Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • take neocakavane detske vsuvky su najkrajsie...aj my budeme mat carolinku..ibaze sa pise s C lebo ma ocina francuza 🙂

• to teda ano, decka hned vymyslia daco vtipne 🙂

karolinka je uz dost popularne meno v poslednej dobe

• to hej...a este emma
    ved som zvedava ako to dopadne, matkov synovec ma niest prstienky takze to bude zabava...mal by ist s mojou maminou ale tu ma tak rad,ze s nou pojde aj na kraj sveta takze snad nebude strajkovat..uz minule mu jeho ocino dal vankusik nech trenuje 😃

• Sponzor fóra
  • jeeeej to bude pjekne, aj ja som chcela aby tie obrucky niesla karolinka, ale je este moc mala a strasne blazniva, tak sa to zmenilo a niesla ich moja nova svagrina 🙂

• no,uvidime ako to zvladne..tiez je to taky maly blazonko ale pred vela ludmi sa zas hanbi..takze uvidime,ked nie tak nie..svet sa nezbori..maly mal v marci 3 roky takze sa na neho neda hnevat ak by nechcel..
    a kolko ma tvoja nova svagrina?

• caute babizne.

• ved jasne

je odo mna o mesiac starsia, ale vychadza ze je starsia o rok, ona je december a ja januar 🙂

ahoj ooocenko 😉

• ahoj ooocko 🙂 dnes uz mas menej prace?
    domi - tak ona potom asi nestrajkovala 😉 mam este 10 rocnu druzicku ale chceme aby bola ako flowergirl takze uvidime,mozno im to nakoniec vymenime 🙂

• luci - neee to by si nedovolila 😃 bola to pre nu cest 😉 nasa mala nakoniec tiez rozhadzovala lupienky, takze sa aj ona podielala na nasej svadbe

• ahoj luci, ani nie, ale cakam, kym sa k sefinovy dostanem

• tak aspon chvilku mas pauzu..lepsie ako nic 😉
    jaksik uz idu na mna hlady,asi si pojdem do mekaca kupit salat..za chvilku som naspat

• ok luci, asi aj my zabehneme na obed 🙂

• tak my sme to vzdali, lebo je to tu nejake klamlive to pocasie a vyzera to tak, ze kazdu chvilu zacne prsat,nastastie ja mam obedik zo sebou a ooocenko si daco objedna 🙂

• uz som naspat a papam mnam salatik....no,tu tak jemne poprcha ale nic vazne takze som to prezila bez ujmy 🙂

• luci a ty mas ten mekac hned vo firme? sak si sa vratila spat rychlostou blesku 😃 😃 😃

a inak dobru chut 😉

• Sponzor fóra
  • dakujem, nie ale cca 5 min peso...

• to sa mas, ja by som tam bola kazdy den 😬

• no,ja mooc lubim ich salatik ale obcas treba zmenu 😉

• to hej, ale ja si aj tak vacsinou davam len vanila shake, na ten by som tam chodila stale 😃 ... ale sem tam aj daco na jedenie aby sa nepovedalo

• mnam shake, ale jahodovy 😃

• skoda ze mekac nerobi aj roznasku, ze draga? 😉

• ved ja tam tiez nejedavam hamburgery..len salat, pripadne ich maskrty ale to teraz nie...musim par kil do svadby zhodit

• si si dala zavazok schudnut do svadby luci? ja som aj chcela menej jest, aby som mala volnejsie saticky, ale nejako mi to nevyslo a nastastie som ich nemala ani na doraz

• Ahoj Dominika, hovorí ti niečo meno Juliana Švrčková?

• ahoj jafneeeeeeeeee, moja sousedka a kamoska 😵 😵 😵 pjeco?

• vlastne hej,nejake 3 kila....snad pojdu dole,ono svadba je dobra motivacia lebo mne sa tie min 3 kila dole zidu..samo ak nebudeme coskoro 3 😉

• luci - noooooooo ale to budem potom v poho ked pojdu kilecka hore ci ne? 🙂

• Lebo už tak stráááááááááááááášne dávno mi v nejakej súvislosti spomínala tvoje meno, a keď som uvidela Blatné, tak že či si to ty 🙂

• noo teda, ona ma takto spominala? mile od nej. a ty co ako pokracuju pripravy na svadbu? 😉

• Závidím ti, že už máš po . . . 😉
    Mňa občas chytajú stavy, že nič nestíham a nič nedopadne dobre, ale to mám asi vo všetkom, nielen pri príprave svadby 🙂 Navyše nad každou prkotinou špekulujem stokrát dlhšie ako iní ľudia - no katastrofa . . .
    Ak sa môžem opýtať, koľko máš rokov? Lebo mne všetci že taká mladá sa vydáva . . . 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov