Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ja sa nehram ja fakt neviem 😃
    😵 😵 😵 😵
    ale tak pondelkovo, sa mi moc nechce ale snazim sa daco robit,aby som sa trosku rozbehla a ty?

• no,mam tu jeden manual tak ho studujem ale moc mi to nehovori....a je mi cim dalej tym viac zle tak asi pojdem robit z domu..lenze musim dnes aspon zacat jednu cenovu ponuku a doriesit uctovnicku 😛

• caute babky, ako...luci ako sa citis? rastiete?
    domcur ako bolo na karnevale?

• Sponzor fóra
  • luci - no mas to perne v tej robotke, ale ty si sikovnicek 😉
    ahoj skip, no nijak som nikam nesla, lebo strasne lialo a prestalo prsat tesne pred zaciatkom ale to som uz bola doma a nemal ma kto hodit naspat do sc 😒

• ahoj skipi, rast rastieme..aspon podla toho ako si male zo mna berie vsetku musi rast poriadne..ale bola som u doktora aj dnes lebo ma boli cela lava strana a vyraza mi to do nohy ale ze je to normalne,roztahuje sa maternica 😮

• luci - teda hned si zapamatavam infosky od teba, sak predsa kazda dobra info sa hodi do buducna 🙂

• kludne ta mozem aj nadalej zasobovat informaciami, Domi..sa pytaj a ked viem, odpoviem 😃 povedal,ze aj krize ma mozu boliet od toho...

• jemine, to aby som si nejaky notisek zaviedla, sak zabudnem polku veci z toho 😃

• luci, tak to je moooc dobre, len pekne takto dalej pokracujte...a asi sa neda nic robit s tymi vedlajsimi priznakmi... len ako ooocko pisala na Fb vydrzaaaat

domcur, ja som vcera taaak zmokla, ze este teraz mam mokre boty, po clenky vo vode...

inak toto pocko mi uz lezie na nervy... aspon,ze vydrzalo, kym sme sa vsetky vydali 😉

• skipi - ani nehovor, ja som minule tiez zmokla az na kost 😠 ... teraz ani nepotrebujes ist k moru, mas ho rovno v topankach 😃 😃

aspon to ako si povedala, ale hovorili ze uz by sa malo tento tyzden to pocko zlepsit, tak uvidime 😐

a tani vasi ako na tej dofci?

• skipi - inak, mas total pravdu...u vas to teda vtedy vyzeralo s predpovedou vseljako ale nakoniec dopadlo fajn..my sme mali uplne super pocasie a odvtedy cele soboty len prsi...normalne nechapem...mna by asi porazilo 😠

zas ja vydrzim vselico, a hovorim si,ze radsej nech mi je zle ako keby to malo byt nieco horsie..
    oki domi, zriad notisek a mozem ta zasobovat infoskami z prvej ruky 😉

• luci - jafneeeeeeeeee, ale ne ze to bude na nejaky dennik az 😃 😛

a to si dobre povedala, radsej nech mas tie nevolnnosti ako daco insie 😉

• ahojte, ja mám také brutálne stresy v práci po dovolenke že nechápem

lucka: v ktorom si tt?

• ahoj andzi co sa deje v praci???

• ahoj andzi 🙂
    podla sona z minuleho tyzdna by som mala zajtra byt 7+0 cize pomaly zacnem 8 tyzden
    ja uz normalne na vsetko v robote pozeram bez stresov,nech sa stresuju ludia okolo..
    neboj domi - budem selektovat a budes mat len relevantne info..pocet mojich navstev na wc a rozhovorov s misou nie je dolezity 😃 😛

• Sponzor fóra
  • luci - spolieham sa na teba a dakujem ze vynechas tieto intimnejsie infosky 😎

a spravny pristup co sa tyka prace 😞

• jezis to co som za smajla dala som chcela dat tohoto 😉 omluvam sa 😬

babky lucim sa na chvilocku, ficime na obedicek, pa zatial 🙂

• jasne domi,papa zatial a dobru chut..uctovnicka dnes nemoze takze ja pojdem robit z domu...ak nezaspim ako minule tak sa ozvem

• luci, jasne setri sa,...a aj si pospi,ked sa ti bude chciet....
    domcur dobru chut...
    andzi/ caves

• caute som spat 🙂
    luci - papa, a ked sa neozves mas odpustene, ze si to ty teda 😃 😃

• halo halo zase nikto tu???? 😞

• ahojte, zase som po dlhej dobe tu, blbne nám v robote internet a ešte mám aj strašne moc práce, asi budem doma dokončovať, dúfam, že keď začne leto a dovolenky už sa to ukľudní.

• ahoj andzi, juuuj to je na nic, ja by som sa bez netu asi obesila 😃

no my mame cez letnu sezonu tiez klud, tak sa tesim,lebo niekedy je to uz o nervy 😒

a chystate sa aj niekam k moru?

• domi: my bohužiaľ tento rok nie. A vy idete niekam?

• no chceli by sme ist, je jedno kam, len nech vypadneme, uz mame dovolenku vypisanu len najst last minute a ficime

• domika: a kedy by ste chceli vyraziť?

• ahojte babule 🙂

andzi - ja mam dovolenku od 13.jula do 22. takze vtedy, mozno aj skor, sak cez vikend neni problem 😉

• ahoj domi 🙂
    takze dovolenku uz mas za rohom, normalne ti zavidim 😃 jaaaj,pockaj nie..doprajem 😉

• ajoj lucinecka 🙂

nooo mame, sa aj ja tesakujem moc, lebo fakt potrebujem zmenit prostredie 😃 .... 😵 😵

• viem si predstavit, aj ja by som isla ale my az v auguste 😠 a mas uz nieco vyhliadnute?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov