Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no segra dojde z BA na volby , a kedze zmenila zamestanie potrebuje si nakupit nejaky kostymy

• ahojte, blééé zase pondelok 😞

• ahoj andzi, spravne bleeeeeeeeee 😠

• Sponzor fóra
  • ahoj lucka, aj ty tak skoro začínaš?

• jasne andzi, od 7mej...ale lezie mi ta robota na nervy 😒

• lucka: ale prečo? Ja som sa dnes do práce aj tešila. lezú mi na nervy síce niektorí ľudia, ale to prežijem. My začíname tiež o 7.00, ale ja chodím trošku neskôr.

• andzi - tak trochu vies v akej som pracovnej situacii a toto prinasa vela komplikacii a ja na to nemam zaludok..uz som mala podanu vypoved ale nastala zmena, kvoli ktorej som zostala..teraz je to zase tak ako to bolo predtym a ja proste nechcem..rozmyslame nad babatkom akurat nevieme kedy sa podari..ja uz toto nechcem riesit stale dookola,som tu uz vyse 2 rokov a z toho takmer 2 roky mam chut do zabalit

• ahojte ,
    andzi - ako dopadlo pozyvanie hosti ? menovky vyrobene ?

• lucinka: veľmi dobre ťa chápem, vzhľadom na tvoju pracovnú pozíciu, že sú na teba v práci veľké tlaky a zodpovednosť. Ja niečo podobné zažívam tiež, síce to nie je o tom, že by som bola priamo zodpovedá za niečo, čo podpíšem, ale mnohokrát musím urobiť vec, s ktorou nie som odborne stotožnená a to sa mi nepáči. my tiež rozmýšľame nad bábätkom a ja budem veľmi šťastná, ak sa mi podarí hneď po svadbe otehotnieť.

ivka: menovky som nerobila, lebo som nestíhala. Včera boli u nás budúci svokrovci (akože ohľadom svadby), ale aj tak sa na ničom nedohodli.

• luci a andzi - tak to vam prajem , aby sa vam hned po svadbe podarilo otehotniet , my si chceme este pockat , uz uzivat si zivot vo dvojici

• ahojte. ja len na malicky skok. iba chcem pozdravit 🙂 tak caute 😃

• tak cau ooocko

• čauko,čauko 😃

• nikto?? 🤔 🤔

• ahojky lenti, ja som sem akurat dorazila 😃

• Sponzor fóra
  • čau domčúrik,práve som sa išla odhlásiť z MS a naďabila som na teba 😃

• no vidis, este ze sa stihla vratit 😉

• čo máš nové??
    my sme boli včera pozývať krstných na svadbu,lebo nám budú svedkovia

• nove?? nemviem asi to, ze uz konecne budeme tlacit oznamka a tiez sa buduci tyzden chystame pozyvat hosti na svadbu a tak a kupila som si aj botky k popolnockam a ty co uz si nejake nasla?

• ja stále nič 😞
    dnes som bola v senci,tak som skočila aj do dvoch obchodov kuk šaty,ale skúšala som si len jedny,iné sa mi nepáčili 😐

• nemboj lenti, najdes uplne najkrasjsie 😉
    hej si bola v sc, skoda ze ja som teraz v robote v ba, sme sa mohli stretnut 🙂 a vy co s oznamkami? ake ste si vybrali?

• oznamká máme od ooočka,také s postavičkami,mala si ich niekedy v albume 🙂
    nooo,keby si dnes bola v Senci,mohli sme ísť na kafčo 😵

• cafte babky 🙂

• no asi viem ktore, teda aspon myslim 😐
    no to sme mohli, ale neva, sak sa snad raz stretneme 😉
    a mate tie oznamka uz vytlacene?? a inak v akej farbe budu? som ja ale zvedava coooo? 😬

• ahoj jikuš,neviem si ešte zvyknúť na nové foto 🙂 ,vždy pozerám,kto sa to sem nový prihlásil 😃

• dominika,budú béžové 🙂 a už zopár máme vytlačených,tlačím to totiž doma 🙂

• ahoj jika 🙂
    no mne ich zase budu tlacit ooocko, sak ked to uz zacala nech to aj dokonci 😃 😃 ale nie, mi na poslednu chvilu vypadol clovek, ktory nam to mal tlacit tak sme sa s ooockom dohodli ze nam ich vytlaci ona

• ooočko je dívka pro všechno 😃 😃

myslela som to s oznamkami 😃

• sak jasne lenti 😉 😃

• keby nás tá počula,tá by nám dala 😃 😃 😃 ,teda mne 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.