Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • cafte, som sa akosik stratila, ale sme mali opat raz skvelu poradu a pak sme boli na obede 🙂

skipi - fakt strasne, dufam, ze sa rychlo uzdravi

• peti-fuuuha...takze si mala dost stresujuce rano 😐 .....hlavna vec,ze si v poriadku

• peti, asi by som si cvrkla, keby sa to mne stalo

• Sponzor fóra
  • lenti - a ty co mas nove s nozkou? uz je lepsie ci ani moc ne? 😐

• skip - a ty si kedy zmenis meno na FB??? 🙂 😛

• peti - rychlo s autickom do servisu, aby sa ti este nieco nestalo

• domi-dnes som zostala doma,zda sa mi,ze uz je to trosku lepsie,ale stale nie dobre 😐 ....tam,kde to mam preseknute je to stale opuchnute a dost ma to tam pali...ale tak,mam antibiotika,tak snad uz bude dobre 🙂

• lenti - to je dobre, mozno tomu ten oddych trosku pomoze 😉 .... sak ale ked to nebude prestavat opuchat mala by si ist k doktorovi, sak to neni mozne, aby ti lieky nezabrali a odkedy vlastne beres tie ATB? 😐

• Jeeemine Skip, vy mate takyto zazitok za sebou, fuuu, neprijemne 😞 ale dufam, ze bude coskoro v pohodke.

• domi-od piatka,takze si myslim,ze este v podstate ani nemali kedy zabrat 😃 ....aj som pisala doktorovi,mame tu slovenskeho 🙂 ,a povedal,ze mam brat lieky a vykladat si nohu...tak aj tak robim...uz dva dni len lezim...normalne som z toho chora...najradsej by som isla do roboty,lebo nicnerobenie ma normalne nebavi 😃 😃 😃

• lenti - tak to hej potom, to je est kratky cas 😉 .... tak teraz musis len odpocivat, juuuj to by som brala, lebo mne sa vobec nechce pracovat 😬 .... ale sak ved vyvijas nejaku cinnost, sak si tu s nami pises, pritom si cvicis prsty 😃 😃 😃

• lenti, nevymyslaj a pekne sa liec

• Domi to si pekne nazavala, Lenti precvicuje prsty 🙂

Lenti, vydrz to, uz sa to urcite hoji.

• domi-pravdu maaas,prsty dostavaju zabrat 😃 😃 😃 .....jaaaaj...ved teraz by som aj nieco robila,lebo uz dva dni len tak vylihujem,ale ked pridem do prace,tak by som najradsej zase nic nerobila 😃 😃 😃

oocko-rozkaaaaaaaaaz 😃

• misi - dakujem 🙂

lenti - to tak byva, aj ja som sa uz vcera poobede nudila, ze by som uz aj do roboty a tak, ale ked som sem rano dorazila nastal uplne opacny stav 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • misi-dakujeeeem 🙂

domi-myslim,ze je to tak u kazdeho....ja mavam zase opasne stavy spanku....cez vikend,ked mozem vyspavat dokedy len chcem,som uz o 7:00 hore,cersta,vybuvana,ale samozrejme cez tyzden,ked musim o 7:00 vstavat,tak este 7:15 som v posteli,co sa nemozem a nemozem zobudit 😠

• lenti, len pekne oddychuj, aby to bolo rychlo v poriadku...

• lenti - no to jo

ja zase dokazem aj cez vikend vyspavat, to len moj manzelicek uz od siedmej cumakuje a nevie spat 😠 si musi pustit telku a kukat rozpravky, lebo ze on je uz vyspany 😒

• lenti - taky isty problem i ja, dlhsie ako do osmej spat neviem 😒
    inak skore uzdravenie zelam

• babulky moje,dakujeeeeem vam velmi pekne...ste zlaticka 🙂

• lentilocka - nemas za co 😵 😵 😵

• rado sa stalo - aj na buduce 😵 😵 😵

• babulky moje lucim sa s vami. Budem tu az v nedelu podvecer. Ideme si s manzelom trochu oddychnut. Majte sa mi pekne

Lucka, drzim paste na sobotu. Nech vsetko dopadne na 1*. Hlavne klud, pohodicka, usmev na perach.

• misi - maj sa krasne a peknu dovolenku zelam, oddychnite si a uzite si jeden druheho 🙂 😉

• miska - krasnu dovolenku zelam 😉

• misulka-kraaaasnu dovolenku zelam...papa 🙂

• caute babule, sa pomaly s vami lucim, idem konecne domov, prajem pekny zvysok dna 🙂

lenti - rychlo sa uzdrav a ne ze to budes v robote prehanat 😉

• domi-rozkaaaaaz 😃 ...pekny zvysok dna prajem....papa

• caute, caute sa tesim, lebo uz zrana mame krasne slnecne pocasie a ja som si mohla dat svoje nove riflove saticky 😵 😵 😵

• dnes nikto zatial?????? 🤔 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov