Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som mala posledny pas za nejaky tyzden (bez priplatku)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - jafneeeee ako inak ;-) ved je to predsa svadobna cesta x-) x-)
Odpovedať
domi a vy uz planujete babo? si nepamatam ci si sa k tejto teme vyjadrovala? inak moj Mati pozna z videnia tvojho muzicka
Odpovedať
Profilova fotka
skip - no ja ece necem, mozno tak o rok alebo tak nejak, uz ani ja si nepamatam ci som to uz tu spominala :-| a kde ho videl nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
Vy ste teda rychle :-D . Diky za odpovede. Zatial som optimisticka, ze po troch pracovnych dnoch odidem spat do Prahy aj s novym OP..no uvidime... =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
dixie take optimistky sme aj my :-D aj ked neodchadzame do Prahy
Odpovedať
domi, na Fb som mu ukazovala fotose...
Odpovedať
Profilova fotka
dixie - no sme uz natrenovane :-D :-D :-D a neboj urcite to nejako rychlo vybavis ;-)
Odpovedať
miska vy tortu platite kedy? ci ked pojdete po zakusky, tak vsetko dokopy?
Odpovedať
Profilova fotka
skip - tvoj mato byval v senci ze? no mozno ze boli aj susedia :-)
Odpovedať
Caute kočky, taká zákerná otázka - keď budem po svadbe okrem mena meniť aj bydlisko - doklady, ktoré mám, musím vrátiť, tam kde mi ich vydali, alebo ich odovzdám tam, kde si pôjdem pre iné (iný okres)? Lebo mám v tom hokej :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, vy co to mate 5.6. a 6.6., ako ste na tom? Mne uz dnes zacinaju pracovat nervy. Zajtra mam posledny pracovny den a ako naschval mam toho kvantum. A medzi to vyrabam zoznamy hosti, zasadacie plany, doladujem ubytovanie...fuu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Skip ano, az ked to pojdeme vyzdvihnut platime
Odpovedať
Profilova fotka
domi - no myslim ze musis ist na ten okres kde ti vydali stare a tam sa ich hned spytaj ze ako dalej, teda to si aspon myslim ja, ze by to tak malo byt =-)
Odpovedať
Dakujem Domi, ja si to všetko najprv obvolám, ale vieš, tá ochota úradníkov . . . :-S Preto som sa pýtala najprv tu.
Odpovedať
Profilova fotka
sak to, tak budem drzat prsty nech sa daco dozvies ;-)
Odpovedať
Dakujem, uz sa nemozem dockat :-) A to si budem musieť aj meniť SPZ-ku na aute, fuj . . . :-p
Odpovedať
dixie, v pohode, teda relativnej :-D uz zostavavju len malickosti..ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem v nedelu domov a tam to asi vypukne :-D . Budeme este doladovat veci, na kazdy den mam par veci na vybavenie...dufam, ze to prebehne bez ujmy na mojej psychike :). Ozaj, tie co to mate za sebou...ako ste prenasali tortu z miesta A na miesto hostiny. My mame 4 poschodovu a neviem si to predstavit...
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky krasny zvysok dnicka vam zelam a nezmoknite, vyzera to tak vselijak, paaa
Odpovedať
Profilova fotka
misi papa aj tebe este pekny den :-)
Odpovedať
misi papa, aj ja idem za chvilku..cavees
Odpovedať
Profilova fotka
skip este pracujes?
Odpovedať
nooo, pracovanim by som to nenazvala :-D uz sa len tak smejdim...a ty??
Odpovedať
Profilova fotka
ja taky tak :-D :-D :-D som dopapala akurat torticku a teraz odfukujem x-)
Odpovedať
od kolegu,ze??? a bola asi moooc dobra... kukam stranky s pocasim,ze ako bude.
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, si dostatocne informovana ako pozeram a co aka predpoved vam vychadza?
Odpovedať
na kazdom portali je to ine... ceske meteocentrum hlasi dazd, slovenske obcasne prehanky, americky weather hlasi slnko - tak si akoze vyber, ze nieco z toho bude...haha, ale to sa este 1000krat zmeni
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to, nam vychadzalo pekne slnecno aj tak bolo, ale ako hovoris vsetko sa moze este 100 krat otocit a zmenit
Odpovedať
Profilova fotka
dobre skip ja sa taky pomaly lucim, mizim dom konecne, uz aj ja manzelicek dorazil z ciest domov, tak sa tesakujem, papa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?