Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • No ja som mala posledny pas za nejaky tyzden (bez priplatku)

• skipi - jafneeeee ako inak 😉 ved je to predsa svadobna cesta 😵 😵

• domi a vy uz planujete babo? si nepamatam ci si sa k tejto teme vyjadrovala?
    inak moj Mati pozna z videnia tvojho muzicka

• Sponzor fóra
  • skip - no ja ece necem, mozno tak o rok alebo tak nejak, uz ani ja si nepamatam ci som to uz tu spominala 😐

a kde ho videl nevies?

• Vy ste teda rychle 😃 . Diky za odpovede. Zatial som optimisticka, ze po troch pracovnych dnoch odidem spat do Prahy aj s novym OP..no uvidime... 🤔 .

• dixie take optimistky sme aj my 😃 aj ked neodchadzame do Prahy

• domi, na Fb som mu ukazovala fotose...

• dixie - no sme uz natrenovane 😃 😃 😃 a neboj urcite to nejako rychlo vybavis 😉

• miska vy tortu platite kedy? ci ked pojdete po zakusky, tak vsetko dokopy?

• skip - tvoj mato byval v senci ze? no mozno ze boli aj susedia 🙂

• Caute kočky, taká zákerná otázka - keď budem po svadbe okrem mena meniť aj bydlisko - doklady, ktoré mám, musím vrátiť, tam kde mi ich vydali, alebo ich odovzdám tam, kde si pôjdem pre iné (iný okres)?
    Lebo mám v tom hokej 😞

• Inak, vy co to mate 5.6. a 6.6., ako ste na tom? Mne uz dnes zacinaju pracovat nervy. Zajtra mam posledny pracovny den a ako naschval mam toho kvantum. A medzi to vyrabam zoznamy hosti, zasadacie plany, doladujem ubytovanie...fuu

• Skip ano, az ked to pojdeme vyzdvihnut platime

• domi - no myslim ze musis ist na ten okres kde ti vydali stare a tam sa ich hned spytaj ze ako dalej, teda to si aspon myslim ja, ze by to tak malo byt 🤔

• Dakujem Domi, ja si to všetko najprv obvolám, ale vieš, tá ochota úradníkov . . . 😒 Preto som sa pýtala najprv tu.

• Sponzor fóra
  • sak to, tak budem drzat prsty nech sa daco dozvies 😉

• Dakujem, uz sa nemozem dockat 🙂 A to si budem musieť aj meniť SPZ-ku na aute, fuj . . . 😛

• dixie, v pohode, teda relativnej 😃 uz zostavavju len malickosti..ty ako?

• Ja idem v nedelu domov a tam to asi vypukne 😃 . Budeme este doladovat veci, na kazdy den mam par veci na vybavenie...dufam, ze to prebehne bez ujmy na mojej psychike 🙂.
    Ozaj, tie co to mate za sebou...ako ste prenasali tortu z miesta A na miesto hostiny. My mame 4 poschodovu a neviem si to predstavit...

• Babulky krasny zvysok dnicka vam zelam a nezmoknite, vyzera to tak vselijak, paaa

• misi papa aj tebe este pekny den 🙂

• misi papa, aj ja idem za chvilku..cavees

• skip este pracujes?

• nooo, pracovanim by som to nenazvala 😃 uz sa len tak smejdim...a ty??

• ja taky tak 😃 😃 😃 som dopapala akurat torticku a teraz odfukujem 😵

• od kolegu,ze??? a bola asi moooc dobra... kukam stranky s pocasim,ze ako bude.

• presne tak, si dostatocne informovana ako pozeram

a co aka predpoved vam vychadza?

• na kazdom portali je to ine... ceske meteocentrum hlasi dazd, slovenske obcasne prehanky, americky weather hlasi slnko - tak si akoze vyber, ze nieco z toho bude...haha, ale to sa este 1000krat zmeni

• no sak to, nam vychadzalo pekne slnecno aj tak bolo, ale ako hovoris vsetko sa moze este 100 krat otocit a zmenit

• dobre skip ja sa taky pomaly lucim, mizim dom konecne, uz aj ja manzelicek dorazil z ciest domov, tak sa tesakujem, papa 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov