Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahoj luci, tak teda este prijemne behacky, a ked sa nahodou uz nebudeme pocut, tak ti zelam krasny svadobny den, riadne si ho obaja uzite 😉

• ahoooj luci 🙂 ....prajem prijemne posledne behacky 🙂 🙂 🙂 ....ak by si tu uz dnes nebola,tak vam zelam,aby bol vas svadobny dnik najkrajsim na svete a vsetko vyslo tak,ako ste si predstavovali 🙂 ...budem na vas mysliet 🙂 🙂

• ajoj lenti a ty co to zase s tou nozickou? vobec sa ti to nehoji? 😞

• Sponzor fóra
  • lucinocka nasa, takze este raz ti zelam krasny svadobny den, nech vsetko vyde podla vasich predstav a uz teraz sa tesim na infosky a fotocky 😵 😵 😵

• luci - neviem, ci tu vecer este budem, tak ti zelam prenadherny svadobny den, plny lasky,smiechu a dobrej nalady, uzite si to strasne moc 🙂

• Lucka: prajem ti krásny svadobný deň a nezabudni čo máš zajtra povedať! ÁNO.

• halo,halo..konecne sedim tak som vas hned zapla

• ahooooooooooj lucinecka nasa, sa uz tesis na zajtrajsok???? 😃 😃

• joooj,tesim,tesim...este musime poviazat pierka a na dnes koncim...som uplne grogy

• juuuj luci to verim, uz si len nozky vylozit a vegeeeeeeet

• ahooooj luci-a ako sa citis???...stres sa uz dostavil?? 🙂

• hej,hej...ale celkom to bolo fajn...az na mierne stresy mojej maminy...ale v poho 🙂

• jaj uz sa tak tesim, ze zase pribudne dalsia obet do nasho klubu vydatych 😃 😃

• hej,hej....potom uz len pomaly na konika 😉

• no v nasom pripade pomaly pomalicky 😉

• Sponzor fóra
  • hmmm...tak ja zostanem stale len tu 🙂

• jaaaj Luci,uz sa neviem dockat foteciek a pocitov 🙂

• lentilock - aj jaaaaaaaaaa 😵 😵

• lenti - tiez sa neviem dockat, prsat nema...hoci nema byt nejak brutal teplo ale hlavne,ze nebude prsat 🙂

• luci - presne hlavne je aby neprsalo, a zase nie je dobre ani nijake extremne teplo

• luci-hlavne,ze nema prsat,a bud rada,ze nema byt brutal teplo...lebo by si sa uvarila v satach 🙂

• babule ja sa lucim, manzelicek sa vracia z cesty, takze sa mu idem venovat 😉 prajem este pekny vecer

a luci - zajtra sa drzte a poriadne si uzite vas svadobny den 🙂 😵

• presne..ved vsetko dobre dopadne a my si to uzijeme...to je jasne 😃
    papa domi

• domi-pekny vecer.papa 🙂

• luci - máte cirkevný obrad?

• luci-zajtra budem na vas mysliet...drzim palceky,aby vsetkomdopadlo podla predstav 🙂 ...budes okuzlujuca nevesticka 🙂 ...uz sa tesim na fotecky...papa

• no,padam aj ja...este sa musim dobalit a dokoncit pierka
    majte sa a uzite si vikend 🙂

• lucinka: pekný svadobný deň ti prajem

• ahojte, lucka je už vydatá....

• ahojte,asi tu nie ste ale len chcem povedat, ze vcerajsok bol nadherny a uzili sme si ho naplno...som uplne mimo, doteraz sme este odprevadzali hosti a davali aspon trochu do poriadku byt 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov