Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj lenti to je na prd, to priberanie a jedenie :-S ja som tiez teraz nejake nenajedena stale ]-( furt by som daco davala do seba, ale asi preto ze ma cakaju "moje dni" :-S
Odpovedať
Profilova fotka
domi-ani nehovor,slak ma ide trafit :-| ....normalne mam hrozu,ked si obleciem svoje testovacie rifle :-| ....zatial nemam odvahu,ani na vahu sa postavit....ale tento tyzden ten krok musim podstupit
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka - nemboj ono to pojde zase prec, ako prisli tie kilecka tak aj odidu ;-) ty mas testovacie rifle??? =-) no mala by som si aj ja take zaobstarat x-) ja som na vahe nestala uz dost dlho a ani to tak skoro nebude :-|
Odpovedať
Profilova fotka
domi-lenze ty to ani nepotrebujes,si tenka ako prutik :-) ....hej hej,mam....ked ich ledva zapnem viem,ze je zle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti pekne dakujem, ale v istych partiach mam problemy aj ja :-) ja stale nemozem ze testovacie rifle :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi-tyyyy???...no ja neviem,povedala by som,ze si tenucka a nemas problemy nikde :-) precoooo??? :-D :-D :-D ...ved je to normalne :-N ...otestujem,kolko musim schudnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka tak ti dakujeeeeeeem ;-) ale sak v poho,ale je take, no ja som o tom este nepocula :-N , ale moze byt sa na chvilu odmlcim, ideme na obed, pak sa ozvem, papa zatim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domcuricek-nemas za co :-) ....ved pisem len pravdu...napapaj sa aj za mna :-p mozno to mam len ja,ze testovacie rifle :-D ....no neviem :-D ...ale funguju naozaj supeeeer :-D tak dobruuu chut...papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenilocka - nemboj dam si aj za teba, nech sa mi trosku zlepsi vzhlad mojich satiek lebo som zistila, ze su akesi vacsie ]-( teraz uz naozaj idem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo, poslusne hlasim ze som uz spat x-) x-) x-)
Odpovedať
caute baby, ste tuuuu????
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skip, ja som tu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caves domi, ako?
Odpovedať
Profilova fotka
no celkom v poho, je konecne aj pekne vonku, takze da sa :-) a ty ako?
Odpovedať
v pohode tiez, kukame stale fotky, zaciname zbierat... a zajtra odlet do rima...jupiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
no to poznam, my sme tiez len okukavali fotocky potom a nakolko idete???
Odpovedať
Profilova fotka
caute. skipi, idete do rima? ja by som tam isla este raz, tam bolo nadherne. :-)
Odpovedať
ideme do pondelka...trosku si uzit jeden druheho.. vsak sme este nestihli :-D
Odpovedať
nazdo ooocko - uz 3 krat..sa tesime .... ale asi tam bude mrte teplo
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - sak treba treba, doma je to ine ako dakde daleko x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jupiiiiiiiiiiiii mam 2009. prispevok 8-) x-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - 3x? sikovny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, tak to uz nemozes pisat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sikovni :-/ to malo byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooocenko - no a na just budem :-p :-p :-p
Odpovedať
domiii, ty si tematicka, tohto rocna :-D ooocko - nooo nejak nam to mesto prischlo k srdcu.... mozeme kedykolvek
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - jo jo snazim sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna strasne mrzi, ze ked sme tam my boli na vikend, tak celu sobotu nam lialo neskutocne. mam fotky na fb a je to tam aj vidiet. esteze sme stihli pobehat v piatok vecer, ked sme prisli a potom v nedelu pred odletom
Odpovedať
ooocko, tie som pozerala davnejsie, vsak tam ta matko poziadal o ruke, ze???? aj nam minuly rok prsalo jak besne...ale teraz hlasia pekneeee.... jupiiii, sadneme na lavicku, kupime pizzu a bude relax
Odpovedať
Profilova fotka
skipi, ano. :-) mozno chybicka bola, ze sme isli v januari :-D takze co sme aj od pocasia cakali :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?