Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
caute baby, dakujem moooc za priania...sme akurat prisli domov, ale moooc sme mali v pohodicke den...a tesime sa na zajtrajsi...dufam,ze vyjde pocko miska bola dnes moooc krasna, velmi jej to slusalo...hodim do albumu jej fotocky.... caute a hlasim sa :-D janocka, aj tebe zelam moooc krasny dnik...sme v tom zajtra spolocne :-D
Odpovedať
tak a ide sa na to... babulky drzte palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipinka prajem ti veľa šťasíčka...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-mysliiiim na teba :-) ...a nezabudni povedat ano :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takze janka bola nadherna nevesta...pocasie bolo nakoniec celkom fajn, aj slnko svietilo takze su asi nevesticky nase spokojne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak sa ozyvam aj ja a v mojom albume su fotky kraasnej Skipi. Tak sup pozerajte. Nastastie vyslo pocko.
Odpovedať
miska: bola si nádherná!!!! No hovor...aké to bolo? Do koľkej ste sa bavili? Všetko vyšlo podľa predstáv? Aj skipinka bola krásna!
Odpovedať
jéžiši a zabudla som ti pogratulovať. takže milá Miška a Roman: želám vám veľa lásky, šťastička, mnoho zdravých detičiek, veľa peniažkov a krásny spoločný život.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Andzi :-) dakujem veeelmi pekne. Vsetko bolo super, juuuj, uplne uzasne. Bavili sme sa do 2,30 asi, ale uuuplne nam to stacilo, boli sme strasne unaveni. Vyslo vsetko podla predstav, este aj pocasie sa nam umudrilo a mali sme krasne slnecno a teplo.
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, vsetko najsamlepsie na spolocnej ceste zivotom!!! bez obláčikov a plný slniečka...moje fotky nasej janocky su na fb ;-) andzi - a ty si nebola :-( stale som ta vyzerala :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Juuj a dnes sme si samoska nenechali ujst Skipi. Od rana sme boli v kontakte, stretli sme sa v hoteli, ked sme sa my pomaly balili a Skip aj s Matkom sa tam uz pripravovali na svoj krasny dnicek. Tak som rada, ze nakoniec tiez mali krasne pocko, slniecko svietilo, sice im fukalo, ale nijak ich to neohrozilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lu dakujeme. Idem hned kuk foto. A Ty sa ako citis, uz len par dni a je to tu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jehooo, Janocka bola kraasna. Takze Jani, vsetko len to dobre nech vas stretava a to zle nech sa vam na miliony kilometrov vyhyba.Krasny spolocny zivot plny lasky.
Odpovedať
Profilova fotka
no,celkom v poho..dnes som ja mala gratulacny den lebo som absolvovala gratulacie na 2 svadbach a jednej 60tke...ale pomaly si uvedomujem,ze uz len tyzden..ale tesim sa, ze len dva dni v robote a potom budem svadobne dovolenkovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, ano, ved Ty si mala narocny den :-) ale uz Ti bude dobre. Je to tak kraasny den, ale pre mna bol aj trosku stresujuci. Hlavne ked sme uz stali pred oddavajucim, strasne mi bilo srdce :-N potom to az na Romana preslo a pre istotu som sa ja ukludnila. A samoska na veceri som do seba skoro nic nedostala :-D
Odpovedať
caute babky, taaak to mame za sebou... bolo velmi fajn, sme zurovali do 4.30.... bol to moooc krasny dnik aj pocko nam vyslo v ustrety, mala prehanka bola iba ,ked sme isli fotit... miska este raz dakujeme, ze ste nas prisli podporit, si to vazime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, takze gratulujem a zelam vam vsetko dobre v spolocnom manzelskom zivote ;-) a uz sa tesim na fotecky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej Skipi, ty tu uz ficis? 8-) super, vitaj a este takto vam obom blahozelame. Uzivajte si kraasny spolocny zivot. Ahooj Domi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. skipi, gratulujem. tesim sa aj ja na fotky. bola si krasna nevesta. skoda, ze som ta nemohla ist pozriet nazivo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misi a ooocko, prave som videla skipine fotky co mas misi v albume, kraaaaaaaaaaasna bola a rovnako aj ty, este raz blahozelam
Odpovedať
Profilova fotka
budem sa opakovat, ale tento rok su krasne nevesty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooocko musim s tebou len suhlasit :-D :-D :-D a janockine fotky nikto nema?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
az teraz som citala ze ich ma lucka v albume na fb, idem kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Domi, Skipi bola fakt krasna aj s Matym :-) a Skip bola nenormalne ukecana pri blahozelackach :-D som sa na nej smiala
Odpovedať
Profilova fotka
jani bola si nadhernaaaaaaaa ako aj miska, skipi, lenti, druha lenti, andzi aj jika , no aj ja som bola teda aspon dufam :-D :-D misi - este raz neni zac, ale skipi je taka ukecana, staci ked sa prejavi tu na ms :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a dodavam ze aj nasa lucinka bude nadhernaaaaa nevesta, sa uz teraz na to tesim x-) x-) a inak dufam, ze som na ziadnu nasu nevestu nezabudla :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru Domi :-) ako na mna na FB. Ale uz mas odpustene :-D A Ty si bola veeelmi kraasna nevesticka Domi, nepochybuj o tom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-blahozelaaaaaam :-) ....kraaaaaaasna si bola,ako babika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
misi si ani nevies predstavit ako ma to mrzi, ale ja som bola v tom, ze ti si uz davno v chomute tak ako ja :-D dakujeeeeeem za podporu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
misi-aj tebe blahozelaaaaaaam,takto osobne :-D ....jaaaaj...aj ty si bola riadna fesanda,krasna,jemnucka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?