Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no sak to mas asi jak puzzle brat 😃

• to je zaujimavy inzerat fakt

• ja by som isla nikam k vode. 😞 aspon na mesiac

• Sponzor fóra
  • ja ani ne k vode, ale hocikam daleko odtialtoooooooo 😮 dakde na chatu alebo do tatier by som isla, mne sa moc pacilo na strbskom plese 🙂

• ja mam rada hory, ale ked sa na ne z dialky pozeram 😃 ja som skor vodova 😃 😃

• ja zase vodu eee ja radsej vzduch 😃 😃 😃

• a ja som este aj pamiatkova a na zaujimavosti som zatazena. ja ked niekam idem, tak si najprv zistim, ze co tam je a musim to ist pozriet. aj teraz do nice. taku mapku som si sama urobila, ze dovidenia. 😃 ani to radsej matiskovi nebudem ukazovat, ze co tam chcem vidiet. len ho tam nenapadne budem smerovat. 😃

• booooooooooze moj to snad ne??? 😮 sak toho raz z teba porazi ty cestovatelka 😛 😛

• 😃 😃 😃 ale aspon co to uvidime, na nie?

• no sak hej, len za cenu na zivotoch 😃 😃 😃 ale ne az doslova 😉

• 😃 nooo, ale zase ked niekto bude chciet, mozem mu mapku vytlacit. taka je fajna, len ju este musim v praxi otestovat, 😃 😃

• to je celkom dobry napad, niekto si to este urcite rozmysli 😵 😵 😵 ... tak otestuj a pak referuj vysledky z praxe 😎

• jj, uvidime, ako sa nam osvedci. mam pre istotu aj normalnu 😃, len tam skoro nic nieje zaznacene

• to tak byva, hlavne ze tie mapy robia skuseni ludia 😐

• ved to, mna nezaujima, ze kde je nejaky hotel... mna zaujima, kde je co k videniu...

• Sponzor fóra
  • no ved jasne, ale to by museli trosku viac robit a chodit a to sa im asi nechce

• majus uvidime ako sa osvedci tvoja mapka a ak hej, tak mozes ist kludne robit kartografku( snad spravne pisem 😬 ) a konecne budu tie mapy aj vyzerat 🙂

• 😃 😃 😃 no iste..., zatial mi staci to, co chystam. a inac opat raz som sa utvrdila vo svojom nazore, ze nase slovenske stranky o cestovani stoja za... 😶

• no co??? 😃 😃 😃 sak ja pre dobro ludstva to chcem, proste pre vyssie dobro ci ako to hovoria 😃 😃 😃
    co sa stalo? 🤔

• 😃 😃 a to ze su tie nase stranky na 😶 to kvoli tomu, ze som vsetko o francuzsku hladala na zahranicnych strankach, lebo na nasich nic nepisali 😠

• jaaaaaaj jasne, tak to ano, jak keby ludia nechceli byt informovani alebo co a hlavne v rodnom jazyku 😒

• presne tak. hanba velka, prevelika.

• jo jo ale nikomu to zjavne zatial nevadi

• ale co by nie 😃 😃 😃

• no sak tebe hej, ale ja myslim niekoho viac kompetentnejsieho 😬 🙂 a bez urazky 😉

• caaaaafte,som spaaaat.... crevo plneeeee...uffffff 😎 😎 😎

• 😛 😞 😠 som to teda vyfasovalal 😃

• maji, budes tam mat info aj pre karavanistov????? 🙂 🙂 🙂 to by hodilo.... 😃 😃

• cau peti, cim si sa natlacila?

• peti, casom mozno aj to bude 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov