Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • čaute, som tu dve hodinky nebola a popísali ste dve strany, ani vás čítať nestíham.

• čaves andzi 🙂

• leni - diky,ze vstupujes do klubu 😃
    jikus - tak to aj ja...ale my sme sa uz s drahym dohodli,ze na vyrocie pojdeme do kamily a dame si svadobne menu..ja som nic nezjiedla, a kusok torty sme si zamrazili 🙂

lenti - broni - som ti aj ja odpisala - svinske t-cko a co spravi 🙂

• Sponzor fóra
  • jikus, a ty by si si asi dala ine saty? ze?
    ale ja sa teraz tesim na svadby kamosiek, tak sa dobre napapam aj zatancujem

• jikus-ved to,ja som z nasej torticky vobec nic nemala...akoze som si dala jednu vidlicky,aby som vedela,ako chuti,ale chut som vobec necitila...z jedla som nemala tiez nic

• skor by som asi dala otazku, ktora nevesta sa dobre najedla na svojej svadbe a poriadne si vychutnala svoju svadobnu tortu?

• čauko lentilkabj: si tu dlhoooo nebola! Už bývate?

• hmmm,asi ani jedna 😛
    ja som za celý deň zjedla len slepačiu polievku

• andzi ahoj
    skip - satky by som si dala tie iste, ale nechala by som si ich urcite par cm povolit 😃 😃 😃
    no z torticky sme si kusok zamrazili, ale u nas malo kazde poschodie torty inu prichut a ta najvrchnejsia - orechovo-karamelova, ze vraj bola najlepsia a ta bola aj najrychlejsie fuc
    ale s drahym sme sa rozhodli, ze si na vyrocie dame spravit u tej cukrarky taku mensiu torticku

• andzi,
    bývame,bývame 😵
    ešte nám kopec vecí chýba,ale dá sa

• baby,
    ooočko mi písala,aby som dala našu spoločnú foto preč,že tam strašne vypadá
    podľa mňa je tam zlatá a preč ju nedám a nedám 😃
    čo vy na to?

• 😴 ja som si to vynahradila o tyzden,na kamoskinej svadbe 😃 😃 😃 ...jedla som vsetko mozne...o zakuskoch ani nehovorim 😃 😃 😃 ...aj my sme si dali zamrazit torticky 😛 ....aaaa...chceli by sme si dat raz spravit zmenseninu nase svadobnej 😃 ...pri nejakej prilzezitosti

• lentiiii-nedaaaaaaj sa 😃 😃 😃 ...je tam supeeer 🙂

• lenti,neviem či som sa ťa to už nepýtala,ale kedy sa konečne dotrepkáš nan Slovensko??? 😃

• lenti-nedáááááááááááááááááááám 😃

• Sponzor fóra
  • lentii-hmmmm...to keby som aj ja vedela 😐 ...uz nemam ani den dovolenky,a ak sa nam odtialto nepodari sa vytrepat skor uz natrvalo,tak to vidim realne az na Vianoce 😞 😞 😞

• lenti - jasne,ze ju nedaj prec...oooocko tam vyzera dobre...

• čooo???!!!!
    😞 😞

• už som tu aj ja na chvilu, uz sa mi vobec nechce robit 😞

• miska: ani mne sa nechce pracovať, ja čakám na mužíka, kedy ma vezme domov

• jeeej Andzi, ty si sa pytala, kde sme to boli na dovci? CI niekto iny? No neva, boli sme sa clapkat vo Velkom Mederi a bolo tam super, odporucam.

A kedy ma muzik prist?

• miska - hej, ja...aké ste mali počko?

mužíček išiel kupovať niečo do stavebnín, tak neviem kedy sa ho dočkám. Začína mi byť príšerne zle tak sa potrebujem čím skôr dostať domov.

• super, okrem jedneho poobedia, ked zacalo asi o 15,00 prsat a prsalo az do vecera, bolo super.

Fuu Andzi a coze ti je?

• ahoj miška
    kočky,majte sa,večer sa možno ukážem 😵

• ahoj lenti, papa 😉

• Ahoj Lenti 🙂

• ahoooj miska a andzi 🙂

• ahojcek rovnakosatockova 😃

• misi-super,ze ste si oddychli a auzili jeden druheho 🙂

andzi-co ti je???

• misi- 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov