Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • oki peti, aj ja pomaly prcham, zitra se ukaz 😉 paaaa

• doviiii

• dovi dopo slavka a jopo 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hallo hallo hlasim prichod na front MS 😃 😃 😃 Kto sa prida do boja???? 😎

• baby zase nasa skvela tema padla uz na druhu stranu zoznamu 😞

• ahojte 🙂

pravidelne čítam túto tému aj keď moje príspevky by sa dali spočítať na jednej ruke k tejto téme .... no babky, ste už povydávané, tak asi máte málo času na klábosenie na MS. Asi pracujete na tom aby ste sa presunuli na modrého koníka 😉 🙂

• ahoj dany - no niektore z nas sa chystaju presedlat na konike a ostatne su asi jaksik zaneprazdnene pracou 😃 .... ty ako pozeram mas este pred svadbou, tak drzim palec nech vsetko vyde podla vasich predstav 😉

• domi ďakujem, no teda sa kukám na ponuke, že kde je táto téma a ona je fakt na druhej strane až ... kedysi bola stále na prvých priečkach 🙂

no máme pred svadbou, už sa mi vidí stále, že nestíham, tak mám stresy menšie ... keď sa ma niekto spýta, že či mám napr. v stredu voľno, tak ja hneď počkaj - kuknem do notesa - a pak noooo nemôžem už mám niečo naplánované 😃 no som jednoducho mimo sveta teraz
    😉

• dany - neni zaco 😉 .....noo je to smutne co sa deje s nasou temou 😞

to je pochopitelne a neboj vsetko bude super nestresuj 😵 😵 😵

• Pani Žilková tuším oživuje tému - aby neupadla do zabudnutia 🙂

• domi tentokrat nie ja , to tu este slecna danyledu 😃 😃 😃

• Hups, tak asi píšem rýchlejšie ako čítam 🙂 😉

• asiiiiiiiiiiiii 😛 😛 😛 😛

• jéj 🙂 no oživujem, kedysi som si ju čítala každý deň a teraz je stále kdesi vzadu .... 😉

• dany - tak tak, ale to vacsinou tak byva ale ako vidim aj ty mas svoju srdcovu temu 😮

• Sponzor fóra
  • Ale veď baby asi dovolenkujú . . . Alebo aj pracujú sem - tam 😃

• domi - oni na to proste kakaju, sa im nechce prispievat, hovorim z vlastnej skusenosti 😬

• cafte babky, tak sa k vam na chvilu pridam a mozeme spolocne bojovat o ozivenie temy 😃

• jikus caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau 😵 😵 😵 😵 no sak sa patri ked si sa konecne vratila na rodnu hrudu 😃 😛

• Vidíš Domi, veď to tu vôbec neupadá 😃

• domi nejeduj 😮

• domi - nooooo ved to 😃 aj ked uz to neni az tak uuuplne moja rodna hrud, bo som musela odovzdat moj obciansky 😞 a zostal mi uz len pas 😢

• Nejedujem, podpichujem 😃

• si pozri par mojich prispevkov dozadu, janocka to dobre okomentovala ze vykriky do tmy 😃 😃 😃 😃

• no vidíte a už je nás tu trošku viac ....

• Hej, už sa viacerým nechce makať 😃

• jikus - a to ako fakt? 🤔 a ty sa akoze na stalo stahujes do nemcurova??

domi - ved vidim 😛

• dany -hej konecne sa zvysil pocet z jednej na 4 😃

domi - nooo ja uz na to kakam, lebo je to na h.... vsetko u nas 😠

• no ja som tam uz nastahovana 5 rokov, ale od buduceho pondelka uz oficialne 😎 ale to pssssssst, to tajne inak by bola pokuta 😃

• ved jasne, ja mlcim ako hrob 😉 ..... tak teraz je z teba oficialna nemcurka 😛 😛 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D