Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • čaute, som tu dve hodinky nebola a popísali ste dve strany, ani vás čítať nestíham.

• čaves andzi 🙂

• leni - diky,ze vstupujes do klubu 😃
    jikus - tak to aj ja...ale my sme sa uz s drahym dohodli,ze na vyrocie pojdeme do kamily a dame si svadobne menu..ja som nic nezjiedla, a kusok torty sme si zamrazili 🙂

lenti - broni - som ti aj ja odpisala - svinske t-cko a co spravi 🙂

• Sponzor fóra
  • jikus, a ty by si si asi dala ine saty? ze?
    ale ja sa teraz tesim na svadby kamosiek, tak sa dobre napapam aj zatancujem

• jikus-ved to,ja som z nasej torticky vobec nic nemala...akoze som si dala jednu vidlicky,aby som vedela,ako chuti,ale chut som vobec necitila...z jedla som nemala tiez nic

• skor by som asi dala otazku, ktora nevesta sa dobre najedla na svojej svadbe a poriadne si vychutnala svoju svadobnu tortu?

• čauko lentilkabj: si tu dlhoooo nebola! Už bývate?

• hmmm,asi ani jedna 😛
    ja som za celý deň zjedla len slepačiu polievku

• andzi ahoj
    skip - satky by som si dala tie iste, ale nechala by som si ich urcite par cm povolit 😃 😃 😃
    no z torticky sme si kusok zamrazili, ale u nas malo kazde poschodie torty inu prichut a ta najvrchnejsia - orechovo-karamelova, ze vraj bola najlepsia a ta bola aj najrychlejsie fuc
    ale s drahym sme sa rozhodli, ze si na vyrocie dame spravit u tej cukrarky taku mensiu torticku

• andzi,
    bývame,bývame 😵
    ešte nám kopec vecí chýba,ale dá sa

• baby,
    ooočko mi písala,aby som dala našu spoločnú foto preč,že tam strašne vypadá
    podľa mňa je tam zlatá a preč ju nedám a nedám 😃
    čo vy na to?

• 😴 ja som si to vynahradila o tyzden,na kamoskinej svadbe 😃 😃 😃 ...jedla som vsetko mozne...o zakuskoch ani nehovorim 😃 😃 😃 ...aj my sme si dali zamrazit torticky 😛 ....aaaa...chceli by sme si dat raz spravit zmenseninu nase svadobnej 😃 ...pri nejakej prilzezitosti

• lentiiii-nedaaaaaaj sa 😃 😃 😃 ...je tam supeeer 🙂

• lenti,neviem či som sa ťa to už nepýtala,ale kedy sa konečne dotrepkáš nan Slovensko??? 😃

• lenti-nedáááááááááááááááááááám 😃

• Sponzor fóra
  • lentii-hmmmm...to keby som aj ja vedela 😐 ...uz nemam ani den dovolenky,a ak sa nam odtialto nepodari sa vytrepat skor uz natrvalo,tak to vidim realne az na Vianoce 😞 😞 😞

• lenti - jasne,ze ju nedaj prec...oooocko tam vyzera dobre...

• čooo???!!!!
    😞 😞

• už som tu aj ja na chvilu, uz sa mi vobec nechce robit 😞

• miska: ani mne sa nechce pracovať, ja čakám na mužíka, kedy ma vezme domov

• jeeej Andzi, ty si sa pytala, kde sme to boli na dovci? CI niekto iny? No neva, boli sme sa clapkat vo Velkom Mederi a bolo tam super, odporucam.

A kedy ma muzik prist?

• miska - hej, ja...aké ste mali počko?

mužíček išiel kupovať niečo do stavebnín, tak neviem kedy sa ho dočkám. Začína mi byť príšerne zle tak sa potrebujem čím skôr dostať domov.

• super, okrem jedneho poobedia, ked zacalo asi o 15,00 prsat a prsalo az do vecera, bolo super.

Fuu Andzi a coze ti je?

• ahoj miška
    kočky,majte sa,večer sa možno ukážem 😵

• ahoj lenti, papa 😉

• Ahoj Lenti 🙂

• ahoooj miska a andzi 🙂

• ahojcek rovnakosatockova 😃

• misi-super,ze ste si oddychli a auzili jeden druheho 🙂

andzi-co ti je???

• misi- 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov