Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • najlepsie je nejak skusit zaspat. kolko vas vlastne tie letenky vysli?

• domi - aj my ideme.... majka inspirovala a nejakou zhodou okolnosti sa to aj zrealizovalo, co som neocakavala... 😉

• ahoj persepo som ťa tu 300 rokov nevidela, Londýn závidím, hneď by som šla, ja milujem veľkomestá

• Sponzor fóra
  • peti - aj ja sa chystam, kamoska tam ide pracovat a ja ju pojdem navstivit a tym padom aj to velko city okukam 😃

• ja nezaspim, ten vnutorny nepokoj mi to nedovoli.... 😠 😠
    domi, ideme do egypta... a skusim dat nejaky oblbovak,nech zaspim...
    len do londyna sa tak dlho neleti a potom mame hned prehliadku mesta, teda oblbovak by som neriskovala 😃 😃

• diefcata ja sa na chvilocku s vami rozlucim, ideme s majkou na obed, zatym sa majte 🙂

• ahoj andzi 🙂 ako sa mas?? 😃 ufff, uz je tu prevaha vydatych paniciek... 😃

• aj ja idem obedovat, tak zatim... 😃

• peti, potom napis tu cenu. a kedy mate prilet? my az okolo osmej vecer a kym sa dopravime ku kamosom, tak bude aj desat 😐

• maji, ja neviem, kolko stala letenka, bo my sme to mali aj s tym ubytkom cez satur.... hmmm, takze netusim...ale vychadzalo to spolu tusim nejakych 500€ na osobu... a letime uplne skoro rano tam a vraciame sa neskoro vecer, okolo 22-tej...ak budeme mat meskanie, taaak to bude paradaaaa... 😠

• hupsssssss som napisala zatym s tvrdym y , sa ospravedlnujem 😉 😬

• aha, jasne. mne uplne vypadlo, ze idete cez ten satur 😃

• persepo: jj, ale z vydatých báb sem píšeme už len ja s domikou, my sa totiž strašne nudíme v práci. 🙂

Kam idete do Egypta? Ja som tam bola už 2x a stačilo. Som mala bruchaboľačky z tej istej ich stravy.

• andzi, to faaakt??? a kde ste boli??
    my ideme do Taby, chcela som toitz ist pozriet do Petry..tak uvidime,ci nam to vyjde.... 🙂 o tych nevolnostiach som pocula, aaale uvidime..ja idem po prvy krat, nikdy som nad Egyptom ako dovolenkovou destinaciou neuvazovala...aale tento krat padlo rozhodnutie taketo..drahy si kupil kvoli tomu vodotesny fotak, tak snad sa bude tesit... 🙂

• caute som spat, ste tu?

• Sponzor fóra
  • caute. aj ja som spat 😃

• persepo: my sme boli v Hurghade a potom v letovisku Ain El Soukhna /pri Káhire/ a tam mi bolo tak zle z ich jedla, akože prvé 3 dni super a potom stále dokola to isté a to pritom 5* hotel.

• ooo, domi: čo ste mali na obed? Ja dnes nestíham a ani nemám s kým ísť, rozmýšľam, že si vybehnem aspoň do potravín niečo kúpiť.

• andzi - ja som mala opat tunacka s pecivkom, ale vynikajuci bol, a musim si setrit miesto lebo na veceru budem mat vyprazany syr a hranolky, hotova kaloricka bomba ale no a co 😃 😃

• andi - ja tak nasucho, sunku a syrik

• mňam, syr a hranolky, to som už dobre dávno nejedla

Ja dnes idem konečne ku kaderníčke

• andzi - a kde mas fotku? si si ju dala prec?

ides sa strihat ci farbit? 🙂

• caute babky, som tu na skok... juuuj dovolenka, isla by som hned...
    ficim za chvilku po zaves, a este potrebujem kupit podprdu...

• skipiiii,budem na teba myslieť,uži si to!!!!!

• ahojky skipi, uz mas behacky jak vidim, tak pevne nervy 😉

• nooo, dnes to bolo trosku behackove, dufam,ze tu samodrziacu podprdu, kupim v poluse a este nechtiky a zajtra sa chcem rano mooooc dobre vyspinkat... 🙂

• caute. skipi, drzim palec, nech zozenies

• lentiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cauuuuuuuuuuuu 😃

• dakujem, dakujem, vsak vas budem informovat, ze co a ako...zajtra sa chcem ist miske kuknut na obrad o 5tej potom este vino do kamily a ozdobit auto a budem uz len doma s vylozenymi nohami cakat na pekne sobotne pocko 🙂

• skipinka - nemas za co, tak ked budes mat cas, napis infosky o miske, sak sme zvedave 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov