Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • No ved ani to pocko nezmenim, takze sa budem len modlit (a mozete mi pomahat) aby minimalne od 14 do 18 bolo bez dazda a vetra

Lu a Ty ako? Ty mas este tento tyzden a potom uz budes na tom ako ja teraz 🙂

• caute baby... slak ma ide trafit z toho pocasia... a vsetci akoby sa vyzivali, nam volaju,ze v sobotu ma byt skaredo... nechapacka, akoby nam to zelali... ale to este prejde
    luci, posli link na tie hybajuce sa mraky 🙂
    inak luci, Vam zatial hlasia 31...super teplucko

• ahoj skipi, to fakt? ani nevies ako si ma potesila..a to kde? ja som nasla predpoved len do stredy 😒
    no,ja musim este vela veci dotiahnut ale zacinam sa vazne tesit...ze je to tak blizko a uz je to realne 🙂
    poslem link do ip 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj Skip 🙂 neboj, nebute to vobec take hrozne, ako to zatial vyzera. Na Teba stale myslim, ze vy mate este aj celu hostinu vonku, chudatka moje. Ale neboj, to sa este vseeetko vylepsi

• babulky na chvillu sa odmlcim, musim pracovne ist na colnicu, pa zatial

• sak to,ze mame mat party vonku, kuaaa..ale to sa este musi zmenit, dnes je len pondelok, nevesajme hlavy.. luci kuk na tieto linky
    http://www.accuweather.com/world-forecast3.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|SK|LO002|BRATISLAVA&metric=1

http://www.meteocentrum.cz/predpoved/predpoved-pocasi/bratislava.php

luci, zatial to vyzera super...

• luci, dikes... tak nech sa laskavo uracia tie mraky pekne pohnut niekam inam

• skipi: aj nám všetci tak "priali", vraj má pršať, každý rok v tom čase prší, vraj bude zima a vietor atď a potom ešte k tomu nezabudli dodať, že májové manželstvá nebývajú šťastné.

• presne to im hovorim aj ja 😃 ked pozeram roland garros a tam je tak pekne az zavidim..ale to pride aj k nam..neboj..vsetko bude ok!

• lucka: mali by ste krásny svadobný darček keby si si našla dve čiarky, nie?

• andzi - ti verim,ze ta muselo o zem hadzat 😠
    luci - no pride to sem, len musi to stihnut do piatku

• baby, neplašte sa, počko budete mať fajn, budem držať palce. Budem myslieť aj na skipi, misku aj na janocku.

• andzi - bolo by to pekne... 🙂 ale mam tusaka,ze tento krat to este nevyslo..uvidime,aj ked nebudu tak sa budem moct aj napit na svadbe..teda,nie ze by som bola alkoholik ale take vinko si dam 😉

• luci a andzi, potom davajte dobre spravy 🙂

• ano,presne ako hovori andzi...este nie je nic iste a treba mysliet pozitivne a pocasie sa unormalni 😎

• Sponzor fóra
  • jasne baby, bude pekne 😎 na slnecne brile ...

• babule moje uz som tu 🙂 trochu to trvalo. No takze pocko ste milo doriesili. Ale verime si. Lu a Andzi drzime si paste, nech sme aj v dohladnom case tehu.

• miska: aj ty s manželom chystáte "plánované rodičovstvo"? Teším sa. Domika sa vyjadrila, že ešte nie a ostatné baby neviem.

• ani my este nie - my sme sa s domcou dohodli,ze potom pojdeme za vami na konika

• ahojte, ja len skocim do tohto prispevku, presne ako skipi povedala, my sa k vam pripojime az neskor 😉

• Andzi chystame. Ale uvidime. Ked teraz citam, kolko maju baby problemov s otehotnenim, som zvedava, co nas caka

• baby, nebojte vyjde vam to ako chcete..sup,sup 🙂

• caute, ste este tu? 🙂

• ja som tu,ale uz aj odchadzam tancit....caveeees

• no tedaaaaaaaaaaaa prijemny trening, papa

• Ahoj Domcur, ja som na tom podobne, este som tu, ale o chvilu zdrham, idem na skusku siat

• ajoj misi, super, sa tesis?

• tesim 😵

a Ty Domi ako, manzela si si cez vikend uzila?

• to verim, si to uzi kym mozes, lebo pak uz take satky mat nebudes 😉

no uzila az moc, sa tesim kedy pojde zase na cesty 😃 😃 😃

• teeedaaa, ty potvorka 🙂 chudacik manzelik. A kedy ide?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Bratislava
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov