Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • nechapem takych ludi, co mozu vyhodit psov na ulicu...

• to nechapem ani ja, radsej psa mat nebudem, ako ho potom vyhodit, hrozneee 😞

• sak to, ved to su take neme tvare, ako si maju poradit... trha mi to srdce... keby som mala veeeellaaaaa penazi, tak by som ich vsetkych zachranila a postavila im super dom, kde by sa mali dobre

• Sponzor fóra
  • baby uplne s vami suhlasim, ja sa tiez nedokazem pozerat na niektorych zubezenych psikov, ktorych ich majitelia zanedbavaju a tyraju 😞

• ved Domi to je na tom najhorsie, ze ich este dokazu aj tyrat. Ti ludia su hyeny. Fuuuj

• baby, uz sa o tom nebavme... je mi potom smutno 😢

• Skip nesmut, uz mate len 8 🙂

• dobre takze zmenme temu, sme si dnes nakoniec objednali obedicek do robotky, sa nam nechce nikam ist, som si dala cestovinky so 4 druhmi syra mnaaaaaaaaaaam sa uz neviem dockat 😛

• a vy 7 🙂

• mnaaam aj ja som uz hladna, chceme ist na taco...len mati sa nevie vymotat z roboty

miska - ty uz takto za tyzden, budes to mat za par hodin

• no veru, uz budem v rukach vizazistky 🙂

fuuuj, ale je to pocko hrozne. Ale vzdy lepsie teraz ako na buduci tyzden

• Baby, o čom kecáte? My sme boli s drahým na zmrzline. Domika - tvoj manžel chodí do zahraničia?

• Ahoj Andzi, v takomto pocasi a zmrzka? Brrr.

• miska: boli sme s drahým v Maxe a tam sme neodolali, je keď mám chuť na sladké, tak mi počasie nevadí.

• jaaj, tak v obchodaku sa to da 🙂 ja ze niekde na namesti 🙂

• Sponzor fóra
  • andzi - moj manzel je kamionista 😉

• Domi a tvoj manzel ma robotu tak rozne, ale vzdy je to rovnako, ze vypadne v pondelok a vrati sa na konci tyzdna?

• domika- na ako dlho chodieva von? Nebojíš sa o neho? To keď je prečo tak si sama? Môj manžel bol takmer dva roky vonku a chodieval domov len raz za dva týždne a vždy v nedeľu som plakala, keď odišiel.

• misi on robi tak vselijak parkrat sa stalo ze bol prec aj cez vikend, ale to je len sem tam

• domika: aspoň budete bohatí, korunky sa zídu, keď chodí na zahraničné cesty.

• uz som spat - torta zaplatena...

• si sikovna Skip 🙂

Domi a pracovat na kamione chce uz navzdy?

• skipi: akú budete mať tortu?

• andzi - uz som spominala, ako kedy vacsinou je v tyzdni prec a cez vikend je doma a uz som zvyknuta a sama niesom nakolko byvame u nasich 😉

misi - ved to je robota ako kazda ina,ja ho nutit nebudem aby s tym prestal,m on nie je ten typ, ktory dokaze ist rano do roboty odrobit 8 hodin a ist domov, jeho to nebavi

• miska: myslím si, že robota na kamióne je len pre mladých odvážnych chlapov to by ho ani celý život nebavilo. Na to aj dobrodružnú povahu a tolerantnú manželku ako je dominika.

• Domi nutit urcite nie 🙂 a ako dlho uz robi kamionistu?

• no uz vyse 5 rokov pomaly 6

• andzi mame ju v albume - kuk

domi, to ho teda aj ja obdivujem...tazka robota..a kam chodi najcastejsie

• skipi - no akokedy zvykol chodit do danska casto teraz je to belgicko

• skipi: tá je nádherná!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov