Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - bolo straaasne fajn, len som zistila, ze som divna,ked mali nasi prist, hrozne som sa tesila, ked tu boli, liezli mi na nervy a ked odisli, tak mi chybali :-) ale tentotyzden ma zase prist bracek, uz sa moooc tesim, od soboty na tyzden ho tu mam
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - to je asi normalne ked su tak daleko tak chybaju...a potom ked su na navsteve tak mate proste naruseny zabehany system, ktory vam vyhovuje..myslim,ze divna nie si ;-) takze mas obdobie rodinnych navstev, super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - hej hej, ale ako som citala i tebe pride navsteva, sa uz moc tesis, co? inak baby ako pripravy? uz vsetko povybavovane?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas vybavene :-) Babule idem na obed, pa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
oki misi, prajem dobru chut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
misi - dobru chut :)
Odpovedať
Profilova fotka
jika - hej,pride bratranec z kanady, nevidela som ho 6 rokov..aj s celou family a pripravy? no,vcelku sme na to dobre..uz len posledne drobnosti...zajtra idem s kamoskou kupit nausnicky k nahrdelniku co som si kupila... a ozaj,ako si to vtedy povedala tym hostom,ktorych ste pozyvali na poslednu chvilu?
Odpovedať
caute babule, ako???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skip, dobre dobre ale ty sa pochval sa vam to pomaly krati x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - bolo to hrooozne trapne, ale povedala som jednoducho pravdu, ze niekto vypadol, ale ze by sme sa velmi tesili, keby prisli a ze to nechame na nich, aby sa rozhodli, ale ze rozhodnutie potrebujem do hodiny :-D aj vy tak chcete niekoho pozyvat?
Odpovedať
caute caute, mne akurat kamoska povedala, ze nepride, je v 8mesiaci tehotenstva a neciti sa dobre, to je pochopitelne...skoda... a baby vam ked takto vypadnu ludia, tak ich nahradzujete inymi?
Odpovedať
Profilova fotka
no,nam nastala situacia,ze z povodne planovanych draheho kamosov si to drahy nakoniec skresal a nechal len 2 s polovickami..lenze ten jeden par nemoze kvoli zdravotnym dovodom tak by sme chceli pozvat jedneho z tych vyskrtnutych len nevieme ako na to :-S miska - dobru chut skipi - ahooooooooooooooooooj :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
skipi - my sme to neriesili, boli to len nejaky dva, ale keby to bol vacsi pocet tak by sme uz zvazovali moznost zavolat miesto nich niekoho ineho
Odpovedať
luciiii, caves.... nooo, my to zatial nenahradzujeme nikym inym...este dokonca vcera sme odovzdali zasadaci poriadok a mam tam sesternicu o kt.neviem,ci sa dostavi, takze prinajhorsom jej stiahnem karticku zo stola...hahahaha
Odpovedať
jika a ako zareagovali? dosli?
Odpovedať
Profilova fotka
superne to mas vymyslene :-D ale sak jasne, kym vas nejako nieco netlaci netreba to silit
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi no nam vypadli 3 ludia, ako mohli sme to odvolat, ale my sme sa rozhodli tak, ze sme este 3 dni pred svadbou pozyvali, sme netusili ako to zoberu, ale nakoniec sa tesili, takze to bolo ok, ale este teraz mam pred ocami tu scenku, ako som dopozyvala tu dvojicu, traaaaaapne
Odpovedať
ale co, tak ale hlavne ze dosli... a podla mna v takychto situaciach je najlepsie povedat pravdu, to sa lepsie berie...
Odpovedať
Profilova fotka
pravda je asi fakt najlepsia, my sme ich nakoniec nepozyvali kvoli poctu ale nakoniec nam to kleslo tak sa zmestia...uvidim, ked ich pozveme tak asi len pravdou
Odpovedať
luci a vy kolko budete mat ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
stale nemame konecny pocet ale okolo 60, povodne sme sa pohybovali okolo 75
Odpovedať
Profilova fotka
luci - my sme to mali opacne, zacinali sme pri 42 a skoncili pri 59 :-D
Odpovedať
nam to skoncilo na 69 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy mate ake male svadby? =-) my sme mali 82 ludi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no,nasa sala je tak pre 70 ludi...teda,da sa tam dat aj viac ale potom je to podla mna uz na ukor pohodlia hosti a miesta na tancovanie... joooj domi,pekne ..to uz neviem koho by sme pozyvali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - z mojej rodiny boli okolo 30 ludi :-) v tej sale co sme mali svadbu my, mali aj svadbu kde mali pozvanych 150 ludi a poviem vam boli tam ako sardinky natlaceni, my sme to mali uplne v poho kazdy mal dostatok miesta a dost miesta ostalo aj na tancovanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky sa konecne hlasim :-) dlhy obed. Fuuu a teraz som nejaka mechom udreta, by som si najradsej zdriemla. No tak to my mame najmensiu svadbu, len 40 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si bola kupit papat..mnam,salatik z mekacu..tak ako vcera ale co uz 8-) miska - tak to fakt nemate vela ludi ale staci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, my sme mala rodinka. Ale myslim ze na minutie peniazkov fakt staci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - si ma inspirovala, taku som dostala chut na zeleninovy salatik, ze som si ho teraz spravila :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?