Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • Lucka: aj v Trenčíne bude konečne Mekáč, sa teším, ten šalátik odtiaľ milujem.

• ahojte, som spat, takze luci podla mna ti bude urcite stacit ked pojdes na gelace v utorok 😉

• teoreticky by som mohla obidva tie dni takze uvidim ako sa dohodnem s manikerkou...
    andzi - viem, idu ho stavat pred laugariciom..mnam,ten ich salatik je super aj ked teraz sme boli vo viedni v sobotu a dali sme grilled chicken wrap a mali aj salat s grilled chicken..to mozem viac ako vyprazany 🙂

• Sponzor fóra
  • luci - sak jasne, uvidis ako bude moct ona

baby ja som ne najedla ale prezrala, pardon za vyraz 😒

• domi, to je v pohode...do siat si sa zmestila,uz nepotrebujes obmedzovanie...ja este 10 dni musim vydrzat 😎 ale uz mi par ludi povedalo,ze som schudla tak sa vytesakujem 😃

• no sak hej, ale zato nemusim teraz priberat 😐

luci to je supeeeeeeeeej, mala by si sa vydavat castejsie 😃 😃 😃

• luci, ak si chcela schudnut, tak to je super, ze sa ti to podarilo...ale aj tak budes krasna 🙂

• ahoj skip, je nieco nove ohladom toho bolerka? a dnes este robis ci mas uz dovcu?

• domi, caves...nic nove... este nevolali, povedali,ze zavolaju behom dna...tak pockam do nejakej stvrtej a uvidim, ked nie pobeham blavu...ale asi vacsina neviest vysiluje s bolerkom, kedze ma byt 16 st. a dazd....
    robim, ale uz len tak jemne, ale aj zajtra urcite dojdem do roboty a aasi aj v piatok...

• skipi - tak budem drzat palec, ale ja som pocula ze ma byt v sobotu pekne a teplucko, tak ma trosku zaskocili tvoje infosky o pocku na vikend 😐

teda a co musis? mas vela roboty?

• domi - ty si podarena, zlate od teba 🙂 o tom pocasi...bodaj by si mala pravdu...
    uz sme to supli do nutra nebudeme v stane... ale aby aspon obrad vysiel vonku...

nemusim, ale decka maju vela roboty, musim im kontrolovat zmluvy, a ked to neurobim, pocka ma to v pondelok... ale vies to je ine, firma je nasa, takze to mas iny pristup...este vcera sme tu boli do 9tej vecer...
     a v podstate vsetko uz mame vybavene, zajtra idem pre saticky...sa na ne uz tesiiiiim

• skipi, vazne ma byt zevraj pekne 🙂

• a caute, ked som sem uz zavitala. a uz aj idem, lebo musim robotovat. 😃

• skip - dakujeeeeeem, ale ja to myslim fakt vazne 😉

aha, tak potom hej, to je ine, ked je firma vasa a za tie saticky ti verim, ja som sa ich tiez nevedela dockat 😵 😵

• diky za podporu ooocenko 😉

• Sponzor fóra
  • chcela som schudnut, sice trosku viac ale na pohlad je to lepsie takze aspon nieco 😃
    skipi - dakujem, budem ale az po tebe 😉

• baby, vy ste uplne super, dakujem...ste ma rozosmiali..ved vcera ma skoro je...lo, ked som videla tu predpoved, az mi slzy vyhrkli

• skip - ale my si nevymyslame faktickyyyyyyyyyyyy 😞

luci - hlavne ze je vidiet nejaky vysledok 🙂

• skipi - pozri sem...ved tam ukazuje minimalne zrazky na sobotu http://www.shmu.sk/sk/?page=1163#tab
    domi - spravne,ked je vidiet vysledok tak clovek spokojnejsi...ale este 2 kila a budem spokojna uplne 😃

• luci, akurat som to chcela poslat, pisu ze 24 stupnov

• teda pisu 19 - 24 stupnov

• luci - presne tak, ale netreba byt narocna, to mozno pride aj samo 😉

skip - sleduj sleduj co ti poslala lucinka za link 😃

• tu uz clovek nevie comu ma verit....ilko rano rozprava,ze aka bude zima v sobotu a prsat a tito tu maju minimalne zrazky...
    skipi - neboj, dobre to dopadne 😃 este vam bude svietit slniecko a tebe bude horuco 😎

• treba pozerat pocasie na shmu, ved oni robia tie predpovede

• aj tak si pocasie spravi po svojom...takze treba mysliet pozitivne 😉

• baby, dakujem, ved to,ze ani pozitivnym myslenim to pocasie neovplyvnim...cert to ber...dnes mi pekne napisala moja teta - ze co tam po dazdi, hlavne,ze budete mat slnko v dusi...

• skipi - jo jo to je svata pravda 🙂

• babky, ideme tancit, dnes sa ucime salsu... vecer kuknem,co ste popisali...papacko

• skipi maj sa, uz som zvedava na ten vas tanecek si ho potom budeme premietat 😵 😵 😵 papa

• papa skipi, drzim palce na bolerko ale nakoniec ho ani nebudes potrebovat..uvdisi 😉
    lets dance !

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov