Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • lenti - to vazne mas s tym este problemy?chudatko, no nemala by si ist radsej k nejakemu inemu lekarovi, len sa tak napchavat ATB tiez nie je boh vie co

• jikus-ja som bola u ineho,ale ten mi povedal,vraj tam mam stale infekciu a potrebujem dalsie ATB 😐 ...najhorsie je,ze ja som nebola ani na rontgene...co je podla mna zaklad...ved som spadla,mozno tam ma nastiepenu nejaku kosticku,co ja viem...mozno je to blbost...ale tu su doktori na milu Jarmilu 😠 ...uz druhy tyzden jem ATB...jasne,ze je to uz ovela lepsie,ale stale nie dobre....aaach jaaaj 😐

• čattéééé žienky 😃

• Sponzor fóra
  • skip - jej to je sranda 😉 inak mne uz pomaly zo slova svadba zacina sibat, u nas v telke teraz nic ine nedavaju, len filmy so svadbami, uz ju radsej ani nezapinam 😃 😃 😃 a uz sa dokopavam asi mesiac zvysok fotiek hodit na net, ale sa mi nechce 😬

• ahoj lentiiiii
    lenti - to vazne ti neurobili ani rontgen??? ach moje, drzim pasticky, aby to co najskor preslo

• lentiločka,ty môj maródko 😞 ,fňuk bolí ma to ja za teba 😞

• lenti, ale fakt by si asi mala ist k inemu doktorovi, ved to fakt nie je normalne... 😠 urob trosku bububu
    cau leni

my este cakame na foto od fotografa aj video...

• ahoj jikúúúúš
    čau lentiiiii
    serus skipi
    nazdar domi
    😃 😃 😃 😃 😃

• lentilocka ahooooj-ja som statocnaaaaa 😃 😃 😃

• skipi-a kedy budete fotky od fotografa?

• skip - si este pamatam aka som bola nervozna, ked malo prist video, kazdy den som ratala hodiny, kedy uz ma prist postarka 😃 😃 😃 ale videla som ho zatial asi len 5x, moja mamina uz aspon 100, vzdy ked jej volam, ze co robi, tak ona, ze pozera svadbu 😃 😃 😃 😃 😃

• jikus - to je ake zlate od maminy
    leni - nooo, este mu musim volat ako je na tom 🙂

ja sa tesim na video , lebo obcas fakt niektore momentysa mi pripomenu az ked vidim foto...

• ahoj lentilockaaaaaaaaaaaa 🙂

• skipi - ja ked som pozerala video, tak som mala pcit, ze som v svoj svadobny den mala v kuse black out, na tooolko veci som si vobec nepamatala a to som nebola ani nejaka nervozna

• jikus-jeeeej,tvoja mamina je aka zlata 🙂
    skipi-tak potom s nimi sup sup 🙂

• Sponzor fóra
  • inak broni - som ti gratulovala az teraz do albumu...sa mooooc ospravedlnujem, som gratulovlaa vsade mozne na inych portaloch a album som vynechala, sorac....

• jikus-ja som si nepamatala cely obrad 😃

• baby,ja by som si to zopakovala hneď najbližšiu sobotu 😵
    jááááj,jak bolo dobre 😵

• lentilockaaaa...kde si sa zase vyparilaaa????? 🤔 🤔 🤔 🤔

• ahaaa...tu si 😃 😃 😃

• skipi-odpustené 😃

• aj my sme mali super svadbicu,priam nad ocakavanie,ale ja hovorim,ze raz stacilo 😃 😃 😃

• lenti ,aj jaaaa

• lenti, dikeeessss 😉

• lenti,to ten môj vysokorýchlostný internet 😃 ,ktorý sa mi vypne,kedy sa mu zachce 😛

• inak aj ja sa pridavam do spolku - raz stacilo 🙂
    ak by som si zopakovala, tak mozno iba niekde na plazi len obrad, ze sami dvaja a bez andrenalinu, v klidku

• ako chcela som tym povedat, ze mne by tiez nevadilo, keby sme mali svadbu este raz - aj tento vikend 😃

• skipi,odpísala som ti,choď kuk 😃

• tak ja sa zase pridavam do skupinky ku skipy 🙂 ...kludne poviem svojmu manzelikovi este raz ano,ale niekde v klidku 😃

• no ja by som sa preto este raz svadbila, lebo by som si chcela aj vychutnat hostinu a jedlo a hlavne tortu, z ktorej som nemala ani kusok 😃 takto som si vychutnala len zabavu po polnoci 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov