Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
už som doma, ffúúúúúúúúúúúúú konečne
Odpovedať
Profilova fotka
cau andzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - aj ja som si povedala, ze by nebolo zle, keby som aj sem prisla na chvilu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ahooooj
Odpovedať
Profilova fotka
:-D flakam to nejak v poslednej dobe, viac tu niesom ako som
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - vsimam, ze si vytvorila novu temu.... dufam, ze bude mat uspech... vies ako to myslim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hned som s5, idem len handry do pracky nahadzat
Odpovedať
janocka dostala si upozornenie?
Odpovedať
Profilova fotka
ok, ale moc to neponahlaj, aby si tam nehodila farbu oblecenia, ktora tam nepatri :-D
Odpovedať
ja periem nerada, ja milujem vysávanie
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ja aj periem rada.... ked neoperiem tyzdenne tak 5 pracok, akoby som ani neprala :-D a vesanie bielizne, to je moje.... ked som byvala este na podnajmoch, tak som vzdy vesala ja, lebo ked to vyvesili ine baby, tak ja som sa na to nemohla pozerat a prevesila som to :-D ja mam na to totiz presny system, ponozky musia byt poparene, pekne vedla seba zastipcovane, nohavicky tiez zastipcovane a stipce zoradene podla farby od zltej, cez cervenu, po modru a zelenu :-) a aj vysavanie mam rada - vysavam minimalne 3x tyzdenne :-o
Odpovedať
janocka!!!!preboha ty si teda normálna upratovacia čata
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
akoze mna bavi takto upratovat, cistit, no veci si po sebe odlozit, to neee.... rifle v jednom kute izby, tricko v inom a taaaak :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no nam sa to fasa nakopilo, tak tych 5 praciek bude asi dnes :D len neviem potom, kedy by som isla spat :D
Odpovedať
Profilova fotka
dobryy vecer babky :-) kam ste vsetky zrazu zmizli? =-)
Odpovedať
ahoj domika ooo upratuje a janocka asi tiež
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, jaj to sa im chce o takomto case? :-S
Odpovedať
domika, mne osobne sa nechce nič, len jesť ležať a pozerať telke, ale nemôžem
Odpovedať
Profilova fotka
mne tiez ;-) a preco nemozes?
Odpovedať
v telke nič nie je, čo by ma bavilo a jesť večer takto pred svadbou by bola katastrofa
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak to je pravda, sak aj ja sa chystam nakuknut co davaju, ale ked hovoris, ze tam nic zaujimave nie je, tak sa na to asi vykaslem
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute..... ja neupratujem, som v Bojnciach a tu sa zmozem akurat tak na zapnutie notebooku a tym moja fyzicka aktivita v dome konci :-D keby neprsalo, sla by som von so psicou, no otrasne pocasie je..... som bola na profesii dake CV som posielala, bo som sa rozhodla, ze netrvam na HPP, ze moze byt aj ŽL, tak som si hladala take pozicie.... domi - ale je v TV co pozerat.... teda pre mna - Panelaaak ja v poslednom case bude nic nejem alebo potom zerem vsetko co vidim a nechapem, ja som vobec nepribrala, este som dokonca schudla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čauteee, aj ja frčím na Paneláku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - uaaaaa, moja spriaznena dusa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani-a je po paneláku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - nooo, a teraz cakat az do pondelka..... pred rokom som bola zaujata voci tomuto serialu, som to odmietala pozerat.... az som si raz pozrela jednu cast a doteraz som sa neodlepila
Odpovedať
Profilova fotka
caute. :-D mam pocit, ze uz mam pod poklicou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - tak podla toho co si napisala na FB by sa to mohlo zdat, lebo tak prvej vete som nepochopila...ale nevadiiiiii :-N asi mas slabu vydrz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hahaha. uz sme co to aj popili
Odpovedať
Profilova fotka
chceme ist v lete do polska k moru. maju super plaze
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?