Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no vela znamych fici na mafia

• ja som tu mafiu chvilu hrala, ale nejak ma to prestalo bavit

• ja som sa k tomu ani nedostala , nemam velmi rada take hry

• Sponzor fóra
  • co myslite pomohla by sol so sodou bikarbonou???? 😐

• na tie skvrny, nie na mafiu 😃 😃 😃

• ooo - no skus , ked nemas ziadny odstranovac skvrn
    janocka ti urcite poradi aky si mas kupit v DM 🙂

• no janka je expert na taketo veci, len ja som nedockava, ja to chcem dnes vyprat 😃

• co, co riesite, co potrebujete vycistit?

• ooo -jaaaaj, uz som precitala.....heh, tak bez cistiacich prostriedkov nist neporadim... iba ak oprat na 60 a ak nepomoze, tak na 90 alebo dat do cistiarne ked nemas Vanish

• noooo skusim. doperie mi svetre a idem na to 😃 😃 snad to potom bude este moja velkost 😃 😃 😃

• ooocko - ty si sa co dala teraz na nocne pranie ?

• asi tak nejak 😃 je toho nejak moc 😃 😬

• vsak noc je dlha mozes prat 😉

• no ja sa snazim doprat vzdy do 22h aby som nerusila susedov 🙂

• ja periem vacsinou cez den , kedze som teraz doma

• Sponzor fóra
  • ivka, no snad to nebude nadlho 😃
    jani, ja ich uz kaslem, lebo nad nami vecne v noci nabytok stahuju alebo co... oni su velmi divni, cez den skoro vobec nechodia von 😐

• ooo do maja urcite

• ivka, aha, tvoj prispevok som si az potom precitala... 😃 kvoli skole si teraz doma?

• nad nami tiez vkuse stahuju nabytok, furt peru a furt vysavaju, ta zenska je asi tiez nezamestnana alebo je na materskej

• no kvoli skole , dufam , ze potom sa najde nejaka robotka

• ivka - teraz je to s robotou zle 😒 teda ty ked mas VS, tak to bude mozno lahsie

• no pochybujem Janka ze VS mi teraz pomoze hlavne u nas na vychode je to este tazsie , no uvidime bodaj by to tak bolo

• jaaaaaaj....no ja v BA hladam od novembra, no uplne aktivne od zaciatku januara a nic.... otras, nic nie je, ziadne ponuky, vsade hladaju ludi s praxou....

• moja segra teraz v BA zmenila zamestanie , ale tiez spominala ze je to tazke

• ja mam nevyhodu, ze som doteraz robila len v statnej sprave, chcem sa zamestnat v sukormnej, no vsetci sa na mna pozeraju ako na paka, ze tssss, statna sprava, to ako keby nic nebolo

• je to ale sila, nemali by taky rozdiel v tom robit 😐

• to by urcite nemal byt rozdiel

• prace ako praca. a prax ako prax...

• tiez si myslim

• baby dobru noc prajem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov