Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa nehram ja fakt neviem :-D x-) x-) x-) x-) ale tak pondelkovo, sa mi moc nechce ale snazim sa daco robit,aby som sa trosku rozbehla a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
no,mam tu jeden manual tak ho studujem ale moc mi to nehovori....a je mi cim dalej tym viac zle tak asi pojdem robit z domu..lenze musim dnes aspon zacat jednu cenovu ponuku a doriesit uctovnicku :-p
Odpovedať
caute babky, ako...luci ako sa citis? rastiete? domcur ako bolo na karnevale?
Odpovedať
Profilova fotka
luci - no mas to perne v tej robotke, ale ty si sikovnicek ;-) ahoj skip, no nijak som nikam nesla, lebo strasne lialo a prestalo prsat tesne pred zaciatkom ale to som uz bola doma a nemal ma kto hodit naspat do sc :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, rast rastieme..aspon podla toho ako si male zo mna berie vsetku musi rast poriadne..ale bola som u doktora aj dnes lebo ma boli cela lava strana a vyraza mi to do nohy ale ze je to normalne,roztahuje sa maternica :-o
Odpovedať
Profilova fotka
luci - teda hned si zapamatavam infosky od teba, sak predsa kazda dobra info sa hodi do buducna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kludne ta mozem aj nadalej zasobovat informaciami, Domi..sa pytaj a ked viem, odpoviem :-D povedal,ze aj krize ma mozu boliet od toho...
Odpovedať
Profilova fotka
jemine, to aby som si nejaky notisek zaviedla, sak zabudnem polku veci z toho :-D
Odpovedať
luci, tak to je moooc dobre, len pekne takto dalej pokracujte...a asi sa neda nic robit s tymi vedlajsimi priznakmi... len ako ooocko pisala na Fb vydrzaaaat domcur, ja som vcera taaak zmokla, ze este teraz mam mokre boty, po clenky vo vode... inak toto pocko mi uz lezie na nervy... aspon,ze vydrzalo, kym sme sa vsetky vydali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - ani nehovor, ja som minule tiez zmokla az na kost ]-( ... teraz ani nepotrebujes ist k moru, mas ho rovno v topankach :-D :-D aspon to ako si povedala, ale hovorili ze uz by sa malo tento tyzden to pocko zlepsit, tak uvidime :-| a tani vasi ako na tej dofci?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - inak, mas total pravdu...u vas to teda vtedy vyzeralo s predpovedou vseljako ale nakoniec dopadlo fajn..my sme mali uplne super pocasie a odvtedy cele soboty len prsi...normalne nechapem...mna by asi porazilo ]-( zas ja vydrzim vselico, a hovorim si,ze radsej nech mi je zle ako keby to malo byt nieco horsie.. oki domi, zriad notisek a mozem ta zasobovat infoskami z prvej ruky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - jafneeeeeeeeee, ale ne ze to bude na nejaky dennik az :-D :-p a to si dobre povedala, radsej nech mas tie nevolnnosti ako daco insie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, ja mám také brutálne stresy v práci po dovolenke že nechápem lucka: v ktorom si tt?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi co sa deje v praci???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi :-) podla sona z minuleho tyzdna by som mala zajtra byt 7+0 cize pomaly zacnem 8 tyzden ja uz normalne na vsetko v robote pozeram bez stresov,nech sa stresuju ludia okolo.. neboj domi - budem selektovat a budes mat len relevantne info..pocet mojich navstev na wc a rozhovorov s misou nie je dolezity :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
luci - spolieham sa na teba a dakujem ze vynechas tieto intimnejsie infosky 8-) a spravny pristup co sa tyka prace :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jezis to co som za smajla dala som chcela dat tohoto ;-) omluvam sa :-N babky lucim sa na chvilocku, ficime na obedicek, pa zatial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne domi,papa zatial a dobru chut..uctovnicka dnes nemoze takze ja pojdem robit z domu...ak nezaspim ako minule tak sa ozvem
Odpovedať
luci, jasne setri sa,...a aj si pospi,ked sa ti bude chciet.... domcur dobru chut... andzi/ caves
Odpovedať
Profilova fotka
caute som spat :-) luci - papa, a ked sa neozves mas odpustene, ze si to ty teda :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo zase nikto tu???? :-(
Odpovedať
ahojte, zase som po dlhej dobe tu, blbne nám v robote internet a ešte mám aj strašne moc práce, asi budem doma dokončovať, dúfam, že keď začne leto a dovolenky už sa to ukľudní.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, juuuj to je na nic, ja by som sa bez netu asi obesila :-D no my mame cez letnu sezonu tiez klud, tak sa tesim,lebo niekedy je to uz o nervy :-S a chystate sa aj niekam k moru?
Odpovedať
domi: my bohužiaľ tento rok nie. A vy idete niekam?
Odpovedať
Profilova fotka
no chceli by sme ist, je jedno kam, len nech vypadneme, uz mame dovolenku vypisanu len najst last minute a ficime
Odpovedať
domika: a kedy by ste chceli vyraziť?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) andzi - ja mam dovolenku od 13.jula do 22. takze vtedy, mozno aj skor, sak cez vikend neni problem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi :-) takze dovolenku uz mas za rohom, normalne ti zavidim :-D jaaaj,pockaj nie..doprajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj lucinecka :-) nooo mame, sa aj ja tesakujem moc, lebo fakt potrebujem zmenit prostredie :-D .... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
viem si predstavit, aj ja by som isla ale my az v auguste ]-( a mas uz nieco vyhliadnute?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?