Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ooo a co srdiecko?? uz poslucha?

• adenka - dakujem velmi pekne za objasnenie 😃

• no jani, sup, sup s tymi oznamkami 😃

• Sponzor fóra
  • adi, ale uz ja poslucha 😃 obcas sa este pripomenie, ale to uz je sila zvyku, uz to nejak neriesim 😃 😃

• janocka super...a text chcete nejaky origialny ci klasiku?

ooo tak to je super...to je najdolezitejsie...

• tento tyzden sa rozhodneme, ze aky text budeme mat.... nebude to nic originalne, nejaka klasika..... a potom sup do tlace.... som sa potesila, ze aj tie stuzky nam dodaju tam kde sa budu oznamka tlacit.... no a mama tie stuzky ponavlieka, pozavazuje a je to 😃 ja to robit nemozem, som na taketo piplacky lava 😒

• babky, idem na chvilu na MK nieco pocitat 😃 segre nejake veci pozistovat

• uz som vybrala aj tenecnu skolu kam pojdeme na tanecny a cez tyzden im napisem, ze kedy mozme zacat 🙂

• janocka idete nieco nacvicit?

• adenka - to asi nie, mne bude stacit ked sa naucim krok sun krok 😃 bo ja som total drevo, netancujem nikdy, nikde a vlastna svadba je dobra motivacia preco sa to naucit 😛 ked nie teraz, tak uz asi nikdy 😛 😃

• uz som tu.

jani, budete chodit do toho dansovia? ci co si to spomynala... ci skipi tam chodila? ci co to? 😃 😃

• no mozno ta to tak chyti ze budete trenovat dalej 😃

• adi, som sa aj zabudla spytat. viem, ze je este cas, ale meno mate vybrate?

• jasne, to uz mame davno...bude Dominika 🙂

• ooo - dansovia, to nie, to nepoznam.... budeme chodit do Piruett, maju tam speci ponuku pre ludi co sa idu svadbovat - ponukaju wedding package, trva to 2 mes., 2x 60min. tyzdenne.... snad sa na mna cosi nalepi 😬

• Sponzor fóra
  • adneka - pekne meno, aj moja sesterka sa tak vola 🙂

• adi, bude mat super inicialy 🙂
    jani, aha. tak to asi bola skipi 😃

• ooo ved aj sme hladali meno na D...chalan by bol Danko 🙂

• dobry vecer nevesticky

• caute. ja som si normalne musela ist lahnut, ja som tu skoro zaspala 😃

• ahoj ooo - aj ja som dnes s drahym driemala , ja sice nezvyknem poobede spat , ale s nim ano

• ja som si schrupla sama, ale pomohlo 😃 cely vikend sme toho nenaspali vela

• zurovali ste nebodaj ? sice ty si prala vecerami

• ale prali sme, vinko sme si dali, skoro sme vstavali a vcera sme do takej 2 poriadky robili a dnes sme zase skoro rano vstavali 😐

• no pekny vikend ste mali

• taky produktivny 😃 a vy co pekneho ste stvarali?

• vecer dosiel drahy , tak sme si troska dali s mamcou a braskom pepsi s rumom , stravili sme spolu pekny vecer , a dnes sme boli na nakupy v Madarsku

• co ste kupili?

• ani nic na trhu len take blbosti , chcela som nejaky kostym ale este nemaju velky vyber

• este tam pojdete pozriet?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!