Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • nooo tazko povedat... podla 3D mam termin 18.8., podla posledneho 2D 24.8. a podla mrchy 29.8. a kedze mi 2 mesiace tvrdili ze pojdem rodit cisarskym a dnes ma doktor co mi to mal schvalit otocil ze on nevidi dovod na cisarak, tak ja uz nic neviem... 😃

• a cisarak si mala na kedy asi? ci to ti este nevraveli? takze nakoniec budes normalne? super 🙂

• to este neviem...ja vlastne teraz nic neviem...zajtra mam poradnu tak hadam budem mudrejsia...

• Sponzor fóra
  • adenka ahoooooj....si krasna s bruskom 🙂

• oocko-ved som ta aj zabudla pozdravit....cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😃

• cisarak si mala mat kvoli ockam?

cau leni 🙂

• ahoooj leni... dik 🙂 ...len si pripadam ako slonica 😃

ooo ano koli ociam...ved to je to, ze dvaja ocni mi povedali ze mam ist cisarom a dnes mi primar povedal ze nie... tak som z toho dost rozhodena ze co teraz....

• neboj, vedia co robia. aj segre to hrozilo, lebo jej kazdym dnom stupal tlak, ale nakoniec ju nechali rodit prirodzene

• ooo no to je mozne...ale mozu sa 3 lekari mylit???

• adenka-podla mna si naaadhernaaa...a vobec nie si pribrata...krasna si 🙂

• no to je na tom ta sranda, ze mozu, lebo kazdy ma ten svoj nazor

• lenti dakujem 😵 😵 hned sa mi bude krajsie spat 🙂

ooo no ved... a odkial mam vediet ze prave ten dnesny bol spravny?

• adenka-tak to som radaaaa,ze som prispela k lepsiemu spanku 😃 😉

• hehe tak to ano 😃
    ako sa mas mlada pani??

• adenka-staaale rovnako 😃 ...cize supeeeer 🙂 🙂 🙂 ...ale tak,my sme spolu byvali uz aj predtym,takze sa nic nezmenilo...vlastne,inak sa volam 😃 😃 ...a na to si nemozem zvyknut este doteraz...vsade sa popdisujem a predstavujem starym menom 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • lenti ja dodnes nemam zmeneny ani ucet... drahy sa mi uz vyhraza ze mi vypisy zacne vyhadzovat, lebo ze taka tu uz nebyva 😃

• adenka- 😃 😃 😃 ...tak to mam este narok sa stale mylit 😃 😃 😃

• jasneee...ja som sa este po pol roku predstavila starym menom.... 😃

• tak som potom normalna 😃 ...ja si stale neviem zvyknut,ze sa inak volam...ved aj na FB mi chvilku trvalo,nez som si dala nove meno...ale samozrejme som tam nechala aj to stare 😃 😃 😃 😃

• tak tam mam iba stare...ved pod novym ma skoro nikto nepozna 😬

• adenka-posli mi do IP svoje stare priezvisko...najdem si ta na FB 🙂

• caute na chvilu.

• cau aj tebe na chvilu 😃 😃 😃

• 😃 cau peti. ako v praci?

• 😃 😃 ach jooo. v celku fajn.... 🙂
    a ty ako??? co mas nove ,hmmm??? uz sa ti to krati, o chvilku dooovcaaa,coooooo 😎 😎 😎 😎

• mam nove slnecne brejle, ale s tym som sa uz pochvalila aj na fb 😃 sme isli do kina a cas sme vyplnili v optike. super akcie mali. mala som vybrate jedny, na ne mali 15% zlavu ale nakoniec som nasla ine, krajsie a baba nam zadrela, ze ich mam zadarmo, lebo matis si nejake vybral, ze k tomu to je... super. usetrila som cca 70 eur. 😃

• dovcu ani nespominaj, snazim sa na nu nemysliet, lebo uz mi hrabe z toho, ako moc uz tam chcem ist 😃

• ja som vas na fb ani necitala,toooolko ste toho popisali,ze sa to ani nedalo... 🙂 🙂
    wooooow, tak paradicka.... 🙂 🙂 🙂
    aj ja chcem take brileeeee 🙂 ja so za moje tento rok vysolila 150 juraskov.... 😠 😠 😠

• peti, zbehni do polusu, hore ako je kino, je taka slusna optika. maju vseliake akcie a maju nadherne okuliare a zlata baba tam robi. za 10 minut pre mna vybrala snad 30 okuliarov, co mi fakt ze aj sadli, lebo ja mam velky problem nejake zohnat

• 🙂 🙂 🙂
    hmmm, noooo ked si spomeniem...
    jaaaaj, si zabijala cas pred harrym, zeeee???? 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov