Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,to by teda vyzeralo :-D inak som zvedava ako budem dnes vyzerat lebo kadernicka mi vzdy dava na hlavu taky svoj mix farieb ale vzdy to vyzera super, tak dnes sa hadam nesekne :-D inak, u nas svieti slniecko,miska musi byt happy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci nemboj snad teraz to nejako nepototo ;-) hej hej aj v ba sviti slunce, miska si to asi vymodlila
Odpovedať
Profilova fotka
joooj,dufam,ze aj zajtra bude aspon takto...by sa vela nevesticiek potesilo 8-) no dufam,ze to dopadne bez problemov
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra to bude fakt o stasti ale treba stale verit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja na nich riadne myslim a verim...mna by asi porazilo..nam hlasia zatial pekne tak dufam,ze sa to nezmeni..radsej sa budem varit ako keby mi mala byt zima 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, radsej nech je mega teplo, ako keby mala byt kosa jak v zime :-S
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy sice nebude nadseny ale prezijeme to...jemu je stale hrozne teplo...ale ved ja v tych satach to tiez nebudem mat lahke ale zase je to raz za zivot takze si to treba uzit...tesim sa ako male decko a dufam,ze som na nic nezabudla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - sak jasne, aj moja sestreka ked sa vydavala bolo asi 30 stupnov,ale prezili sme to :-D veriiiiiiiiiiim, ja bych si to taky zopakla x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne,prezijeme a budeme si uzivat...to budem urcite hovorit aj ja,ze by som si to zopakla :-D
Odpovedať
caute baby, luci, vy uz musite mat pekne, vsak je uz 2tyzden skaredo...
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne ze hej :-) idem si dat obedicek, som si priniesla spagetky s kecupikom a syrom, a som uz nejaka hladna, asi preto ze som rano neranajkovala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skip, ako sa dnes citis?a saticky cooo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj skipi,no ako? zacinas byt nervozna? aj ja pojdem pomaly na obed..v poslednom case byvam akosi viac hladna ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luci a nebude ty uz tehu??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi, nevylucujem ale este som sa netestovala :-p sanca,ze uz test nieco ukaze je dost mala a ja by som len zazila sklamanie..uvidime..v nedelu, pondelok by som mala dostat navstevu...takze ak nepride,testnem sa :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tak pak daj vediet, nech sa mozme tesit s tebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to budete vediet...za chvilu mame v teme po svadbach takze konik to isti :-D na chvilku sa odmlcim, idem si kupit nieco papat...
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej , sak pisat si mozme hocikde :-D dobre luci, dobru chut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som naspat...napapana..mala som cinu :-) hned sa clovek citi lepsie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitam ta spat, uz som ta netrpezlivo ocakavala x-) x-) x-) mnaaaam no dala by som si dake dobre cinske jedlo :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no,dnes ta cina nebola uplne podla mojich predstav ale moze byt :-D zase som sa chcela poriadne najest lebo idem kadernicke hned po robote a to by som potom bola moooooooooc hladna
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne, treba sa posilnit, pred takou tazkou ulohou :-D a sa ides iba farbit ci aj strihat sa das?
Odpovedať
Profilova fotka
chceme nechat co najdlhsie vlasy ale konceky mi asi mierne odsmikne :-) inak, vonku je normalne krasny slnecny den..ani prilis teplo ani zima..tak akurat,miska musi byt spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je najlespie riesenie aj moje vlasy by sa zisli riadne prestrihat, aj ja sama chcem, len neviem najst spravnu kadernicku :-S sak aj ja pozeram ako puk, fakt je dnes tak akurat
Odpovedať
Profilova fotka
no,tak v blave ti kadernicku neporadim...raz som sa rozhodla,ze skusim nejaky prestizny salon a na nete som citala ako v Pierote vzdy poradia, ze co sa hodi a podobne..sadnu si so zakaznikom, ze aky styl oblecenia nosi,ci elegant alebo viac sport ..tak reku vyskusam...objednala som sa v poluse a isla som tam...hovorim,ze nechavam to na vas co so mnou spravite,mame len dve podmienky...nechcem na kratko a na blond...a ona mi dala farbu( z ktorej ma sialene palila pokozka na hlave) a trosku podstrihla,vyfukala a vypytala si 2200 korun...skoro som odpadla....jasne,bola som v pierote ale nic svetoborne som na hlave nemala a za to iste este aj s melirom zaplatim u mojej tretinovu cenu..tak reku,uz ziadny pierot ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luci , tak toto je fakt sila, majka chodi do pierotu, sice iba strihat,ale pochvaluje si. mozno si ty zrovna natrafila na nejaku sikovnicu :-| akoze ja nezhanam nejaku extra kadernicku, chcem aby ma uz konecne raz ostrihala ako to chcem ja :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tuto moju osvedcenu...sice si spravila po svojom pri skuske ucesu ale v konecnom dosledku sme sa priblizili mojej predstave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas dobre, ja som mala jednu tiez osvedcenu, ale zrazu sa to akosik zvrtlo a ja som k nej prestala chodit
Odpovedať
Profilova fotka
no,to nastve...zvlast ked nemas ziadne dobre referncie ale mas presnu predstavu co chces...
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela nieco na tento styl : http://www.treehugger.com/cameron_dia... http://blog.seattlepi.com/night/libra... ale skor asi ten prvy sa mi paci viac ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?