Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no vela znamych fici na mafia

• ja som tu mafiu chvilu hrala, ale nejak ma to prestalo bavit

• ja som sa k tomu ani nedostala , nemam velmi rada take hry

• Sponzor fóra
  • co myslite pomohla by sol so sodou bikarbonou???? 😐

• na tie skvrny, nie na mafiu 😃 😃 😃

• ooo - no skus , ked nemas ziadny odstranovac skvrn
    janocka ti urcite poradi aky si mas kupit v DM 🙂

• no janka je expert na taketo veci, len ja som nedockava, ja to chcem dnes vyprat 😃

• co, co riesite, co potrebujete vycistit?

• ooo -jaaaaj, uz som precitala.....heh, tak bez cistiacich prostriedkov nist neporadim... iba ak oprat na 60 a ak nepomoze, tak na 90 alebo dat do cistiarne ked nemas Vanish

• noooo skusim. doperie mi svetre a idem na to 😃 😃 snad to potom bude este moja velkost 😃 😃 😃

• ooocko - ty si sa co dala teraz na nocne pranie ?

• asi tak nejak 😃 je toho nejak moc 😃 😬

• vsak noc je dlha mozes prat 😉

• no ja sa snazim doprat vzdy do 22h aby som nerusila susedov 🙂

• ja periem vacsinou cez den , kedze som teraz doma

• Sponzor fóra
  • ivka, no snad to nebude nadlho 😃
    jani, ja ich uz kaslem, lebo nad nami vecne v noci nabytok stahuju alebo co... oni su velmi divni, cez den skoro vobec nechodia von 😐

• ooo do maja urcite

• ivka, aha, tvoj prispevok som si az potom precitala... 😃 kvoli skole si teraz doma?

• nad nami tiez vkuse stahuju nabytok, furt peru a furt vysavaju, ta zenska je asi tiez nezamestnana alebo je na materskej

• no kvoli skole , dufam , ze potom sa najde nejaka robotka

• ivka - teraz je to s robotou zle 😒 teda ty ked mas VS, tak to bude mozno lahsie

• no pochybujem Janka ze VS mi teraz pomoze hlavne u nas na vychode je to este tazsie , no uvidime bodaj by to tak bolo

• jaaaaaaj....no ja v BA hladam od novembra, no uplne aktivne od zaciatku januara a nic.... otras, nic nie je, ziadne ponuky, vsade hladaju ludi s praxou....

• moja segra teraz v BA zmenila zamestanie , ale tiez spominala ze je to tazke

• ja mam nevyhodu, ze som doteraz robila len v statnej sprave, chcem sa zamestnat v sukormnej, no vsetci sa na mna pozeraju ako na paka, ze tssss, statna sprava, to ako keby nic nebolo

• je to ale sila, nemali by taky rozdiel v tom robit 😐

• to by urcite nemal byt rozdiel

• prace ako praca. a prax ako prax...

• tiez si myslim

• baby dobru noc prajem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Svadba Na Haciende
    Bánovce nad Bebravou
    Milé nevesty, Svadba na Haciende bude pribeh romantickej lasky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom 🙂 už od sezóny 2019.