Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-jupiiiiiiiii :-D svadbica???jáááj,veď som už aj zabudla :-D :-D :-D ale nie,bolo fantasticky!!!!!!!!!!hneď zajtra by som si ju zopakovala x-) a vy ako baby?? píšte,píšte
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D skipi-pozriem akcosky na letenky a checknem aj nejake to ubytko,ake su ceny
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute. skipi - nie, zatial sme nic nerezervovali.
Odpovedať
Profilova fotka
domi- :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - my taky tak superneeeeee, hned by som dala reprizu :-D :-D :-D , vsetko prebehlo ako malo, zadna bitka sa nekonala, nikto nepovedal ze ma voci tomuto sobasu vyhrady ci ako sa to hovori =-) , proste bolo to uuuuuuuuuuzasneeeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-tak to mate super cenu...no fakt,nekup to
Odpovedať
Profilova fotka
skipi, my za taku cenu ideme do toho londyna a este asi usetrime na ubytku, lebo tam kamosi + matkov synovec byvaju
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-a domcek....ako sa vam byva???
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - to je dobra otazka ;-) aj ja som zvedava, ze co nove s domcurom x-) kuchynu som videla, kraaaasna je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti-dojdi a uvidíš :-D :-D :-D ooočko-krásne ste postúpili s domčekom,fotoše mám všetky okukané :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka - som hovorila ooockovi ze sa uz neviem dockat kolaudacie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka-ved dojdeeeeeeem :-D :-D :-D .....mna nemusis dva krat pozyvat :-D :-D :-D ....a preco som ja nevidela kuchynu???? =-) :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
najbližšie to tu pofotím a pošlem vám fotoše ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka - bere me ta za slovo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj,uvidíš-to bola ešte taká nedorobená,ty už uvidíš dorobenú a s plnými hrnacami :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti-oki....ale ja chcem vidiet aspon kuchynu,ktoru som este nevidela =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D .....ale navar nieco dobreeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, steny mame uz dokoncene, uz len strecha teraz sa bude robit, krb, okna, dvere a mozme si uz bastlit vo vnutri
Odpovedať
Profilova fotka
počkaj,idem kuk tú fotku a pošlem ti ju
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...vy ste ale sikovnici...ide vam to ako po masle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, dakujeme. :-) ale je to riadny srut penazi, ti poviem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ooocenko - supej, sa tesim, ked ho uz aj uvidim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky, vas tu ale je specialne pozdravim lentilku - lenti, super, ze uz net ide ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-ti verim :-| ...ale na druhej strane budete mat o chvilku postaveny domcek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauuu jikus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeejda,to bude kolaudaciii...nestihneme sa vyspat z jednej opice a pride dalsia :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti-ten internet je taký zabrzdený,že pokiaľ sa dopracujem k tej fotke,tak ty už tu nebudeš :-D pošlem ti foto,keď to tu nanovo pofotím,už to aj tak vyzerá inak OK?
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš-čáááááu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti-okiiiiiii....uz sa neviem dockat :-p ....som zvedava,co za papanicu bude v hrncoch :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau jika. baby, kolaudacia musi byt a musite prist :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?