Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • hallooooooo, konecne to tu funguje 😃 😃 😃 😃

• Ahoj Domi 😃

• cauko domi 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ako ste dopadli cez vikend? boli ste na tych bicykloch? 🙂

• Ani nespominaj . . . Už dávno som si tak necítila zadok 😬 A lýtka ani nehovorím . . . Ja lenivý a nezvyknutý človek som včera spravila 45 km 😛

• Zasa to tu super funguje . . . 😠

• no pekne, tak to ste mali riadnu turu 😒 my sme sa v sobotu vybrali na to senecke leto ale nakoniec sme skoncili u kamosa v podniku 😃 😃 a na cele leto sme sa im vykakali 🤔

• No pekne 😃

• hmmm co uz s nami 😬 a inak co nove?

• Dnes mi došla pompadurka, tak sa vytešujem 😃 V stredu ideme na matriku a na pokec s fararom, som zvedava . . . Vy ako?

• si si kupovala pompadurku? ja som si len pozicala ... my tak normalne, len som skonstatovala ze by som potrebovala aby sa vikend trosku zvacsil cca o tyzden 😃

• Hej kupovala, našla som takú, čo mi zapasuje k šatám, tak som rada 😉 Vikend ani nespominaj, ja sa už nemôžem dočkať dalšieho . . . A nechapem, prečo nemôžu byť 4 dni robota a 3 dni vikend 😃

• no to ani ja 😎

a inak ake mas saticky sak ani neviem?

• Chcela som ti poslať foto do IP, ale zisťujem, že to asi nejde 😬

• sak neda sa hodit link?

• Sponzor fóra
  • Praveže mám foto v PC . . .

• tak mi hod do mailu kludne , mail poslem do ip 😉 alebo nevies najst podobne na stranke salonu nejakeho?

• Vieščo, videla som tu jednu babu, ktorá mala dosť podobné, idem ju pohľadať, chvíľočku strpenie 🙂

• ok mas cas, 😉

• Našla som:

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2877506&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D4%26vOffset%3D10

Takéto podobné, len moje majú srdiečkový výstrih a dolu všade také franforčeky 🙂

• jeeeeej tie som videla, kraaaaaasne su, budes kraaaasna nevesta 😉

• Uvidíme, dúfam 😉

• Plánujete v lete nejakú dovolenku?

• ale urcite ano 🙂 , a poziciavas si ich ci kupujes?

• Ozaj, a taká blbá otázka od veci . . . Na základnej som mala spolužiaka Lukáša Šarmíra, asi nie ste rodina, čo?

• Požičiavam, ale keby stáli polovicu, kúpila by som ich 🙂

• hmmm a odkial je? lebo vies nas sarmirovich je dost vela a ja uz ani sarmirova vlastne nie som 😃

• Viem viem, ale šak si bola 🙂 To je vás až toľko? 😃 Lukáš je z Cífera, ja len čí náhodou nejaký bratranec alebo tááááák

• ja som tiez pozicala a bola som velmi spokojna, fakt velka ochota a som ich potom ani vratit nechcela tak sa mi pacili 😃

no chceli by sme dakam ist, ale nemame nic zaistene a vy ako ste na tom s dovolenkou?

• nooooooooo dost nas je 😃 ... no nic mi to nehovori 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov