Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • cafte, som sa akosik stratila, ale sme mali opat raz skvelu poradu a pak sme boli na obede 🙂

skipi - fakt strasne, dufam, ze sa rychlo uzdravi

• peti-fuuuha...takze si mala dost stresujuce rano 😐 .....hlavna vec,ze si v poriadku

• peti, asi by som si cvrkla, keby sa to mne stalo

• Sponzor fóra
  • lenti - a ty co mas nove s nozkou? uz je lepsie ci ani moc ne? 😐

• skip - a ty si kedy zmenis meno na FB??? 🙂 😛

• peti - rychlo s autickom do servisu, aby sa ti este nieco nestalo

• domi-dnes som zostala doma,zda sa mi,ze uz je to trosku lepsie,ale stale nie dobre 😐 ....tam,kde to mam preseknute je to stale opuchnute a dost ma to tam pali...ale tak,mam antibiotika,tak snad uz bude dobre 🙂

• lenti - to je dobre, mozno tomu ten oddych trosku pomoze 😉 .... sak ale ked to nebude prestavat opuchat mala by si ist k doktorovi, sak to neni mozne, aby ti lieky nezabrali a odkedy vlastne beres tie ATB? 😐

• Jeeemine Skip, vy mate takyto zazitok za sebou, fuuu, neprijemne 😞 ale dufam, ze bude coskoro v pohodke.

• domi-od piatka,takze si myslim,ze este v podstate ani nemali kedy zabrat 😃 ....aj som pisala doktorovi,mame tu slovenskeho 🙂 ,a povedal,ze mam brat lieky a vykladat si nohu...tak aj tak robim...uz dva dni len lezim...normalne som z toho chora...najradsej by som isla do roboty,lebo nicnerobenie ma normalne nebavi 😃 😃 😃

• lenti - tak to hej potom, to je est kratky cas 😉 .... tak teraz musis len odpocivat, juuuj to by som brala, lebo mne sa vobec nechce pracovat 😬 .... ale sak ved vyvijas nejaku cinnost, sak si tu s nami pises, pritom si cvicis prsty 😃 😃 😃

• lenti, nevymyslaj a pekne sa liec

• Domi to si pekne nazavala, Lenti precvicuje prsty 🙂

Lenti, vydrz to, uz sa to urcite hoji.

• domi-pravdu maaas,prsty dostavaju zabrat 😃 😃 😃 .....jaaaaj...ved teraz by som aj nieco robila,lebo uz dva dni len tak vylihujem,ale ked pridem do prace,tak by som najradsej zase nic nerobila 😃 😃 😃

oocko-rozkaaaaaaaaaz 😃

• misi - dakujem 🙂

lenti - to tak byva, aj ja som sa uz vcera poobede nudila, ze by som uz aj do roboty a tak, ale ked som sem rano dorazila nastal uplne opacny stav 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • misi-dakujeeeem 🙂

domi-myslim,ze je to tak u kazdeho....ja mavam zase opasne stavy spanku....cez vikend,ked mozem vyspavat dokedy len chcem,som uz o 7:00 hore,cersta,vybuvana,ale samozrejme cez tyzden,ked musim o 7:00 vstavat,tak este 7:15 som v posteli,co sa nemozem a nemozem zobudit 😠

• lenti, len pekne oddychuj, aby to bolo rychlo v poriadku...

• lenti - no to jo

ja zase dokazem aj cez vikend vyspavat, to len moj manzelicek uz od siedmej cumakuje a nevie spat 😠 si musi pustit telku a kukat rozpravky, lebo ze on je uz vyspany 😒

• lenti - taky isty problem i ja, dlhsie ako do osmej spat neviem 😒
    inak skore uzdravenie zelam

• babulky moje,dakujeeeeem vam velmi pekne...ste zlaticka 🙂

• lentilocka - nemas za co 😵 😵 😵

• rado sa stalo - aj na buduce 😵 😵 😵

• babulky moje lucim sa s vami. Budem tu az v nedelu podvecer. Ideme si s manzelom trochu oddychnut. Majte sa mi pekne

Lucka, drzim paste na sobotu. Nech vsetko dopadne na 1*. Hlavne klud, pohodicka, usmev na perach.

• misi - maj sa krasne a peknu dovolenku zelam, oddychnite si a uzite si jeden druheho 🙂 😉

• miska - krasnu dovolenku zelam 😉

• misulka-kraaaasnu dovolenku zelam...papa 🙂

• caute babule, sa pomaly s vami lucim, idem konecne domov, prajem pekny zvysok dna 🙂

lenti - rychlo sa uzdrav a ne ze to budes v robote prehanat 😉

• domi-rozkaaaaaz 😃 ...pekny zvysok dna prajem....papa

• caute, caute sa tesim, lebo uz zrana mame krasne slnecne pocasie a ja som si mohla dat svoje nove riflove saticky 😵 😵 😵

• dnes nikto zatial?????? 🤔 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov