Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ani so mnou, mozart gule nemlubim a ani tuto zmrzku, je to hnus 😛 😛

• dakujeeeeeeem toto sa mi stalo prvykrat v spolocnosti ze ma niekto takto verejne okakal 😮

• ty si hnus. je dobra 😠

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 ani nejaky vtacik ta neokakal este? mna uz hej. 🤔 😬

• eee neni, draha jak hovada a nestoji za nist, to si radsej 3 magnumy ta tie peniazky kupim 😛

• nooo vtacik aj hej tusim, ale ne tak verejne, on to nechal na doma 😵 😵 😬

• nooo tu nobl zmrzku som este nejedla, bo tiez tie gulken nemusim..... aaaale noo vies domi, to je pre taky nobl jazycek ako ma majka - teda zmrzlinka za 150 koruniek, zmrzlinka vo francuzsku..... ona len take fajnoveeee 😃 😃
    my chudinky si i so zmrzkou z bielu vystacime 😃 😃 😃

• tak tak pravda pravduca, my sme predsa len ubohe smrtelnicky 😃 😃

• mna okakal v londone 😃 😃 mily vtacik... 😃 😃

• 😃 😃 😃 ze nobl jazycek

inac, v rakusku som prvy krat videla takuto krabicku na magnum http://www.shelflife.ie/img/April%2009/icecream2.jpg

• to bol taky londynsky ptacek, to si vaz, to nebol obyc slovensky holub 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• peti, tak to uz hej. 😃

• teda ti rakusaci sa maju, este aj magnum maju v krabicke 🤔

• ja magnum moc nemusim, som si dala ten s dvojitou cokoskou - toooo uz bolo prilis a posledne som si dala ten klasicky a slavo ho nakoniec mal, bo mi nechutil.... ja vzdy vymyslam, potom to nechcem a slavo dojeda...takze standardne u nas kupujeme tri nanuky namiesto dvoch a podobne 😃 😃

• a neprinasa to nejake stastie,ked cloveka okaka vtak??? reku hodilo by sa nam 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ja mam najradsej mandlovy magnum, iny nelubim a s tym dojedanim je to tak aj u nas, moj manzel je dojizdak 🙂

• ja naviac lubim biely

• peti mysliet si to mozes, zakazane to neni 😉

• to si pamatam,ako mi jedna zena dohovarala,ze priatel nie je odpadkovy kos 😃 😃 😃

• a po mne taketo dobroty nikto nedojeda, lebo nic neostane 😃

• ok, takze v to budem verit a cakat... 🙂

• to fakt??? no take sme my este nezazili, ale co nie je moze byt ako sa hovori 😃

draha ty si taky srotovnik? ze som si to vobec nevsimla 🙂

• ale som, takychto veci sa ja neviem dozrat

• peti, a to cudzia zena?

• no akoze aj ja neodolam sladkostiam, ale dakedy by mi viac oci jedli ako zaludok 😬

• asi tak 😃

• nebola cudzia.... 😃 😃 😃 aaaale predavala take chudnuce zazraky... 😃 😃 😃

jaaaj, idem si cestou daku zmrzu kupit... 😃 😃 😃

• peti daj si daku aj za mna 😉

• jasan daaam, nemam s tym problem 😃 😃

• ok, babken..idem ja pomaly uz smer domov... 🙂 🙂
    pokukam doma, co mame nove na fb 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.