Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lenti dakujem. Ved som mala fakt krasne saty :-D trosku odlisene od Tvojich. Ale boli veeelmi pohodlne Domcurik to je v pohodke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti ako sa mas a co mas nove? som ta tu dlho nevidela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
misi - si ma upokojila, fakt som rada ze je to o.k. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
misi-jasneeee...saty si mala naaaadherneeee :-D :-D :-D ....ale vobec by som nepovedala,ze sme mali rovnake :-) ...to bolerko,alebo ako to nazvat urobilo svoje...fatk skvela volba ;-) .....a saty boli naozaj veeelmi pohodlne,lahucke,super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi ;-) Lenti, som akurat citala na FB, ze mas problemy s nozkou a stale sa to nelepsi. To mi je luto :-( dufam, ze sa to coskoro zlepsi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domcurik-ved ja viem,ale vzdy,ked sem zavitam,nikto tu uz nie je :-( ...vy klebetite,ked ja som v praci :-| ....mam sa nic moc,lebo mam zapalenu nohu,tak mam problem s chodzou,ale inak v pohodicke...ty sa pochval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
misi-jaaaj...ani nehovor,uz som z toho na prasky :-( ....ale aj tie beriem :-D ,tak sa to uz snad zlepsi...lebo nie som typ,ktory len vylihuje a nic nerobi...zajtra budem musiet zostat asi aj doma :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - noo to je na nic, ja som tu praveze len ked som v robotke :-D lebo doma na to potom neostane cas juuuj to je zle, a co sa ti stalo? no som teraz akurat doma sama, lebo manzelicek je na cestach,ale aspon oddychujem a vyjedam chladnicku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lenti ved prave, ja som ani tie Tvoje najprv nespoznala, ze to su tie iste 8-) ale boli. To na nich sa volalo "nakrcnik" a fakt z tych siat urobilo nieco ine. Velmi Ti drzim palceky, nech sa Ti noha da rychlo doporiadku. Verim, ez to je neprijemne, boli to a hlavne kym to nie je v poriadku, tak ma clovek aj strach. Ale neboj, bude to ok. Drzime paste
Odpovedať
Profilova fotka
domcurik-este,ze v robote je cas :-D :-D :-D ....aaaaaale...spadla som v praci do hnilej skrine :-D ,resp,sa podo mnou zlomila ]-( ...asi je to znamenie,ze by som mala so sebou nieco robit :-D ....no a noha sa mi po tyzdni nezlepsila ale zhorsila,tak som musela ist k lekarovi...mam tam zapal,beriem antibiotika :-| ...ale vobec nema mpocit zlepsenia :-| jeee...tak to ma mrzi,ze si takto sama,ty slamenna vdova :-D ....noooo...ja som si takto vcera napchavala crievka...sme mali oslavu,tak som si nahradzala pitie jedlom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky moje, idem sa venovat manzelovi ;-) uzite si este peknu nedelu, Domi neprejedz sa :-D a Lentilocka liec svoju nozku. pa do zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - to je des, tak drzim palce nech sa to da rychlo do poriadku a nech si uplne fit ;-) no co uz, ale ja som celkom zvyknuta, aspon si trosku od neho oddychnem.... ale len sladkosti ja vyjedam... najprv puding, potom keksík, teraz papam ananas a mandarinky v konzerve, no vybordelne su a potom ze nedaj si :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Misi-faaaaaaakt....keby som si neprecitala,ze mas tie iste saty ako ja,tak by som to asi ani nespoznala :-) ....su uuuuplne,ale uuuplne ine....kraaaasne...naozaj dobra volaba s tym "nakrcnikom"....mne k tym mojim nic taketo neponukli....vraj k nim patri spanielsky zavoj ;-) ....ale tebe to takto veeeeeelmi pristalo,fakt suuuuper volba ;-) dakujem za drzanie paciakov :-) ...je to naozaj neprijemne,ale verim,ze antibiotika skoro zaberu...lebo nerada by som absovovala dalsiu navstevu lekara :-|
Odpovedať
Profilova fotka
misi, tak prijemne manzelske povinnosti zelam x-) x-) vidime sa zajtra, papa
Odpovedať
Profilova fotka
misulka-kraaaasnu prvomanzelsku nedelu prajem :-) ....papa
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - urcite zaberu nemboj, budeme silno drzat palce na rukach aj na nohach x-) x-) a asi aj ja sa budem musiet rozlucit dorazila k nam navsteva, tak sa im musim ist venovat ;-) prajem este pekny zvysok nedele a lenti vsetko sa rychlo da do poriadku a ty budes behat ako srnka ;-) :-D papa
Odpovedať
babulky,,dakujem za gratulacie... akurat sme vybalovali, ideme este roznosit kvietky, lebo ja som si prosim dnes viezla domov, plny kufor a obe zadne sedadla, tak,ze som nevidela v spatnom zrkadle, proste auto plne kvetov... miska dam do nasho albume viacej tvojich foto, aby si ich mohla pouzit...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej skipi....viem si predstavit,aj my sme mali doma hotove kvetinarstvo,a to sme mali o polovicu menej hosti ako vy :-D ...uz sa nevim dockat foteciek a dojmov zo svadbicky :-)
Odpovedať
ahojte babuľky skipinka: takže aj ja sa pripájam, prajem veľa lásky, šťastia, zdravia, detičiek a veľa slnečných dní v spoločnom manželskom živote. Bola si krásna bábika.
Odpovedať
Profilova fotka
domcuricek-tak prajem este pekny zvysok nedele :-) ...a dakujeeeeem :-) ...papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj anzdi-ako sa maas?...kedy uz pridas viac foteciek???..veeelmi som zvedava :-)
Odpovedať
dojmy boli super, fakt sme si to od rana uzivali... fotenie bolo fantasticke, nas fotograf bol fasa...sme sa vela nasmiali...a boli sme ako atrakcia v meste... obrad = ako napisala miska , kym sme s ocinom cakali na svadobny pochod mne tak bilo srdce, ze som si vravela, ze ak teraz mi nepraskne nejake tepna alebo aorta tak uz nikdy..pri obrade sme sa moooc silno drzali za ruky... a potom tie gratulacie, som sa tesila zo vsetkych, co len tak dosli zagratulovat...a zabava bola fajn, myslimm,ze aj strasi aj mladi sa bavili, vacsina odisla oklo 3tej a potom uz len zopar kamosov ostalo... ale bolo to fajn.. krasny den, uzili sme si ho... a ako mi miska vcera rano povedala = ubehol tak akurat... :-) uz musim ficat, lebo manzelik tu uz preslapuje...ked bude vacsi klud napisem
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-tak to je supeeeeeeer :-) ...jaaaj...tesim sa spolu s tebou :-) ....a na fotecky ani nehovorim :-D
Odpovedať
lentilka: možno mi neuveríš, ale vážne ešte fotky nemáme, tento týždeň by sme ich mali mať, už sa na ne všetci pýtajú.
Odpovedať
Ale idem teda nejaké pridať na FB, aspoň také amatérske.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-ahaaaaaa...to som nevedela,myslela,som ze ich uz davno mate.Tak neva,uz sa tesim,ze ich tento tyzden pridas :-) .Tak idem teda kuk tie,co si pridala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čautéééé babule :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lentiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, konecne si tuuuuuuuuuuu x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domčúrik,už aj odchádzam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka neeeeeeeeeee :-( a kam ides???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?