Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • nooooooooo jo, sak nadhod nejaku temu 😉 ale sak o svadbe hovorit nechces, ja ju mam uz za sebou a ked daco ine potrebujeme si povedat tak si to povieme 😃

• 😃 😃 😃 ved to. tak sup dovolenka. uz ste s risom rozmyslali, kam pojdete?

• ece moc ne, mne je to v podstate jedno kam to bude, len nech je tam more, piesok a teplucko a nech je to aj za rozumnu cenu

• Sponzor fóra
  • inac vcera ta cena za ten last minute bola nenormalna 😃

• ani nehovor, sa mi ani verit neche, ze to moze byt take lacne

• baby, o akej dovolenke kecáte? Aj ja chcem ísť!

• no o nejakej letnej, plnej slnka a moraaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

• a za koľko a na ako dlho?

• no sme nasli tunis, za 7000 sk na 12 dni all inclusive - supeeeeeejna cena

• bolo by to sice uz od buduceho tyzdna ale za tu cenu 😉

• ahojte vyate panicky a ooocko 😃
    joooj,dovolenka..to je hned po svadbe, prve co riesim 😃 😎

• ahojky buduca vydata panicka 😵

ako si dopadla s tym podmazom?

• stale na tom pracujem..nejake pesnicky mam,robim zoznam a dat polovicke aby stiahol z netu a napalil na cd...

• superne to mas vymyslene, kazdy daco spravi 😉

• no,ved ako aj by sa patrilo..niezeby som sa chcela stazovat ale moja polovicka sam od seba nebude riesit nic 😠 ale co uz..ja si zas toho dost vymyslam 😃
    dnes mame stretko s dj a rozmyslam kedy si ist dat spravit nechty? este nikdy som gelace nemala a vsetci ma upozornuju,ze mam si dat dopredu aby som si zvykla...

• Sponzor fóra
  • no luci nemboj nejsi jedina, ak moj uz manzel je taky 😉

ja gelace nosim dost dlho aj bezne, uz si neviem predstavit ze by som ich nemala 😎 , ale v tvojom pripade by som sla asi tak v stredu, skor nie, lebo by sa ti mohli zalomit alebo daco, ale mozno ze by vydrzali

• tak si to hodim na buduci tyzden...zistila som,ze ich robi aj sestra mojej spoluziacky zo zakladky takze niekto koho poznam 😉 tak skusim asi na utorok poobede...aby som si zvykla..stredu uz budem mat asi dovolenku,stvrtok skuska a piatok roznasky..

• sak jasne, ty vies, ze ako by si mohla, ale urcite si zvyknes, ked ti ich spravi take primerane velke k tvojim vlastnym nemal by s tym byt problem 🙂

• nechavam si aj dlhsie nechty, to nebude problem..snad si ho nezlomim alebo nieco podobne...ale to sa vzdy da dorobit,nie?

• lucka: daj si urobiť biele špičky z gélu, nie lakom, dlho ti to vydrží a je to pekné. Da si pozor kto ti bude tie nechty robiť lebo ja poznám toľko "amatérok", že až.

• Ja som mala francúzsku manikúru, biele gélové špičky a do toho také zlaté kvetinky. Keď ti nechty urobí dobrá manikérka tak sa ti nemá čo stať.

• domika: chodíš na dopĺňanie alebo si dávaš robiť vždy nové nechty?

• luci - jasne, stale je moznost dat si ho opravit

• kocky,dakujem za rady 😃 v tomto som absolutny neznalec 😮

• andzi -ja chodim pravidelne na dorabku, chodim ku kamoske, a vacsinou mi doplna malokedy sa stalo ze mi musela dat nove nechty 😉

luci - nemas za co, v tomto som expert 😃 😃

• babulky ja sa na chvilu odmlcim, ideme na obedicek, sa majte zatial 😉

• aj ja si padam nieco kupit..akasi som viac hladna v poslednej dobe 😮

• caute baby, ste tuuu????
    luci, ked si gelace nikdy nemala daj si ich urobit skor, aby si si zvykla... ja som si prvy krat nevedela rozopnut zips na gatach a skoro som sa pocurala 🙂

• ahojky skipi, som tu..bola som si pre salatik do mekaca...no,ja viem ,ze skor ale co je to skor?

• lucka: ja som si dávala gélové nechty urobiť v pondelok pred svadbou, tak mi to poradila manikérka. A súčasne som sa s ňou dohodla, že keby sa mi niektorý necht zlomil tak ma zoberie ešte v piatok. Ale nestalo sa nič a všetky nechty mi držia doteraz a to je už pomaly mesiac. Nedávaj si moc dlhé nechty, to moc neveste nepristane, radšej nech ti ich pekne ozdobí.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov