nove? no nic, snazim sa poctivo pracovat ale moc mi to nejde nechce sa mi v tomto teple, ale oocko taha za nas obidve 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov