Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
take neocakavane detske vsuvky su najkrajsie...aj my budeme mat carolinku..ibaze sa pise s C lebo ma ocina francuza :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to teda ano, decka hned vymyslia daco vtipne :-) karolinka je uz dost popularne meno v poslednej dobe
Odpovedať
Profilova fotka
to hej...a este emma ved som zvedava ako to dopadne, matkov synovec ma niest prstienky takze to bude zabava...mal by ist s mojou maminou ale tu ma tak rad,ze s nou pojde aj na kraj sveta takze snad nebude strajkovat..uz minule mu jeho ocino dal vankusik nech trenuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej to bude pjekne, aj ja som chcela aby tie obrucky niesla karolinka, ale je este moc mala a strasne blazniva, tak sa to zmenilo a niesla ich moja nova svagrina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,uvidime ako to zvladne..tiez je to taky maly blazonko ale pred vela ludmi sa zas hanbi..takze uvidime,ked nie tak nie..svet sa nezbori..maly mal v marci 3 roky takze sa na neho neda hnevat ak by nechcel.. a kolko ma tvoja nova svagrina?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babizne.
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne je odo mna o mesiac starsia, ale vychadza ze je starsia o rok, ona je december a ja januar :-) ahoj ooocenko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooocko :-) dnes uz mas menej prace? domi - tak ona potom asi nestrajkovala ;-) mam este 10 rocnu druzicku ale chceme aby bola ako flowergirl takze uvidime,mozno im to nakoniec vymenime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - neee to by si nedovolila :-D bola to pre nu cest ;-) nasa mala nakoniec tiez rozhadzovala lupienky, takze sa aj ona podielala na nasej svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci, ani nie, ale cakam, kym sa k sefinovy dostanem
Odpovedať
Profilova fotka
tak aspon chvilku mas pauzu..lepsie ako nic ;-) jaksik uz idu na mna hlady,asi si pojdem do mekaca kupit salat..za chvilku som naspat
Odpovedať
Profilova fotka
ok luci, asi aj my zabehneme na obed :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak my sme to vzdali, lebo je to tu nejake klamlive to pocasie a vyzera to tak, ze kazdu chvilu zacne prsat,nastastie ja mam obedik zo sebou a ooocenko si daco objedna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som naspat a papam mnam salatik....no,tu tak jemne poprcha ale nic vazne takze som to prezila bez ujmy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci a ty mas ten mekac hned vo firme? sak si sa vratila spat rychlostou blesku :-D :-D :-D a inak dobru chut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, nie ale cca 5 min peso...
Odpovedať
Profilova fotka
to sa mas, ja by som tam bola kazdy den :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja mooc lubim ich salatik ale obcas treba zmenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, ale ja si aj tak vacsinou davam len vanila shake, na ten by som tam chodila stale :-D ... ale sem tam aj daco na jedenie aby sa nepovedalo
Odpovedať
Profilova fotka
mnam shake, ale jahodovy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skoda ze mekac nerobi aj roznasku, ze draga? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja tam tiez nejedavam hamburgery..len salat, pripadne ich maskrty ale to teraz nie...musim par kil do svadby zhodit
Odpovedať
Profilova fotka
si si dala zavazok schudnut do svadby luci? ja som aj chcela menej jest, aby som mala volnejsie saticky, ale nejako mi to nevyslo a nastastie som ich nemala ani na doraz
Odpovedať
Ahoj Dominika, hovorí ti niečo meno Juliana Švrčková?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jafneeeeeeeeee, moja sousedka a kamoska x-) x-) x-) pjeco?
Odpovedať
Profilova fotka
vlastne hej,nejake 3 kila....snad pojdu dole,ono svadba je dobra motivacia lebo mne sa tie min 3 kila dole zidu..samo ak nebudeme coskoro 3 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - noooooooo ale to budem potom v poho ked pojdu kilecka hore ci ne? :-)
Odpovedať
Lebo už tak stráááááááááááááášne dávno mi v nejakej súvislosti spomínala tvoje meno, a keď som uvidela Blatné, tak že či si to ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo teda, ona ma takto spominala? mile od nej. a ty co ako pokracuju pripravy na svadbu? ;-)
Odpovedať
Závidím ti, že už máš po . . . ;-) Mňa občas chytajú stavy, že nič nestíham a nič nedopadne dobre, ale to mám asi vo všetkom, nielen pri príprave svadby :-) Navyše nad každou prkotinou špekulujem stokrát dlhšie ako iní ľudia - no katastrofa . . . Ak sa môžem opýtať, koľko máš rokov? Lebo mne všetci že taká mladá sa vydáva . . . =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?