Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • lenti,idem už domov 😐
    na dome nemám ešte internet,tak chodím k našim urobiť si robotu do práce,ak mám čas,tak nakuknem sem a potom prchám domov za manželom 😃
    ale tento týždeň by som už mala mať internet aj na dome,tak tu budem oxidovať oveľa častejšie 😃

• 😞 nemám čas ani si s vami pokvákať ako dopadli svadby,ale sľubujem,že keď mi zapoja na dome internet,budem vás denne spovedať 😃

• ok domi 😃 😃 😃 😛 😛

aha, no sa tesim, sak sme sa tu uz 1000 rokov nevideli 😐

• Sponzor fóra
  • lentilocka - ok sa na to tesime, sak casu je dost, postupne nas mozes spovedat, najlepsie po jednom, lebo by si mala z toho chaos 😉 🙂

• čavééés 😞

• ajoj 😢

• ahojteeeee
    skipi - vsetko naj,naj,naj prajem! nech vsetko o com snivate dopadne min o 100% lepsie ako chcete 🙂 bola si naadherna nevesta! krasny uces 🙂 aj pocasie 😎

• ahoj lucka...už máš svadobnú horúčku?

• luci, dakujem, ty ako sa citis, tyzden pred?

baby, na FB som taggla nejake nase fotky, co uz dala kamoska, tak kuknite..

• skipi-ja som ziadne nenasla 😞

• sak snazim sa zistit,ze ako je to mozne,ze to nejde

• caute babky, neviete nic o janocke, sa tu nahodou neukazala??? 🙂

• ahojte

janocka je na FB

• ahojte panicky 😃
    domi - som ti aj zabudla povedat,ze som janka odovzdala tvoj odkaz 😉
    andzi - horucku este nemam ale pomaly asi zacnem...ideme dnes dare, zajtra som v BA a poobede nechtiky...no,a od stredy uz len behackyyyyyyyyyyy 😮

• andzi - viem, ale tak som to myslela vseobecne 😉

luci - diky moc, si tahak nepotrebovala??? 😃

• Sponzor fóra
  • na sobotu vám hlásie krásne počko tak môžeš byť vytešená

vychutnaj si posledné prípravy. Už si sa rozhodla, aké nechty si dáš?

• domi - nepotrebovala,povedala som,ze specialne od teba...janka bola nadherna nevesta a ziarila stastim....
    andzi - neviem,ake si dam..klasicke gelove a uvidim, co mi poradi manikerka ...nejak si na to nepotrpim,akurat chcem aby to pekne vyzeralo..ziadne precackane byt nemusia 😃

• bre ranecko.

• luci - to je super, a este raz ti dakujem 😉 ... sak ako inak, uz aj na tych fotkach to bolo vidiet, sa stale usmievala a tak

• ahoj ooocko,pod k nam..vyrovnas pomer vydate - slobodne 😉

• idem na chvilku. 🙂

• caves draha 😉

• helou draga 😃

• uz zistujem info od janocky 😃 😃

• pise nieco?

• hej hej pockaj pretlmocim : ze bolo uplne fantasticky, vsetci sa bavili, ze aj ona sa bavila 😵 😵 a ze vsetci chvalili ze ako skvele to bolo zorganizovane 😉 zatial vsetko, isla pozriet foto od lucky

• tak ju pozdrav od nas 🙂

• jeeej, videla som dalsie fotocky 🙂 pozrite na fb, je tam na nejakych fotkach oznacena. kraaasna bola 🙂

• ok pozdravim, a ze vsetko bolo super este dodala 😉

• aj janocka vas vsetky pozdravuje a odkazuje ze ked bude mat nejake fotocky hned ich prida do albumu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

* autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov