Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • peti - tak co by si ine od egyptu cakala??? 😛 😛 😛 ja som zvedava kam nas cestovka zaveje 😃 😃 😃 😃

• nooo domci tu taky system 😃 skolicka od oktobra do polky februara, potom do konca marca skusky, potom zase od aprila do pol. jula skolicka a do konca septembra skusky 😞 taaakze tak

• ahaaaaaaaaaaaa, no tak zase som o nieco mudrejsia dakujem za objasnenie 😉 😵 😵 inak to je dost na nic leto ti poviem 😒

• Sponzor fóra
  • nooo ja mam teraz koncom jula dve skusky, potom mam ale skoro cely august volno a potom az september zase skusky, taaakze sa da, ten august je moja jedina zachrana, uz si odskrtavam dni 😃

• tak aspon ze to, a idete niekam na dofcu ci neni ziadna v plane? 🙂

• nooo egypt sa nam pacil, ale nabuduce to bude iny mesiac 🙂 🙂
    domi, vy co s tou dovolenkou,hmmm???

• no ideme na 3 dnicky na jeden zamok pri Ryne a manzel mi slubil, ze ked dostanem z tychto prvych dvoch skusok dobre znamky, tak skocime na tyzden na nejake last minutko, takze mam aspon nejaku motivaciu 😃 a co vy, uz padlo rozhodnutie, ze kam sa pojdete na dovcu, alebo leste stale striehnes na nejaku dobru ponuku

• peti - patek ideme za jednou pani z cestovky a ta nam ma vybavit nejaky last minute, odporucili nam ju znami ti tak chodia stale 🙂

no jo egypt sa oplati tak september mozno aj oktober

• jikus - aj par dni niekedy staci ale ta ponuka od manzela resp. vyzva hned nabudi k lepsim vykonom 😉

no ako som uz peti pisala ideme piatok do cestovky tak uvidime 🙂

• domci - tak drzim palceky, aby ste nieco pekne nasli
    peti - tak to ti zavidim to tvoje vyrocie neucenia 😉 ja som sa tiez tak pred siestimi rokmi tesila, ze uz niiikdy ucenie a vidis ako som dopadla, na stare kolena znova v knihach 😒

• jikus - dakujeeeeeem, ale snad sa daco zadari, lebo ma asi porazi uz fakt potrebujem dofcu ako sol 😒

• mi nieco hovor, ja uz o nicom inom ani nesnivam ako o dovci 😃 konecne pokoj od ucenia, od jednej robotky, od druhej robotky, od kocura 😎

• 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dofcu potrebuje asi kazdy 🙂

• este ste tu???

• dobre babule ci tu ste alebo nejste ja sa s vami lucim, idem domeno konecne, pekny zvysok dna zelam 🙂

• Sponzor fóra
  • no nazdar, zase je to tu nejake zakapate, kde sa flakate?? 😛 😛 😛

• ahoj domi, asi to tu už nadobro vymrelo

• ahoj andzi, ja stale verim ze sa vsetko vrati do starych cias, ked to tu zilo 🙂

• caute, caute. idem aj sem nakuknut, ked uz sa poflakujem v inej teme 😃

• caf, a kde sa nam to zase ty flakas som si akosik nevsimla 😃 😃

• vo volnej diskusii, v pre mna momentalne aktualnej teme 😉

• aha taaaaaaaak uz viem kde 😉 kludne pokracuj 😎

• 😃 jj, ale odtialto na to striehnem, lebo tam nieje az taka ziva debata 🙂

• hmmm vies to bude asi tym piatkom 😒

ja striehnem na hodiny, lebo uz chcem ist dofcovaaaaaaaat 😵 😵 😵 😵

• no ja som zvedava, kam to vlastne pojdete

• ja taky, ale je mi to jedno, len nech dakam vypadneme konecne

• jj, ja sa tak tesim, ze nam to nice vyslo. teda este nevyslo, ale je to na dobrej ceste, kedze uz mame tie letenky 😃 😃

• ja to vidim 😃 😃 😃 ved dofca je potrebna, treba ist na chvilku zmenit vzduch 🙂

• no sa uz presunala do inej temy ci ako??? 🤔

• ahojte baby

domika: idete s cestovkou alebo len tak samy? Kam idete? Poriadne si oddýchni, na robotu nemysli len si užívaj voľno. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov