Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,hej...akurat by som chcela vediet,ze male bude v poriadku a potom by som bola kludnejsia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale urcite bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci ideme paposit, zatial cau
Odpovedať
Profilova fotka
okej,papa zatial..ja som este dojedla rizotko a uz m je trochu lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som naspat, ale taka najedena ze dovi dopo :-o :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jeeemine,a ja som si nevsimla,ze si uz tu :-( co dobre si mala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci neva ;-) sme si dnes dali taky light obedicek, pecivko so syrom a so zeleninkou ale tak sme sa najedli ze az, a to ma este cakaju jablcka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, my mame doma tolko ovocia este zo svadby,ze nestihame jest...vcera som mala melon..mnam, supis bol 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my sme po svadbe tyzden dojedali ovocicko, ja som stale chrustili hrusky fantasticke boli x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame super jablka, hrusky,nektarinky,melony...a okrem toho zo zahrady ceresne a maliny..mnam..som minule robila malinovo-zmrzlinovy shake..manzelik sa zalizoval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaam shake dala by som teraz hned :-D teda ty si ale vzorna manzelka :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj sebe som spravila,neboj :-D ten shake je uplne easy takze to robim rada a potom ta chut....mnam 8-) ale musim povedat,ze mam aj ja vzorneho manzelika...teraz ma dost obskakuje,stale sa pyta ako sa citim a tak..niezeby to predtym nerobil ale teraz je to este intenzivnejsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
musi si strazit svoju milovanu manzelku sak ked mu porodi potomka ne?? :-D :-D :-D pockaj za chvilu bude mat ranne nevolnosti on a vsakovake nezmyselne chute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chute ma tak ci tak... :-D :-D ;-) .a tiez sa tvari,ze aky je unaveny tak sa mu smejem,ci je tiez tehotny :-D :-D :-D ale stara sa vzorne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo vidis, on to preziva naplno s tebou, ste dvaja v tom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja uz pomaly padam,konecne padla...aj kratky tyzden da zabrat ale ja uz mam vikend :-D snad nebude uz nikto nic chciet ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luci tak pekny vikend a poriadne si pospi x-) x-) x-)
Odpovedať
caute babky, ako vikendujete...? som vcera sucitila so vsetkymi nevestami, v ba straasne prsalo..a vtedy som si uvedomila ako nam to vsetkym super vyslo..vsetky sme mali vyborne pocasie... :-)
Odpovedať
ahoj skipi, veru aj ja som myslela na včerajšie nevestičky, tie budú strašne bohatééééé...my len tak trošku, lebo nám pred obradom spadlo pár kvapiek, ale potom ako sme vyšli z kostola už bolo pekne, len mierny vetrík bol a fúkal mi závoj do tváre, ale aspoň si fotografka mohla urobiť super fotky so závojom.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, ja len na skok pozdravit vas a pridat k nazoru ze vcera bolo to pocasie fakt strasne ]-( :-S normalne som nemala chut ani sa len pohnut, nemam rada take uprsane pocasie ale bola som na nechtikoch a v piatok aj u kadernika, takze som kocanda :-D :-p .... majte sa krasne a zitra sa urcite ozvem ;-)papa
Odpovedať
ahojte...kočky, zase tu máme pondelok :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi , ani nehovor, mne sa dnes tak nic nechce :-(
Odpovedať
a už si v robote, domi?
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, uz od 8-ej :-S
Odpovedať
ja som si myslela, že chodíš na deviatu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ee, robime od 8 30, ale ja chodim takto skor, lebo su strasne zapchy do ba, a preto chodim radsej na skorsi bus ;-)
Odpovedať
juj, to cestovanie do Bratislavy ti nezávidím. Môj bratranec býva v Moste a vravel, že toľko koľko sa nanadáva ráno v aute alebo v autobuse sa nenanadával celý život. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo presne tak, je to o nervy normalne, ale najlepsie na tom je, ze na dialnici vsetko frci normalne to len stara cesta je stale ucpana ]-(
Odpovedať
koľko ti ráno trvá cesta?
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha, no to zavisi , ako idem, ked idem normalne rovno od nas z dediny, trva mi to cca tristvrte hodku alebo aj hodku ked je zapcha, ale bezne ta cesta vyde max polhodinku a ked idem zo senca na zrychleny co ide na dialnicu trva mi to tu polhodku alebo aj menej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?