Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • jeeeeeeeej aj ja milujem dominika dana, teraz cakam na tu najnovsiu knizku ma vyjst buduci pondelok uz ju mam rezervovanu, takze ked ju budu mat skladom hned mi ju poslu 😛

• a lenti - aku ides citat? lebo ja mam precitane vsetky teda okrem tej najnovsej

• vaaaazne???...ja uplne zboznujem jeho styl pisania,ked zacnem citat,neviem sa odtrhnut 😛 ....nooo,ja vzdy ked som na SVK nakupim tie,ktore nemam 😃 a potom uz len citam

• Sponzor fóra
  • anoooo anooo prosim pekne, presne ako hovoris on je taky lahky na citanie 😵 😵 😵 juuuuuuj lenti taku radost si mi teraz sposobila ze dovi dopo 😛

• domi-to som radaaaaaaaaaa 🙂 .....vieeees,ked som este chodila do skoly a museli,teda,bolo nam povedane,ze sme chceli citat tie tazke diela,ktore boli niekedy naozaj o nicom,rada som si precitala aj Vasilkovu...viem,ze hodnota toho diela nie je velka,ale na odlahcenie,a relax bola uuuplne ale uuplne super...pri citani jej knih si nemusela nad nicim rozmyslat,uplne si vypla

• lenti - to sme dve 😉 .... hmm tak ako ja som precitala aj kopec veci od danielle stell, ale to len preto ze som mala strasnu citaciu maniu a boli mi fakt jedno co som citala, hlavne ze bolo co citat

• domi-podla mna je pri citani hlavne,ze ty sama mas z toho dobry pocit a kniha ta bavi 🙂

• hej hej jedine, akoze su knihy ktore by som mozno necitala, ale ako sa hovori nikdy nehovor nikdy, ale harry potter musi byt

• to je pravda,nikdy nehovor nikdy 😃

• lentilocka ja sa lucim, idem domov, papa a liec si svoju bolavu nozku a hor sa do citania 😃 😃

• domcuricek-pekny zvysok vecera..papaaaa 😃 😃

• čaves babule 😵

• caute. je tu niekto? 🤔

• caute caute, pekne ranko vam zelam 🙂

• ahojte dievky

ja sa vytešujem, včera sme si boli pre DVD a fotky

• Sponzor fóra
  • ahoj andzi - super a pridas fotocky aj na FB?

• caute,caute...som tu len na chvilku lebo idem na 11 na skusku siat..ako sa mate?

• ahoj luci , ja sa mam celkom fajn, ale ty sa pochval 😉

• domika - jasné, nejaké tam už sú a ďalšie pridám. Ty si si dala aj vytlačiť fotky?

• ahoj lucka, tak už svadobná horúčka vrcholí?

• andzi - super, tak sa tesim 🙂 ... nam fotograf spravil album z fotkami z pozovaciek, ostatne nam dal na cd, aj ja sa chystam dat niektore vytlacit a hodit do albumov

• domika: aj album vám dal fotograf?

• hej aj album, my sme to mali vsetko v cene 😉

• ja sa teraz chystám nejaký kúpiť a neviem aký ani kde

• my sme dostali jeden album ako svadobny dar a je fakt krasny, sak aj kamoska od ktorej sme ho dostali hovorila, ze ho velmi dlho hladala 🙂

a ten od fotografa je tiez krasny, taky jemny

• pravdupovediac ma to este nechyta ale na skuske asi uz pochopim,ze je to tu..dnes cakame hosti z chorvatska,vecer ich berieme na horucu cokoladu a vyzdvihneme darceky pre hosti

• luci - tak to je super potom, sak ale nemam mat preco stres, vsetko mate vybavene a zaistene

a skusku si riadne uzi, lebo sa ani nenazdas a budes musiet satky vratit spat 😉 ja som si svoje chcela normalne nechat, taka som z nich bola hotova 😃

• Lucka, budeš mať tie Symphony?

• domika: nemáš fotku toho albumu alebo nevieš kde by sa dal nejaký pekný kúpiť?

• no,ved sa aj tesim...zajtra si ich zoberiem a budem sa vytesovat 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov