Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
lucinka mooooc pekne
Odpovedať
ahojte, o čom kecáte? O nechtoch? Lucka, krásne nechty a dobrá cena. Ja platím len za dopĺňanie 22 €
Odpovedať
Profilova fotka
čautééé, práve sme došli z pivka,tak som vás došla pozdraviť :-) ja som bola včera na dopĺňanie nechtov a platila som 17 eur
Odpovedať
ahoj lentilka, vidím ťa tu po 300 rokoch...
Odpovedať
caute baby, ste tu?? luci - prajem ti este raz krasny sobotny den, nech vam vyjde vsetko ako si prajete... uzite si to..drzim palce, budem na vas mysliet... babky, budem tu az v pondelok vecer...papa
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko sa praje :-) skipi - som ti zabudla poprat krasnu dovolenku, tak aspon takto dodatocne ;-)
Odpovedať
domi, diky... a vy sa pekne drzte... v pondelok vecer vas citam... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok skipi a este ste neodisli? som myslela ze uz davno sedeti v lietadle smer rim =-)
Odpovedať
Profilova fotka
boze ze sedeti, malo tam byt sedite :-N ... sa mi dari hned zrana :-D a tani kedy si zmenis meno na FB ci si nechavas svoje priezvisko?
Odpovedať
odchadzame z domu az za pol hodku, leti nam to 12.40... no meno si asi len doplnim muzickovo... ale oficialne som si svoje povodne nenechala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky za infosky, tak este raz ti prajem prijemny let a krasnu dovolenocku, sa uz teraz tesim na fotocky x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. normalne je skapato vsade. :-/ skipi, prajem prijemny let a uzite si dovolenku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujeeeem :-) :-) :-) matko tu uz pobehuje, ze uz podmeeee...no a potom budeme trcat na letisku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak uz chce dovolenkovat, ja sa mu ani necudujem, ja by som hned teraz isla, keby mi dakto povedal, ze mam zaplatenu dovolenku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi, radsej pekne chodte. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte skipi...kraaaaasnu dovolenku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oooooooo ahoj lenti a ty co tu?? =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj domi-este som dnes zostala doma,na prikaz mojho muzicka :-D ...ale zajtra uz pojdem urcite do prace
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - ja som to v dobrom myslela, lebo som ostala v soku, sak a to nevies ze manzelicka treba posluchat? ale len v takychto pripadoch :-D :-D a ako sa dnes citis?
Odpovedať
Profilova fotka
domi-ved ja vieeeeem,ze v dobrom :-) ....noooo...sak posluchat treba,obcas :-D :-D :-D ....ale naozaj len vtedy,ked je to pre mna osozne :-D :-D :-D ...ale tentokrat som uz ulezana,tak by mi pohyb len prospel :-D ..kazdym dnom je to lepsie a lepsie...ATB uz zabrali,len keby mi este hrca zmizla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj lenti to som rada, ze uz aj lieciky konecne zabrali a ze je vidiet aj vysledok ;-) ved ja som to s tym posluchanim myslela presne tak, ako si to aj ty napisala :-D :-D asi si citame myslienky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka na chvilku ta opustim ideme na obedicek, pak sa ozvem, pa zatial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hallooooooo lentilocka kam si sa zasila??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou. idem sem aj ja zase
Odpovedať
Profilova fotka
no sak patrilo by sa moja mila, ne behat kade tade a sem ani nenakuknut :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-P co uz co mnou. kurnik. nic sa mi dnes nechce robit
Odpovedať
Profilova fotka
lebo teda inokedy sa ti strasne chce :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D noooo
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj ale ja som sa zas najedla do pece :-S
Odpovedať
Profilova fotka
podobne, som to vsetko zozrala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?