Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ja som tuuu tiez trosku

• no vsimla som si, nejake nove veci ti pribudli a musim povedat, ze velmi pekne 😉

• 🙂 tak treba raz za cas oprasit album 😃

• Sponzor fóra
  • no sak to hej, ale ne ked ja mam uz po 😠 😛 😛 😛 😛

• 😛 co mam robit?

• no uz nic

• a co sa ti prosim ta nelubi? haaaa? 🤔

• mne sa lubi vsetko a vzdy 😃 😃

• 😃 😃 😃 no dobre, bobre.

• ouki douki, a poviem ti novinku 😉 : mne sa nic nechceeeeeeeeee 😵 😵 😵

• 😃 😃 to mi je teda fakt novinka 😃 😃 😃 ale ani mne sa nechce a este aj to teplo 😛 😒

• ved som povedala, ze mam novinku 😛 😛 no jo to teplo, sak ale ved sme chceli aby uz bolo teplo 😐

• takto by ale mohlo byt cely den, mozno o stupen chladnejsie. 😐

• a kolko je vlastne teraz stupnov, sak ja nemam ani sajn 😬

• pise mi tu ze 22

• Sponzor fóra
  • hmmm no moze byt, tak potom moze takto ostat, ale nech neprsi, lebo mi nozky omoknu 😃

• aj mne 😃 ale nemalo by tusim dnes.

• a co mas vlastne za topany? ani som si nevsimla 😃 😃

• sak rimanocky, musim ich trosku ponosit, kym je pekne, lebo zas budu potom trcat v botniku 😎

• ahaaa. kukala som na saty a na nohe nie 😃

• ty si teda, sak ale dnes su number 1 saty, botky boli vcera 😉

• cauteee 🙂

• ahoj lenti, co ako sa dnes citis???? 🙂

• ahoj domi-asi lepsie,ale vcera vecer uuuplne na dve veci...aaaach jaaaj 😐 ....ale ty sa pochval,vraj je v nasej rodnej zemi naaadherne teplucko?? 🙂

• lenti - anoooooo je, konecne mame aj my pekne a hlavne teple pocasie 😎

juuuj snad sa to uz zlepsi 😉 a dnes tiez nepracujes?

• domi-tak to vaaaam zavidiiiim 🙂 ...my mame sice teplo tiez,ale uz to nie je to,co minuly tyzden...ach jo 😐 ...ale vraj sa ma opat oteplit,tak som naaaaramne zvedava

aj ja dufam,ze uz bude lepsie...lebo sa uz aj trosku obavam 😐 ...ale len trosku 😃 ...aj dnes som zostala doma,ale zajtra by som uz chcela ist pracovat,nech vyvijam aj ja nejaku aktivitu 😃 ....teda,okrem zamestnavania prstov tukanim 😃 😃 😃

• lenti - aj my sme vam predtym zavideli, takze teraz kludne mozte vy 😉

no jo, oddychovat treba a hlavne v takychto pripadoch, a co sa stazujez ze nevykonavas nijaku aktivitu?? sak aj to tukanie je dost podstatna cinnost 😵 😵

• domi-ved to,lenze u vas je castejsie teplo ako u nas 😃

mas pravdu,aby som nedostala svalovicu do prstov 😃

• to jo, sak ale radovat sa mozme vsetci spolu a co mas inak nove?

• domi-jasneeeeeeee 🙂 ...ja som stastna aj za to,ze neprsiiii 🙂

nove nemam nic,mozno len to,ze som dooost od svadby pribrala 😠 ....lebo len jem a jem...no a teraz,ako som doma ani nehovorim 😠 ...katastrofa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    ELLIWED
    Hlohovec
    .