Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ja sa neviem dočkať zajtrajšieho dňa a jasné,že aj toho nášho 😃
    ale zajtrajšieho preto,že mi konečne dojdú namontovať cez pevnú linku internet,lebo tento cez mobil mi už zožral 10 rokov života!! 😠
    to s tým internetom je jak nekonečný príbeh!!!! už 3 mesiace vedia,že som sa presťahovala a potrebujem ho prehodiť z jednej adresy na druhú a dojdú až zajtra!!!

• podobneeeee 😃 😃 😃 ....jeeejda,sak to je na slak traf 😠 ....ale zajtra jd tvoj stastny den...uz len raz sa vyspiiiis...jupiiiiii 😃 😃 😃

• ani zaspať z toho nebudem môcť 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • lentiločka,idem ja smer sprcha,dúfam,že sa tu vidíme častejšie 😉
    od zajtra frčím na inom internete,to bude šupa 😃 😃 😃 😃
    dobrúú

• lentiiiii...uz idem off,lebo ma slahne z tohto netu 😠 ....nejde mi ani stranku otvorit...ale ved,co by som chcela na samote...dufam,ze sa vidime coskoro,ked uz od zajtra ficis na nete 😃 😃 😃

• bre ranecko prajem 🙂 fuuuuuuuu vcera som premokla az do nitky, des s tym pocasim 😠

• no baby, musim vam sem po sto rokoch napisat..... hanbite sa!! 😃 takto temu nechat zapadnut na druhu stranu.... ts-ts-ts 😬

• janiiiiiiii ja som tu kazdy den, to ostatne babule treba zpucovat, ja som tu vzdy sama samucicka 😞

• caute , to sa musim opat pridat i ja aby to troska zilo?

• ahoj iviiiiiiiiiiik 😃

• ahoj , vidim ze to tu viazne ,

• hmm no to hej, ja sa tu ukazem vzdy rano ale nikto sa nechyti, dnes som sa sem ani nenakukla pre istotu 😐

• no uz mate po svadbach , tak to preto

• nooo sak ale aj po svadbach sme sa tu stretali, len jedneho dna prisiel nejaky zlom a pak nikto nist

a ty ako? co mas nove?

• domi - vsimam tvoje ranne vykriky do tmy 😃 napr. aj vcera okolo 9h a nik sa potom neozval.... uz som "pucovala" par z vas cez FB 😛
    nuz, dobre teda, navstivila som vas a idem zas kade lahsie.... keby ste naaaaahodou zas zapadali prachom, ozvem sa 😎

• Sponzor fóra
  • jani - dakujeeeeeem 😃 .... nooo sak ja sa snazim, uz viac ale neviem 😛 😛 ... dobre si im dala, sak toto sa nerobi 😃 😃 😃

dakujeme za navstevu, snad to bude k niecomu dobre 😉 paaa

• domi , ja celkom fajn , som na nete skoro vzdy , len som tu uz neprispievala

• ivi a ako to vyzera s pracou? nasla si daco uz? jasne chapem, sak na Fb si 😉

• zatial nijako 😞

• neboj daco sa najde, budem moc drzat palec 😵 😵

• cafte, je tu este niekto? 😃

• jikus caf, ja som tuuuuuu 😃

• ahoooooj, tak som si povedala, ze aj ja prispiem troskou, aby nam tema neskapala 😃 ako sa mame?

• spravny pristup 😉
    noo tak vselijako ale zijeme si a ty ako?

• nooo tak aby to tu opat nezakapalo, taak prispejem i ja: caaaaaaaaaaaaafte 😃 😃 😃

• no ja sa ucima ucim a ucim a ucim a ucim a ucim a ucim a uz mi z toho sibe a sibe a sibe a sibe a sibe, ale inak sa mam fajn 😃

• jikus - som si myslela, ze mam vidiny, ked som zbadala tolkokrat napisane to iste 😃 😃 😃

peti - caf, len tak dalej treba to tu opat rozhybat 😉

• caf peti - ako bolo na dovolenke? pocasie super?

• jikus a jak to ze ty mas skusky v lete? 🤔 nejako tomu nemchapem 😬

• jaaaj jikus, taak len pekne studuj - ja som mala 1.7. rocne vyrocie, co uz nemusim sa ucenim trapit 🙂
    inak dovolenka bola perfis, pocasie uzasne, ani oblacik, teeplo jaaak svina.... 😎 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov