Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • lucka - pekne oznamenie mate

• ivka: prečo myslíš, že skoro?

• vsak je este len marec

• Sponzor fóra
  • my máme svadbu v máji, to sú už len 2 mesiace

• si myslim ze je skoro pozyvat 2 mesiace dopradu ci nie ? ja neviem , no ked mate toho viac , tak asi bude lepsie ked uz zacnete

• u vás sa koľko pozýva vopred? U nás ešte nikto pomaly o svadbe nevie, moc sme to nerozširovali, tak aby sa pozvaní vedeli zariadiť.

• si myslim ze mesiac dopredu budeme pozyvat, lebo sme dost velka rodina , a kazdy byva niekde inde
    o nasej svadbe uz vsetci hostia vedia, tak s tym by nemal byt problem

• hej, tak skoro sa rozniesol chýr? My sme si to držali v súkromí.

• Moju spolužiačku z krúžku nechal snúbenec týždeň pred svadbou so slovami, že si nie je istý, že ona je tá pravá. Takže ja som radšej opatrná.

• staci ze sme to povedali nasej babke , a uz to vedel kazdy , a viac menej kazdy i cakal ze uz bude svadba

• pôjdete pozývať osobne?

• urcite ano

• ahojte, tak som naspat...bola som papat..aj my budeme vacsinu hosti pozyvat osobne..mame vsak hosti aj zdaleka takze ti dostanu pozvanku postou..aj tak to uz ale vedia 🙂

• lucinka: čo si mala dobré?

• mala som fazulovu mliecnu polievku a kuraci salat..som uplne plna..jaaj a este kavu kedze na mna hned prisiel klasicky utlm 😠

• Sponzor fóra
  • caute babky
    co sa tyka pozyvania, tak sme to urobili ako lucka - väcsinu sme pozvali osobne a tym, ktori byvaju dalej, tym sme to zatelefonovali a poslali pozvanku

• ivka - dakujem za pochvalu...
    inak andzi - dnes moja teta videla fotky mna v nasich satockach a povedala, ze sa jej pacia viac ako tie moje predtym...proste sme si dobre vybrali 😃

• lucka: ja vieeeeem!!!! Sú to nádherné šaty, ja som spokojná veľmi.

• budeme proste nadherne nevesty 😃

• 🙂 🙂 🙂

• dievčence, mne sa už nechce pracovať a kolega vedľa mňa maká normálne mám výčitky svedomia

• andzi - mozno si len myslis ze maka 🙂

• andzi - je piatok poobede...to je uplne pochopitelny pocit

• baby idem ja varit obed , pekny vikend prajem

• ahojte kočky,
    už víkendujete??

• ahojky lenti, no ja este nie 😞

• ahojte lentilka a domika

ani ja ešte nemám víkend

• ahoj andzi, supis, uz som si myslela, ze som sama 😉

• bryyyyyyyyy veceeeeer 😉

• cau, idem aj sem na chvilu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Spoločne pripravíme ozvámenia Vašich snov