Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,idem už domov :-| na dome nemám ešte internet,tak chodím k našim urobiť si robotu do práce,ak mám čas,tak nakuknem sem a potom prchám domov za manželom :-D ale tento týždeň by som už mala mať internet aj na dome,tak tu budem oxidovať oveľa častejšie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-( nemám čas ani si s vami pokvákať ako dopadli svadby,ale sľubujem,že keď mi zapoja na dome internet,budem vás denne spovedať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok domi :-D :-D :-D :-p :-p aha, no sa tesim, sak sme sa tu uz 1000 rokov nevideli :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka - ok sa na to tesime, sak casu je dost, postupne nas mozes spovedat, najlepsie po jednom, lebo by si mala z toho chaos ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čavééés :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee skipi - vsetko naj,naj,naj prajem! nech vsetko o com snivate dopadne min o 100% lepsie ako chcete :-) bola si naadherna nevesta! krasny uces :-) aj pocasie 8-)
Odpovedať
ahoj lucka...už máš svadobnú horúčku?
Odpovedať
luci, dakujem, ty ako sa citis, tyzden pred? baby, na FB som taggla nejake nase fotky, co uz dala kamoska, tak kuknite..
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-ja som ziadne nenasla :-(
Odpovedať
sak snazim sa zistit,ze ako je to mozne,ze to nejde
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky, neviete nic o janocke, sa tu nahodou neukazala??? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte janocka je na FB
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte panicky :-D domi - som ti aj zabudla povedat,ze som janka odovzdala tvoj odkaz ;-) andzi - horucku este nemam ale pomaly asi zacnem...ideme dnes dare, zajtra som v BA a poobede nechtiky...no,a od stredy uz len behackyyyyyyyyyyy :-o
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - viem, ale tak som to myslela vseobecne ;-) luci - diky moc, si tahak nepotrebovala??? :-D
Odpovedať
na sobotu vám hlásie krásne počko tak môžeš byť vytešená vychutnaj si posledné prípravy. Už si sa rozhodla, aké nechty si dáš?
Odpovedať
Profilova fotka
domi - nepotrebovala,povedala som,ze specialne od teba...janka bola nadherna nevesta a ziarila stastim.... andzi - neviem,ake si dam..klasicke gelove a uvidim, co mi poradi manikerka ...nejak si na to nepotrpim,akurat chcem aby to pekne vyzeralo..ziadne precackane byt nemusia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko.
Odpovedať
Profilova fotka
luci - to je super, a este raz ti dakujem ;-) ... sak ako inak, uz aj na tych fotkach to bolo vidiet, sa stale usmievala a tak
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooocko,pod k nam..vyrovnas pomer vydate - slobodne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem na chvilku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caves draha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou draga :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz zistujem info od janocky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pise nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej pockaj pretlmocim : ze bolo uplne fantasticky, vsetci sa bavili, ze aj ona sa bavila x-) x-) a ze vsetci chvalili ze ako skvele to bolo zorganizovane ;-) zatial vsetko, isla pozriet foto od lucky
Odpovedať
Profilova fotka
tak ju pozdrav od nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, videla som dalsie fotocky :-) pozrite na fb, je tam na nejakych fotkach oznacena. kraaasna bola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok pozdravim, a ze vsetko bolo super este dodala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj janocka vas vsetky pozdravuje a odkazuje ze ked bude mat nejake fotocky hned ich prida do albumu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?