Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • a kolko flias? 😛

• zatial len dve

odin, dva, tri, cetyri, pjat, isol zajcik poguljat
    vdrug ochotnik vybegajet priamo zajcika strelajet
    pif, paf, oj oj oj ubegajet zajcik moj

😃 😃 😃 😃

• ooo - wtf?
    ten prvy riadok, to mi nieco hovori, ale neviem co to znamena.....
    pochlap sa a napis to v azbuke 😃

• Sponzor fóra
  • v azbuke to neviem. toto ma nauciila teta, ked som bola mala, ani neviem, ci to mam spravne napisane 😃 😃 😃

• skor by som brala, ze adin ma byt prve slovo... alebo tak sa to aspon cita.... odin bol daky staroveky boh niecoho alebo take nieco... sa mi zda 😃

• jeeeejda, tam ma byt adin 😃 😃

• odin bol seversky boh niecoho

• noooo, takze dobra som.... to viem z krizoviek.... ale nie malovanych 😃

• 😃 😃 😃 malovane ja mozem a tie pismenkove iba ak su tam pomocky 😃 😃 😃

• dobry vecer holky,

• toto je strach a hruuuuuza

😃 😃 😃 😃 😃

• cau ivik

• malovane si so mnou uzili na strednej cez vyucko....hehe, asi preto som mala take znamky ako som mala... ale tak co, krizovky boli more interesting ako uctovnictvo, podnikova ekonomika, narodne hospodarstvo, hospodarske vypocty a statistika - to boli najsamfasa predmety, bola som rada, ze prechadzam 😃 😃
    a ja mam rada aj tie pismenkove, je to dobre na mozog

• no pismenkove i ja mam rada , ale malujeme vobec neviem

• moja mama mala nervy , ked som to lustila tie pismenkove, lebo ja som si domyslala, co moze byt asi tajnicka 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ivka - ja som tiez nevedela, aj mi to kopa ludi vysvetlovala, no musela som na to prist sama...... ako aj na PC hru Hladanie min....mama mi to hodiny a hodiny vysvetlovala, no ja nic a potom zrazu na strednej, na hodine informatiky ma osvietilo 😃

• baby dnes som bola v madarsku na nakupoch v tescu , a mali tam 70% vypredaj na maybelin , tak sa tesim ze som si nakupili tieto za 45 sk

• jani, ja miny nemam rada 😒 ja som mala rada tunelera a ugh 😃 😃 😃

• keby tam neboli tie slecny, tak by to bolo ok..... HzM su super, ja ich mam rada.... a hlavne ich pesnicku Disko

• ja zas karty solitare

• ja som prepadla pokru na nete, to je moja smrt, ja pri tom vzdy detstvo stravim

• solitaire - iba ak pocitanie Vegas a rozdavanie po 3 - inak je to priiilis lahke

• ano, ano. po 3 je to najlepsejsie

• ooo - tak ja nastastie nie.... ja travim detstvo pri MS a FB.... zabudam na pojem o case, neranajkujem, neobedujem.... a ked pride drahy, tak sa vyhovoram, ze samej mi jest nechuti.... to je z casti aj pravda, ale tak vacsia cast pravdy je, ze nestiham, bo net ma poziera

• to hej , len malokedy vyhram 😞

• ivka - nezufaj a trenuj 🙂 mne sa aj freecel kedysi pacil.... ale teraz ficim na facebookovskych hrach a aplikaciach 🤔

• nebodaj na mafii ?

• ivka - ako si to uhadla? heh, ano, mafiawars, mobwars, petpuz a sem-tam geochallnge

• jani, ty si taky expert. ako vyprat z bieleho saka take zazltnute skvrny, aleeeeee 😃 nemam ziaden odstranovac skvrn 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov