Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • a co vam este treba doriesit? my uz len krabice na vysluzky musime kupit, vytlacit tie oznamka a popozyvat hosti a snad to bude vsetko 🤔

• neeeeee, ona by sa na tom s nami bavila 😃

• baby, som si dnes kupila zavoj, tak si ho teraz kazdych 5 minut pricapujem na hlavu 😃

• Sponzor fóra
  • jikus chceme foto 😉

• domci - radsej to neriskujem, som spala dnesnu noc asi dve hodky, bo v bude sa mi nedalo zaspat-tak mam oci ako vevericka po nocnej 😃

• a maaaaam probleeeeem - kvetinarka mi nevie zohnat biele rozkvitnute ruze 😞

• no tak dobre, ked sa teda dnes dobre vyspis, zajtra hod foto, jo? 😃

• ešte je toho dosť 😐
    ja nemám popolnočky,topánky,drahý košeľu a kravatu popolnoci,krabice na zákusky,...........určite ma kopu vecí nenapadlo 😛

• jika -a to je preco taky problem?

• ááááááno,foto

• lenti - ani ja este nemam popolnocky - dnes som pobehala par obchodov a zatial nic 😞

• áá,zabudla som,že ešte nemám bižu,spodné prádlo,....

• noooo, ja mam satky aj botky vybavene, drahy ide teraz v sobotu po oblek a koselu a krabice sa uz dokupia lahko snad

• domci - no to ti ja netusim 😠 asi skusim este k jednej ist, ale ked tato taaak pekne viaze kyticky

• lenti ja bizu mam, foto v albume, ale chcem nejaku novu 😬

• Sponzor fóra
  • dominika,krabice by problém nemali byť,ja skočím do Galanty,tam ich vyrábajú
    jikuš,tak som spokojnejšia,že ani ty nemáš šatky a svadbu máš skôr

• jika - nooo tak to je dilema

• dominika a prečo chceš novú?? 🤔

• lenti ani sama neviem, proste ma napadlo, ze chcem viac vysiace nausnice a aj k popolnockam nejaku potrebujem 😵

• ty si šiši 😬 ,veď je peknučká

• ze dakujeeeem 😠 , no ale sak ja som uz taka 😬

• lenti - no to si ma teraz upokojila 😃

• jikus a ty si uz na svk? kedy si dorazila?

• domčúrik,pjepáč 😬
    jikuš- 😬 😬 😬

• lenti - ja len srandujem, ty mi prepac 😵 😵

• jaaa??? 🤔 😃 😃

• no ja asi od 11 na svk a o taku pol hodku sa chystam do hotela - zoznamit sa s novou pani prevadzkarkou a poriadne ju vystrihat, ze ak nieco nebude na svadbe klapat, beda jej 😃 😃 😃

• ano je tu aj ina lenti??? 😃 😃 😛

• dominika,nebola si v blízkej dobe v Seredi?? neviem,či tam mám skočiť kuk nejaké šaty 😐

• jikuš,aj mne by sa patrilo skočiť za prevádzkarkou a podohadovať sa s ňou,veď som ju nevidela od novembra 😃
    už by som mala aj menu povyberať

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov