Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no nam co len za dnesny den dom zozral prachov, tak na dovolenku sa nepojde urcite. bude nam musiet stacit len ten londyn

• oočko: a na čom teraz pracujete? už máte hrubú stavbu?

• sak ale draha, nemozete mat vsetko, hlavne ze uz bude domcur hotovy, dovolenka moze byt aj buduci rok

• Sponzor fóra
  • andzi - uz su vytiahnute mury, este nejake dorabky a moze sa ist robit strecha.
    domi - no ved jasne. ja aj s tym ratam, ze sa nikam nepojde, mozno az na ten tyzden

• ooo - sak ale ked si to zoberes to neni az taky vydavok, len na tom ubytku uz usetrite, no dobre vylety a ine spoznavacie veci su drahe ale sak uvidite, ved uvidite london 😵 😵 😵

• baby, aj ja by som išla na dovču, ale my ideme s manželom len na 4 dni do Slovenského raja. Sme sa tak dohodli, že jeden rok vyberám dovču ja, druhý rok on. ja milujem more a on zase hory a pamiatky.

• andzi - ani my nemame ziadnu dovolenku vybranu resp. vybavenu, ale dajaka urcite bude

mate to pekne rozdelene, nikto sa nemoze stazovat, vyhovie sa kazdemu 😉

• domi, ale my sme chceli ist este nikam k moru
    andzi, super podelene

• majusik ja viem, ale musite si vybrat co je dolezitejsie ci more alebo domec alebo este je tu moznost vykradnut banku 🤔

• caaaafte baby... 😃 😃
    co riesote??? domcok, dovcu??? 😃
    mna presla chut na celu dovcu po tej havarii airbusu... 😐 😐 😐 😐 najradsej by som doma ostala.... 😒

• ahoooooooooooooj persepo 😉

no aj domec aj dovcu aj vsetko ostatne

takyto nazor zastava aj moj manzel, ale ja dakam pojdem

• domi - 😮 😃 tu tretiu moznost nieee.
    peti - to mi o tom nieco hovor. vies, co je najhorsie? vzdy ked si s matiskom kupime letenky, tak na druhy den sa stane nieco s nejakym lietadlom 😐
    a riesime aj aj 😃

• ooo - no ako myslis, ale ta moznost tu zostane vzdy 😃

• noooooo ja by som isla fakt radsej do chorvatska, ja som uplne na nervy...ja mam aj bez tragedii problem s lietanim a teraz....skoda hovorit.... 🙂

• peti - no ja som este nikdy neletela, tak asi preto som taky hrdina 😬

• Sponzor fóra
  • maaaaaaji, prosim 11.6, 14.6, 24.6 a 5.7. si nekupujte letenky...dakujeeeeem... 😠

• peti, nie. neboj. mame kupenu na 24 a prilet 27.9.

• noooo aj moj drahy letel pred dvoma rokmi po prvy krat a bol uuuuplne kludny a aj mu to ostalo.... ja neviem, ja sa rok co rok bojim stale viac a viac.... 😠

• ok, takze uz ziadne nekupujte... 🙂
    a cim idete nakoniec? hmmm???

• tak ale ja som nenu bojazlivy typ, no trosku hanblivy hej ale bojazlivy ne 😃 😛

• peti, cez sky, klasika. za par korun letenky
    domi, 😃

lietadla su divne pre mna, ja mam najradsej pevnu podou pod nohami

• co je podou? 😃

• ja vam poviem potom ked poletim, ze aky pocit mam najradsej 😉

• hmmmm, ja si nemyslim, ze som bojazlivy clovek.....aaa toho lietania sa bojim... mam respekt, nemam to pod kontrolou ako napr. auto.... 🙂
    najhorsie je, ze mam sen ist do australie.... 😉 len neviem ako sa tam dopravim, drahy povedal, ze pojdeme lodou..len to mas jedno - lod sa moze potopit, uniest pirati.... no asi je najlepsie doma sediet.. 😠 😠

• peti - ty mas jake hrozostrasne scenare pripravene, sak nikdy nemozes vediet co ta caka 😐

• peti, mali by sme menej pozerat a citat spravy 😃 😃 co inac nove? uz si zdrava? na dovcu uz zbalena?

• my ideme british airways do toho londyna...to som zvedava, bojim sa strasne....a to mam o tyzden v piatok sadnut do lietadla... 😐

• jeeeej aj vy idete pokukat london? pak si prosim infosky 🙂

• domi - som hotovy optimista... 🙂 🙂

inak sa mam fajn, zdrava som a na dovcu teda nie som zbalena, to ideme az koncom juna.... aaale ta predstava styroch hodin vo vzduchu mi nedovoli tesit sa na dovolenku....

• peti - vidim, vidim... a kam idete na dovcu ako nemyslim ten london

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov