Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • No ved ani to pocko nezmenim, takze sa budem len modlit (a mozete mi pomahat) aby minimalne od 14 do 18 bolo bez dazda a vetra

Lu a Ty ako? Ty mas este tento tyzden a potom uz budes na tom ako ja teraz 🙂

• caute baby... slak ma ide trafit z toho pocasia... a vsetci akoby sa vyzivali, nam volaju,ze v sobotu ma byt skaredo... nechapacka, akoby nam to zelali... ale to este prejde
    luci, posli link na tie hybajuce sa mraky 🙂
    inak luci, Vam zatial hlasia 31...super teplucko

• ahoj skipi, to fakt? ani nevies ako si ma potesila..a to kde? ja som nasla predpoved len do stredy 😒
    no,ja musim este vela veci dotiahnut ale zacinam sa vazne tesit...ze je to tak blizko a uz je to realne 🙂
    poslem link do ip 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj Skip 🙂 neboj, nebute to vobec take hrozne, ako to zatial vyzera. Na Teba stale myslim, ze vy mate este aj celu hostinu vonku, chudatka moje. Ale neboj, to sa este vseeetko vylepsi

• babulky na chvillu sa odmlcim, musim pracovne ist na colnicu, pa zatial

• sak to,ze mame mat party vonku, kuaaa..ale to sa este musi zmenit, dnes je len pondelok, nevesajme hlavy.. luci kuk na tieto linky
    http://www.accuweather.com/world-forecast3.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|SK|LO002|BRATISLAVA&metric=1

http://www.meteocentrum.cz/predpoved/predpoved-pocasi/bratislava.php

luci, zatial to vyzera super...

• luci, dikes... tak nech sa laskavo uracia tie mraky pekne pohnut niekam inam

• skipi: aj nám všetci tak "priali", vraj má pršať, každý rok v tom čase prší, vraj bude zima a vietor atď a potom ešte k tomu nezabudli dodať, že májové manželstvá nebývajú šťastné.

• presne to im hovorim aj ja 😃 ked pozeram roland garros a tam je tak pekne az zavidim..ale to pride aj k nam..neboj..vsetko bude ok!

• lucka: mali by ste krásny svadobný darček keby si si našla dve čiarky, nie?

• andzi - ti verim,ze ta muselo o zem hadzat 😠
    luci - no pride to sem, len musi to stihnut do piatku

• baby, neplašte sa, počko budete mať fajn, budem držať palce. Budem myslieť aj na skipi, misku aj na janocku.

• andzi - bolo by to pekne... 🙂 ale mam tusaka,ze tento krat to este nevyslo..uvidime,aj ked nebudu tak sa budem moct aj napit na svadbe..teda,nie ze by som bola alkoholik ale take vinko si dam 😉

• luci a andzi, potom davajte dobre spravy 🙂

• ano,presne ako hovori andzi...este nie je nic iste a treba mysliet pozitivne a pocasie sa unormalni 😎

• Sponzor fóra
  • jasne baby, bude pekne 😎 na slnecne brile ...

• babule moje uz som tu 🙂 trochu to trvalo. No takze pocko ste milo doriesili. Ale verime si. Lu a Andzi drzime si paste, nech sme aj v dohladnom case tehu.

• miska: aj ty s manželom chystáte "plánované rodičovstvo"? Teším sa. Domika sa vyjadrila, že ešte nie a ostatné baby neviem.

• ani my este nie - my sme sa s domcou dohodli,ze potom pojdeme za vami na konika

• ahojte, ja len skocim do tohto prispevku, presne ako skipi povedala, my sa k vam pripojime az neskor 😉

• Andzi chystame. Ale uvidime. Ked teraz citam, kolko maju baby problemov s otehotnenim, som zvedava, co nas caka

• baby, nebojte vyjde vam to ako chcete..sup,sup 🙂

• caute, ste este tu? 🙂

• ja som tu,ale uz aj odchadzam tancit....caveeees

• no tedaaaaaaaaaaaa prijemny trening, papa

• Ahoj Domcur, ja som na tom podobne, este som tu, ale o chvilu zdrham, idem na skusku siat

• ajoj misi, super, sa tesis?

• tesim 😵

a Ty Domi ako, manzela si si cez vikend uzila?

• to verim, si to uzi kym mozes, lebo pak uz take satky mat nebudes 😉

no uzila az moc, sa tesim kedy pojde zase na cesty 😃 😃 😃

• teeedaaa, ty potvorka 🙂 chudacik manzelik. A kedy ide?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkam návrh výrobu aj tlač svadobných oznámení.V ponuke oznámenia od klasických po elegantne. zadarmo návrhy zmeny.