Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • nechapem takych ludi, co mozu vyhodit psov na ulicu...

• to nechapem ani ja, radsej psa mat nebudem, ako ho potom vyhodit, hrozneee 😞

• sak to, ved to su take neme tvare, ako si maju poradit... trha mi to srdce... keby som mala veeeellaaaaa penazi, tak by som ich vsetkych zachranila a postavila im super dom, kde by sa mali dobre

• Sponzor fóra
  • baby uplne s vami suhlasim, ja sa tiez nedokazem pozerat na niektorych zubezenych psikov, ktorych ich majitelia zanedbavaju a tyraju 😞

• ved Domi to je na tom najhorsie, ze ich este dokazu aj tyrat. Ti ludia su hyeny. Fuuuj

• baby, uz sa o tom nebavme... je mi potom smutno 😢

• Skip nesmut, uz mate len 8 🙂

• dobre takze zmenme temu, sme si dnes nakoniec objednali obedicek do robotky, sa nam nechce nikam ist, som si dala cestovinky so 4 druhmi syra mnaaaaaaaaaaam sa uz neviem dockat 😛

• a vy 7 🙂

• mnaaam aj ja som uz hladna, chceme ist na taco...len mati sa nevie vymotat z roboty

miska - ty uz takto za tyzden, budes to mat za par hodin

• no veru, uz budem v rukach vizazistky 🙂

fuuuj, ale je to pocko hrozne. Ale vzdy lepsie teraz ako na buduci tyzden

• Baby, o čom kecáte? My sme boli s drahým na zmrzline. Domika - tvoj manžel chodí do zahraničia?

• Ahoj Andzi, v takomto pocasi a zmrzka? Brrr.

• miska: boli sme s drahým v Maxe a tam sme neodolali, je keď mám chuť na sladké, tak mi počasie nevadí.

• jaaj, tak v obchodaku sa to da 🙂 ja ze niekde na namesti 🙂

• Sponzor fóra
  • andzi - moj manzel je kamionista 😉

• Domi a tvoj manzel ma robotu tak rozne, ale vzdy je to rovnako, ze vypadne v pondelok a vrati sa na konci tyzdna?

• domika- na ako dlho chodieva von? Nebojíš sa o neho? To keď je prečo tak si sama? Môj manžel bol takmer dva roky vonku a chodieval domov len raz za dva týždne a vždy v nedeľu som plakala, keď odišiel.

• misi on robi tak vselijak parkrat sa stalo ze bol prec aj cez vikend, ale to je len sem tam

• domika: aspoň budete bohatí, korunky sa zídu, keď chodí na zahraničné cesty.

• uz som spat - torta zaplatena...

• si sikovna Skip 🙂

Domi a pracovat na kamione chce uz navzdy?

• skipi: akú budete mať tortu?

• andzi - uz som spominala, ako kedy vacsinou je v tyzdni prec a cez vikend je doma a uz som zvyknuta a sama niesom nakolko byvame u nasich 😉

misi - ved to je robota ako kazda ina,ja ho nutit nebudem aby s tym prestal,m on nie je ten typ, ktory dokaze ist rano do roboty odrobit 8 hodin a ist domov, jeho to nebavi

• miska: myslím si, že robota na kamióne je len pre mladých odvážnych chlapov to by ho ani celý život nebavilo. Na to aj dobrodružnú povahu a tolerantnú manželku ako je dominika.

• Domi nutit urcite nie 🙂 a ako dlho uz robi kamionistu?

• no uz vyse 5 rokov pomaly 6

• andzi mame ju v albume - kuk

domi, to ho teda aj ja obdivujem...tazka robota..a kam chodi najcastejsie

• skipi - no akokedy zvykol chodit do danska casto teraz je to belgicko

• skipi: tá je nádherná!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov