Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • domiiii- 😃 😃 😃 😃 ...ved mne uz normalne prepina 😃 😃 😃

• jemine domine,ale musis to nejako vydrzat 😎

• ved to ved to....zajtra sa vratim medzi pracovne cinnych 😃 😃 😃 ...jupiii 😃 😃 😃 ...a potm budem opat nadavat,ako mi ta robota lezie na nervy 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • lenti - sak ale tak to ma byt, nemoze byt vsetko dokonale 😉

• domi-presneeee 🙂 ...a uz mas aj nejaky planik na priblizujuci sa vikend?

• noo asi aj hej, mame hody takze sa bude jest a pit a pojdeme na kolotoceeeeeeeeeeeee 😛

• waaaaw....vy sa mate 😛 😛 😛 ...mnamikyyyy...dala by som si nieco dobre

• lenusik budem na teba mysliet ked budem tlacit 😵 😵 😵 😵 a dam si aj za teba 😉

• domi-supiiiiiis 🙂 🙂 🙂 🙂 😛 😛 😛 😛 😛 .....a ak budu predavat cukrovu vatu,nezabudni aj na tu 😃

• jafneeeeeeeeeeeee bez cukrovej vaty nejsu pre mna hodyyyyyyyyy 😃 😃

• paraaaaaadaaaaaaaaaa 😃 😃 😃

• juuuuuuuuuuuj chcem ist na dovolenku a surneeeeeee 🙂

• lenti frcime na obed, pa pa zatial 😉

• domi-dobruuuu chut...papa

• halloooooo som spat 🙂

• Sponzor fóra
  • čo si mala dobré k obedu, domi?

• andzi - mala som polievocku a kupila som si vo fornetkarni fornetti mnaaaaaaaam

• a aké? ja mám rada višňové, mńamky mňam

• ja som si dala bryndzove + pizzu sampionikovu k tomu

• kam ste zase vsetky zmizli? 🤔

• bre ranecko sa praje 🙂

• dobre ranko 🙂

• caves lucinko, ako sa dnes mame?

• sorry,bola som vedla v kancli..no,ak to takto pojde dalej tak uz budem rano mat aj blizke rozhovory so zachodovou misou 😒
    ty ako?

• luci to faaaaakt? 😞 hmmm snad je to len docasny stav 😉

ja? tak vselijak, sak cakam, kym dostanem vyplatnu pasku, aby som si vedela dovolenku naplanovat, lebo sme tam mali nejaky bordel 😠 ale inak fajn

• no,docasne je to urcite..ale ako dlho,to je ta otazka..kazde rano mi je trosku viac zle..ale zas,ze vraj su inteligentne deti ked sa vracia pocaqs tehotenstva 😃
    joooj,dovolenka...aj ja chcem ist ale asi to bude len nejaky last minute v auguste ked ma aj manzelik dovolenku 🙂
    inak, aj tebe robi problem predstavovanie sa novym menom? lebo ja poviem stare,potom si to uvedomim a habkam v telefone a na druhej strane dotycni nechapu 😃

• ihaaaaa o tom som nepocula, tak luci vy budete mat dalsieho einsteina 😃 😃

sak aj my chceme nejaky last minute, ale potrebujem vediet ze kolko mam dovolenky a pak sa az uvidi

nooo ja som si akosik zvykla uz, stare meno ma uz ani nenapadne 😵 😵 😵

• tak snad za mesiac si to uz ani ja nebudem mylit,haha 😃 este je teraz moc skoro

• neboj urcite si zvyknes 😉 a nechavas si aj svoje meno ci budes len mitanova?

• len mitanova budem, na facebooku som to nechala kvoli ludom,ze keby ma hladal niekto, kto nevie,ze uz som pani 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov