Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • juuuj lenti to je na prd, to priberanie a jedenie 😒 ja som tiez teraz nejake nenajedena stale 😠 furt by som daco davala do seba, ale asi preto ze ma cakaju "moje dni" 😒

• domi-ani nehovor,slak ma ide trafit 😐 ....normalne mam hrozu,ked si obleciem svoje testovacie rifle 😐 ....zatial nemam odvahu,ani na vahu sa postavit....ale tento tyzden ten krok musim podstupit

• lentilocka - nemboj ono to pojde zase prec, ako prisli tie kilecka tak aj odidu 😉 ty mas testovacie rifle??? 🤔 no mala by som si aj ja take zaobstarat 😵

ja som na vahe nestala uz dost dlho a ani to tak skoro nebude 😐

• Sponzor fóra
  • domi-lenze ty to ani nepotrebujes,si tenka ako prutik 🙂 ....hej hej,mam....ked ich ledva zapnem viem,ze je zle 😃

• no to ti pekne dakujem, ale v istych partiach mam problemy aj ja 🙂

ja stale nemozem ze testovacie rifle 😃 😃 😃

• domi-tyyyy???...no ja neviem,povedala by som,ze si tenucka a nemas problemy nikde 🙂

precoooo??? 😃 😃 😃 ...ved je to normalne 😬 ...otestujem,kolko musim schudnut 😃

• lentilocka tak ti dakujeeeeeeem 😉

ale sak v poho,ale je take, no ja som o tom este nepocula 😬 , ale moze byt

sa na chvilu odmlcim, ideme na obed, pak sa ozvem, papa zatim 🙂

• domcuricek-nemas za co 🙂 ....ved pisem len pravdu...napapaj sa aj za mna 😛

mozno to mam len ja,ze testovacie rifle 😃 ....no neviem 😃 ...ale funguju naozaj supeeeer 😃

tak dobruuu chut...papa 🙂

• lenilocka - nemboj dam si aj za teba, nech sa mi trosku zlepsi vzhlad mojich satiek lebo som zistila, ze su akesi vacsie 😠

teraz uz naozaj idem 😉

• halo halo, poslusne hlasim ze som uz spat 😵 😵 😵

• caute baby, ste tuuuu????

• ahoj skip, ja som tu 😉

• caves domi, ako?

• no celkom v poho, je konecne aj pekne vonku, takze da sa 🙂 a ty ako?

• v pohode tiez, kukame stale fotky, zaciname zbierat... a zajtra odlet do rima...jupiiiii

• Sponzor fóra
  • no to poznam, my sme tiez len okukavali fotocky potom a nakolko idete???

• caute.

skipi, idete do rima? ja by som tam isla este raz, tam bolo nadherne. 🙂

• ideme do pondelka...trosku si uzit jeden druheho.. vsak sme este nestihli 😃

• nazdo ooocko - uz 3 krat..sa tesime .... ale asi tam bude mrte teplo

• skipi - sak treba treba, doma je to ine ako dakde daleko 😵 😵

• jupiiiiiiiiiiiii mam 2009. prispevok 😎 😵 😛

• skipi - 3x? sikovny 😃

• dominika, tak to uz nemozes pisat 😃 😃

• sikovni :-/ to malo byt 😃

• ooocenko - no a na just budem 😛 😛 😛

• domiii, ty si tematicka, tohto rocna 😃

ooocko - nooo nejak nam to mesto prischlo k srdcu.... mozeme kedykolvek

• skipi - jo jo snazim sa 😃

• mna strasne mrzi, ze ked sme tam my boli na vikend, tak celu sobotu nam lialo neskutocne. mam fotky na fb a je to tam aj vidiet. esteze sme stihli pobehat v piatok vecer, ked sme prisli a potom v nedelu pred odletom

• ooocko, tie som pozerala davnejsie, vsak tam ta matko poziadal o ruke, ze????
    aj nam minuly rok prsalo jak besne...ale teraz hlasia pekneeee.... jupiiii, sadneme na lavicku, kupime pizzu a bude relax

• skipi, ano. 🙂 mozno chybicka bola, ze sme isli v januari 😃 takze co sme aj od pocasia cakali 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.