Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • babky, normalne vam zavidim, to my kym sa dopracujeme k domu, tak to uz budeme mat vnucata 😃 😃 😃

• ahoj jikus 🙂

lentilocka - tak uz netrpezlivo cakame na fotocky, cim skor zacni fotit, nech mozme zavidiet, ale v dobrom samozrejme 😵 😵

• v nedeľu som varila sviečkovú-bola mňamky,mňamky
    Juri sa až za ušami oblizoval

• Sponzor fóra
  • jikus - nemboj nejsi sama, my sme este vo faze planovanie, ale kedy sa to zacne podobat na skutocnost je este vo hviezdach 😃 😃

• lenti - ty aka si sikovna 😉 my sme dostali maso z diviaka, chcem to zajtra spravit, no snad prezijeme, nikdy som z takeho masa este nevarila 😃 😃 😃

• lentiiii-nerob mi chute...svieckovu milujeeeeem 😛 😛 😛 ....ak budem fit,asi ju aj ja v nedelu uvariiim...si mi normalne velkeee chutky narobila...este som neobedovala

• ooocko a kedy sa stahujete?

jikus aj vy chcete stavat?

• baby, vy ste ake kucharky, normalne kukam, tak svieckovu teda nevieeeeem

• skipi - ak sa stahujeme, tak snad buduci rok

• skipi - nie, to take plany tak asi o 20 rokov 😃

• jikuš-nemboj,zvládneš 😉
    lentiločka a čo ti je?? 🤔

• no varit sice trosku viem, ale svieckovu som este neskusala, snad sa mi podari taka dobra ako tebe lenti 😉

• skipi-svieckova je uuuplne jednoducha,i ked trosku pracna....urcite ju zvlaaadnes,si sikovnaaaa 🙂

lentilocka-mala som uraz,pdla som do skrinky 😃 ,ktora bola plesniva,a mam zapal rany,nejaku infekciu...beriem antibiotika,masticku....dufamm,ze uz budem fit 🙂

• lenti-čoooo???? 🤔 🤔 😃 😃 do skrinky??!! 😃
    chúďa moje 😞

• baby,idem ja aj pracovať 😃 ,lebo zase nič nespravím 😛
    moja prvá cesta,jak som zistila,že mi ide internet bola sem 😃 ,ale musím si ísť aj niečo porobiť 😛
    večer sa objavím,čautééé

• Sponzor fóra
  • lenti-noooo 😃 😃 😃 ...sa podo mnou zlomila 😃 😃 😃 ....bola plesniva...ale asi to bolo znamenie,ze mam schudnut 😠 😃

• lentilocka - zase ides tak skoro prec??? 😞

no tak cau, a prijemnu pracu 😛

• lentilka - papa

• lentiiii-to uz ideeees???? 😞 ...tak caviiiiiii...a neprehanaj to s robotou 😃

• nejak to tu stichlo 😃

• prave pozeram ubytko v Rime a vobec to tam nie je drahe...nasla som na 3 noci pre dve osoby,vratane ranajok za 300 eur...to je super cena

• leni, my sme tam byvali pri vlakovej, je to kusocek od kolosea, aj ked to na mape tak nevyzeralo a platili sme 4 (v jednej izbe 😃 ) tusim 178 eur na dve noci s ranajkami

• ooocko-cooooo???? 🤔 🤔 🤔 😃 😃 😃 ...to faaaakt????.....tak idem pozerat dalej....a ja ze aku dobru cenu som nasla 😃

• my sme byvali tu www.scotthouse.com . 4postelova izba nebola ziadna slava, ale tie dvojpostelove boli fajn

• hned si to zalozkujem,nahodou,to nevyzera zle...ved na to vyspatie to uplne staci...dakujeeeem....a vy ste sa ako dostali k tomuto ubytku???

• leni, ja som hladala uplne najlacnejsi hotel co bol v rime. tu si kuk ceny a volne datumi https://www.united-hotels.it/scotthouse_reservation_eng.htm

poslem ti este link, kde mame fotky, nech vidis, ako to vyzera

• maji-dakujeeeem 🙂

• leni, poslane aj s pokecom 😃 ono nieje to ziaden hilton, ale na prespanie to uplne staci 🙂

• maji-idem kuk 🙂 ....ja vzdy hovorim,ze na dovcu ides pozerat,a nie spat v hoteli....hlavne,ze mas postel a vlastnu kupelnu,ktora je cista 😉

• to hej, to tam bolo 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746