Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tazko povedat... podla 3D mam termin 18.8., podla posledneho 2D 24.8. a podla mrchy 29.8. a kedze mi 2 mesiace tvrdili ze pojdem rodit cisarskym a dnes ma doktor co mi to mal schvalit otocil ze on nevidi dovod na cisarak, tak ja uz nic neviem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a cisarak si mala na kedy asi? ci to ti este nevraveli? takze nakoniec budes normalne? super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to este neviem...ja vlastne teraz nic neviem...zajtra mam poradnu tak hadam budem mudrejsia...
Odpovedať
Profilova fotka
adenka ahoooooj....si krasna s bruskom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-ved som ta aj zabudla pozdravit....cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cisarak si mala mat kvoli ockam? cau leni :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj leni... dik :-) ...len si pripadam ako slonica :-D ooo ano koli ociam...ved to je to, ze dvaja ocni mi povedali ze mam ist cisarom a dnes mi primar povedal ze nie... tak som z toho dost rozhodena ze co teraz....
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, vedia co robia. aj segre to hrozilo, lebo jej kazdym dnom stupal tlak, ale nakoniec ju nechali rodit prirodzene
Odpovedať
Profilova fotka
ooo no to je mozne...ale mozu sa 3 lekari mylit???
Odpovedať
Profilova fotka
adenka-podla mna si naaadhernaaa...a vobec nie si pribrata...krasna si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je na tom ta sranda, ze mozu, lebo kazdy ma ten svoj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
lenti dakujem x-) x-) hned sa mi bude krajsie spat :-) ooo no ved... a odkial mam vediet ze prave ten dnesny bol spravny?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
adenka-tak to som radaaaa,ze som prispela k lepsiemu spanku :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe tak to ano :-D ako sa mas mlada pani??
Odpovedať
Profilova fotka
adenka-staaale rovnako :-D ...cize supeeeer :-) :-) :-) ...ale tak,my sme spolu byvali uz aj predtym,takze sa nic nezmenilo...vlastne,inak sa volam :-D :-D ...a na to si nemozem zvyknut este doteraz...vsade sa popdisujem a predstavujem starym menom :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti ja dodnes nemam zmeneny ani ucet... drahy sa mi uz vyhraza ze mi vypisy zacne vyhadzovat, lebo ze taka tu uz nebyva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adenka- :-D :-D :-D ...tak to mam este narok sa stale mylit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee...ja som sa este po pol roku predstavila starym menom.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak som potom normalna :-D ...ja si stale neviem zvyknut,ze sa inak volam...ved aj na FB mi chvilku trvalo,nez som si dala nove meno...ale samozrejme som tam nechala aj to stare :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tam mam iba stare...ved pod novym ma skoro nikto nepozna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
adenka-posli mi do IP svoje stare priezvisko...najdem si ta na FB :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute na chvilu.
Odpovedať
cau aj tebe na chvilu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D cau peti. ako v praci?
Odpovedať
:-D :-D ach jooo. v celku fajn.... :-) a ty ako??? co mas nove ,hmmm??? uz sa ti to krati, o chvilku dooovcaaa,coooooo 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam nove slnecne brejle, ale s tym som sa uz pochvalila aj na fb :-D sme isli do kina a cas sme vyplnili v optike. super akcie mali. mala som vybrate jedny, na ne mali 15% zlavu ale nakoniec som nasla ine, krajsie a baba nam zadrela, ze ich mam zadarmo, lebo matis si nejake vybral, ze k tomu to je... super. usetrila som cca 70 eur. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dovcu ani nespominaj, snazim sa na nu nemysliet, lebo uz mi hrabe z toho, ako moc uz tam chcem ist :-D
Odpovedať
ja som vas na fb ani necitala,toooolko ste toho popisali,ze sa to ani nedalo... :-) :-) wooooow, tak paradicka.... :-) :-) :-) aj ja chcem take brileeeee :-) ja so za moje tento rok vysolila 150 juraskov.... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti, zbehni do polusu, hore ako je kino, je taka slusna optika. maju vseliake akcie a maju nadherne okuliare a zlata baba tam robi. za 10 minut pre mna vybrala snad 30 okuliarov, co mi fakt ze aj sadli, lebo ja mam velky problem nejake zohnat
Odpovedať
:-) :-) :-) hmmm, noooo ked si spomeniem... jaaaaj, si zabijala cas pred harrym, zeeee???? :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?