Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • my sme tam boli minuly rok v marci a tiez lialo...si nevyberies... vsak aj minulu sobotu malo byt jak nechutne 😃

skocite tam este raz, aby ste si uzili mesto plne slnka

• snad sa podari 🙂 cez koho vlastne teraz letite?

• juuuuuuuuj skip vam zavidim, aj ja by som dakam isla, stacilo by mi par dni 😞

• Sponzor fóra
  • dominika, ved ak sa podari, tak pojdes do londyna 🙂 ja ti dam potom tip, co ist pozriet a co nie a kde maju dobre obchody 😃 😃 😃

• ooocenko - sak to hej, ale ja cem aj svatebni cestu, sak ale to som sa mala vydat za niekoho ineho asi 😐

• za vies o nejakom sponzorovi? 😃 😃

• haha, ne, za nejakeho cestovatelskeho sialenca 😵 😵 😵 😵

• takze za Matta by si sa mala vydat. 😃 😃 😃
    http://www.wherethehellismatt.com/?fbid=BT8FUB4KkPg

• no toto az neeeeeeeeeeeeeeeeeee, len toto ne prosim 🤔

• cez Skyeurope...

domi, a kedy ides do londona

• mna by bavilo takto behat po svete 🙂 ale nie s mattom ale s matom 😃

• skip - to este neviem presne asi az dakedy v zime, zavisi od toho ako sa tam kamoska zabyva 😉

• skipi - klasika 🙂 kedy ste rezervovali? my sme si teraz nedavno do londyna fakt, ze za par koruniek. ale ideme az koncom septembra 😐

• caute opat 🙂

skipi- a kde budete v Rime byvat???...lebo uvazujeme,ze aj my by sme sa niekam vybrali...prvotny plan bol Londyn,ale teraz sme zacali uvazovat tiez nad Rimom...tam sem este neboli

• cauko lentilocka 🙂

• Sponzor fóra
  • cauuuu domcuricek 🙂

• ako sa mame? je uz lepsie? a inak napapala som sa aj za teba, lebo sa neviem poriadne ani pohnut 😉 😃

• čaute,čaute,čaute 😃
    ja mám konečne internéééééééééééééét 😃 😃 😃
    je síce taký dočasný cez mobil,ale je!!!
    sa tešííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• a cim dobrym si naplnila nase bruskaaa??? 😃 ...nooo...ale moje trsoku menej,lebo ja som hladnaaaaa 😃 😃 😃

• lentilockaaaaaaaaaaaaaaaa caveeeeeeeeeeeeeeeeees 😵 😵 😵 konecne si medzi nami 😉

• lenti - no som si dala cottage s pecivkom a dala som si activia jogurtovy napoj a teraz sa chystam na cokoladku 🙂 no tak tvoju stranu som asi moc nezaplnila, ale doplnim cokoskou moze byt? 😵

• konečnéééééééééééééééééééé 😃 😃 😃

• lentilockaaaaa mojaaa ahoooooooooooooooooooooooj...no konecneeeeeeeeee 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• lentilocka - ani si nevies predstavit ako sa tesime ze si tu s nami 🙂 😵 😵 😮

• domi-cokoska to spraviiiiiii 😃

• už sa ma tak ľahko nezbavíte 😃 😃 😃

• caute lentilky 🙂

leni - teraz budeme byvat pri Vittoriovi emanielovi, minuly rok sme byvali pri fontane de trevi... bookujeme hotel cez booking.com

ooocko a kuba ako??? bookli sme to niekedy vo februari alebo aj skor, uz neviem ale za 100 ejro ideme obaja tam aj spat...tak to nekup

• lentilocka-taaaak,piiiiis,ako svadbicaaaaa 😃 😃 😃

• jupiiiiii, lenti interneeeeet, super, tak uz mozes byt napojena 😃

• lenti - ok, mnamky skvela milka s bielo - mliecnou cokoladkou 😉

lentilocka - to ani nemame v plane co si to o nas myslis 😛 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov