Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, ved sme si povedali, ze co by sme inde ledva naskrabali, tak tam si budeme ako krali uzivat. Snad pocasie vyjde, ale hlavne budeme sami dvaja pekne oddychovat :-) a vybrali sme si Slnecne pobrezie, tam je kusok Nesebar, tu krasu historicku mozem, tak sa budem vytesovat. Nech uz to je
Odpovedať
Profilova fotka
Domi som pozerala, ze ste boli v Pomori :-) na fotkach bolo vidiet, tam sme boli aj my s mamcou minuly rok. Super tam bolo
Odpovedať
Profilova fotka
misi - to je super vyber, aj ja som rozmyslala ze by nebolo mozno zle ist opat do bulgarie a to slnecne pobrezie je suprove, akurat som v nejakom casaku citala o sozopole, krasne mestecko to je :-) hej hej v pomori sme boli, velka spokojnost od mora sme byvali asi tak cca 10 - 15 min peso a do centra mesta sme to mali asi 1 min cesty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
misi - lucim sa, idem do banky a pak konecne domeno, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Domi, prepac, som musela ist nieco vybavit. Krasny zvysok dnicka zelam vsetkym a polepsime sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky, ako sa mame? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciao Domi :-) u mna dobre, bola som akurat rano objednat zakusky a tortu
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaaaaaaaam, ale aj my budeme dnes tortu papat, kolega mal svadbu a tak nam doniesol okostovat x-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a to kedy mal svadbu, ked az dnes vam doniesol tortu?
Odpovedať
Profilova fotka
no on ju mal v sobotu, ale mal ju mimo svk a len vcera sa vratil spat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa :-) ale to je snad cerstva :-D nie zo soboty
Odpovedať
Profilova fotka
neviem este sme nechutnali =-) ale ked sa tu nahodou dlhsie neobjavim budes poznat dovod :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D:-D nestras, určite bude dobrá
Odpovedať
Profilova fotka
ved to sa uvidi az neskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, ked si si vybavovala novy OP, stary ti zatil ostal, alebo?
Odpovedať
Profilova fotka
misi nie, dali mi zatial taky papier vo formate A4, ktory bol ako doklad o tom ze ti odobrali stary
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) ako to dnes ide? domi - pozeram,ze dnes budete mat dobrotu :-D mnam, ja sa tesim na nase torticky, do svadby nemozem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no mala by som stihnut vybavit v pondelok. A co vsetko este si vybavovala? Napr. nahlasenie do zdravotnej poistovne, to kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci - noooooooooooo sa dnes prejeme :-D misi - ale oni ti ten novy OP hned nedaju to trva aspon tyzden... ohladom tej poistovne napr. v SZP je to tak ze by si mala do 8 dni ohlasit zmenu ci uz mena alebo adresy ale to som ja nevedela, ohlasila som to asi po 10 dnoch a teraz cakam na odpoved ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - uz mas vsetko vybavene? inak, podla tvojho vzoru som si kupila sice nie fixku na sklo ale farbu a napisala som nase inicialy a datum a spodok..jeemine ako sa to vola :-o no,proste na to na com pohar stoji =-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
luci - to sa vola stopka :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi ja viem, ved to som pochopila :-) len aby som to aspon mala rozvybavovane. Lu ahoj, myslim ze uz mame vsetko. Chapem kam si to napisala, aj my tam mame napisany datum. Inak ta fixka je uplne prakticka, skoda ze sa ti nepodarila kupit. Ja som tak uz vina popisala.
Odpovedať
Profilova fotka
misi - sorry, ja som si to akosik zle vysvetlila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Domcur v poho :-) a ostatne doklady (vodicak a pas) si vybavujes az ked mas novy OP, alebo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ja som si to vybavola naraz vsetko ;-) ja som vybavovala OP a pas, nakolko vodicak este nemam, sa akosik nemam k cinu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj to je stopka? ja som myslela,ze stopka je len nozicka? no,asi si musim zopakovat anatomiu pohara :-D misi - aj toto je v pohode, nieco na sposob temperky a pise to na tenko takze staci..aj tak som tie pohare chcela len kvoli piknikovym fotkam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky misi - mne napriklad ten stary obciansky nechali a az ked som si isla vyzdvihnut novy, stary som odovzdala, asi je to vsade ine
Odpovedať
Profilova fotka
luci - pockaj teraz som aj ja z toho zmatok =-) no je to jedno povedzme ze je to ta stopka x-) ahojky jikus, som ta tu uz davno nevidela ;-) ako sa mas a co je nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus - ako dopadla navsteva vasich? na OP sa musi cakat, mne sa zda,ze ked som menila trvaly pobyt tak to bolo na pockanie..divne :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej ahoj Jikus :-) dakujem za rady. Tak nakoniec uvidim, ako to bude. Aj ja som si myslela, ze to je stopka, ale uz ten spodny kruzok by som nazvala inac :-) Lu super, ze anatomia pohara
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?