Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • cafte, aj ja som mala supejny obedicek tunacika so zeleninkou a s pecivkom 🙂

• caute aj ja som spat, som mala pizzu..a ani som ju nevladala celu zjest..asi uz mam nervozitu 😃

• no,to je jasne....peniazky to zhltne raz dva 🙂 , musim ist nieco vybavit do mesta takze zatial papa

• Sponzor fóra
  • ahojte baby, už som vás dlho nebola pozdraviť

miska, skipi, lucka: ako finišujú prípravy? Juj, ešte by som si veru tú svadbu zopakovala.

• Ahoj Andzi, no u nas su uz pripravy skoro na konci 🙂 aj ked definitly to bude az piatok

A ty ako, fotocky budu kedy?

• miska: mám len pár fotiek, na ostatné len čakáme, my sme mali veľmi busy fotografku, ale sme veľmi spokojní

miska: ty to už máš za týždeň, juj, sú to krásne dni tesne pred...v prípade svadby platí tešiť sa je viac ako sa dočkať, tak si tie posledné dni príprav vychutnaj naplno. 🙂

• Andzi dakujem 🙂 ked uz si ani vychutnavat neviem, som z toho taka napäta

• cauko andzi, tedaaa tak nech si fotografka svihne, cakame nedockavo na viacej fotosiek

aj u nas uz skoro vsetko, este vyplatit tortu,ale to az v utorok..a potom ze farba na vlasy a taaaak

• Skip a preco to uz teraz idete vyplacat?

• baby, ak si plánujete po svadbe meniť priezvisko tak sa pripravte pevné nervy!

ja som už dvakrát čakala v rade na občiansky, potom na vodičák, dnes som zaplatila cca 15 EUR len na poplatkoch bankám za zmenu v systéme a za zmenu podpisového vzoru, notárske poplatky za overenie sobášneho listu a nového občianskeho. A to ešte nemám zmenenú DSS, stavebko, zdravotnú poisťovňu, telefón a ďalšie.

• ahoj andzi - no ja som mala stastie nakolko nasa znama pracuje na polici a prave na oddeleni OP a pasov, takze som nemusela nikde cakat, vsetko som vybavila mimo uradnych hodin a co sa tyka zmena mena a podp. vzoru v banke som to mala uplne bez poplatkov. aku mas banku? staci ked mi ju len nejako opises, nemusis pisat cely nazov banky 😉

• miska, hej, teda dali nam to na utorok, ale v utorok mam tam tho dost, tak chceme ist zajtra, nech to mame z krku..lebo my sme si tu tortu dali doviest, cize nepojdeme pre nu osobne...

andzi / to fakt, teda tak to sa uz budem psychicky pripravovat teraz, neznasam urady a statia v rade 😃

• no ja sa len utešujem tym, ze tam rady nebudú. Banku mam nastastie v poho, kedze som tam pracovala, to mi baby vybavia. Pre zdravotnu poistovnu uz mam vypisanu ziadost a v pondelok to potom odnesiem.

• misi - a ty mas uz od pondelka dovolenku?

• zlato, az ten dalsi tyzden. A dovcu mam az od stredy

• Sponzor fóra
  • sak jasne, ale ja len tak pre info sa pytam

• tak ja som optimista, chcem si vodicak aj OP vybavit v pondelo po svadbe... kedze v stredu odlietame, ale ked nevyjde, tak nevyjde, co uz... v tomto to maju chlapi lepsie

• a kam idete skip?

• no ale najviac coho sa bojim je zmena udajov v orsr, a potom aj kataster..

• ideme do rima na 6 dni...jupiii, asi sa tam uvarime 😃

• jeeeeeeeeeeeej zavidiiiiiim zoberte ma so sebou 😃 😃

• skip a to je akoze svadobna cesta ci sa chystate este dakam k moru potom?

• Skip ved to aj ja 🙂 v pondelok to chcem vybavit 🙂 verime si. Tiez ides do Dubravky, vsak? Sa stretneme

• nooo, to je taka mala svadobna cesta 😃 este more by sme radi dali, uvidime,ze kedy... a vy ako? ci cakate na nejaku last minutu

• hej, hej, ale naposledy,ked som bola menit op kvoli trvalej adrese, tam nebol nikto a dali mi op na pockanie...tak snad to vyjde aj tento krat...a vodicak tiez v tej budove,ze

• no asi tak, ale mozno sa podari aj daco ine, mne je v podstate jedno kam by sme sli, hlavne nech je tam teplo a pekne 🙂

• ano, myslim ze aj vodicak je tam

• Ahojte, nechcem Vas skakat do debatky, len sa chcem opytat, ako dlho trva momentalne vybavenie OP? Pas a vodicak trva asi mesiac, nie?

• dixie - ahoj, no ja som mala novy OP a aj pas cca behom tyzdna, ale to zavisi od jednotlivych uradov, vsade je to inak 😉

• domi - jasnacka ako miska rano pisala, ze hlavne sami dvaja a relax...
    miska, to zvladneme... 🙂

dixie - zatial to nemam za sebou, ale pas ak si nepriplatis tak nejak tak dlhsie trva

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov