Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
my sme tam boli minuly rok v marci a tiez lialo...si nevyberies... vsak aj minulu sobotu malo byt jak nechutne :-D skocite tam este raz, aby ste si uzili mesto plne slnka
Odpovedať
Profilova fotka
snad sa podari :-) cez koho vlastne teraz letite?
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuj skip vam zavidim, aj ja by som dakam isla, stacilo by mi par dni :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, ved ak sa podari, tak pojdes do londyna :) ja ti dam potom tip, co ist pozriet a co nie a kde maju dobre obchody :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooocenko - sak to hej, ale ja cem aj svatebni cestu, sak ale to som sa mala vydat za niekoho ineho asi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
za vies o nejakom sponzorovi? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haha, ne, za nejakeho cestovatelskeho sialenca x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze za Matta by si sa mala vydat. :-D :-D :-D http://www.wherethehellismatt.com/?fb...
Odpovedať
Profilova fotka
no toto az neeeeeeeeeeeeeeeeeee, len toto ne prosim =-)
Odpovedať
cez Skyeurope... domi, a kedy ides do londona
Odpovedať
Profilova fotka
mna by bavilo takto behat po svete :-) ale nie s mattom ale s matom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skip - to este neviem presne asi az dakedy v zime, zavisi od toho ako sa tam kamoska zabyva ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
skipi - klasika :-) kedy ste rezervovali? my sme si teraz nedavno do londyna fakt, ze za par koruniek. ale ideme az koncom septembra :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute opat :-) skipi- a kde budete v Rime byvat???...lebo uvazujeme,ze aj my by sme sa niekam vybrali...prvotny plan bol Londyn,ale teraz sme zacali uvazovat tiez nad Rimom...tam sem este neboli
Odpovedať
Profilova fotka
cauko lentilocka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauuuu domcuricek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa mame? je uz lepsie? a inak napapala som sa aj za teba, lebo sa neviem poriadne ani pohnut ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute,čaute,čaute :-D ja mám konečne internéééééééééééééét :-D :-D :-D je síce taký dočasný cez mobil,ale je!!! sa tešííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
a cim dobrym si naplnila nase bruskaaa??? :-D ...nooo...ale moje trsoku menej,lebo ja som hladnaaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilockaaaaaaaaaaaaaaaa caveeeeeeeeeeeeeeeeees x-) x-) x-) konecne si medzi nami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - no som si dala cottage s pecivkom a dala som si activia jogurtovy napoj a teraz sa chystam na cokoladku :-) no tak tvoju stranu som asi moc nezaplnila, ale doplnim cokoskou moze byt? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
konečnéééééééééééééééééééé :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilockaaaaa mojaaa ahoooooooooooooooooooooooj...no konecneeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka - ani si nevies predstavit ako sa tesime ze si tu s nami :-) x-) x-) :-o
Odpovedať
Profilova fotka
domi-cokoska to spraviiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už sa ma tak ľahko nezbavíte :-D :-D :-D
Odpovedať
caute lentilky :-) leni - teraz budeme byvat pri Vittoriovi emanielovi, minuly rok sme byvali pri fontane de trevi... bookujeme hotel cez booking.com ooocko a kuba ako??? bookli sme to niekedy vo februari alebo aj skor, uz neviem ale za 100 ejro ideme obaja tam aj spat...tak to nekup
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-taaaak,piiiiis,ako svadbicaaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
jupiiiiii, lenti interneeeeet, super, tak uz mozes byt napojena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - ok, mnamky skvela milka s bielo - mliecnou cokoladkou ;-) lentilocka - to ani nemame v plane co si to o nas myslis :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?