Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • A vnutri sa nechcem fotit, mne sa take fotky nepacia 😛 Ale v pripade zleho pocasia (jak sa poznam bude liat jak z konvy) mame rezervovany ČK, ale to nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😒

• ano ano, netreba nikoho informovat, fakt len vtedy len keby ste sa chceli fotit v kastieli inak netreba 😃
    ved v poho, ja rada pomozem ak mozem 🙂

• Ozaj, a kolko ste sa tak cca fotili? Take dve - tri hodky dufam stacia . . .

• Sponzor fóra
  • Závidím že už máš po, ja sa už teším na trinásty september 😎

• ale domi neboj aj odtial budu v pripade nudze krasne fotky, sak fotograf je sikovny a urobi ich prekrasne 😉

• ale domi 3 hodiny je zbytocne vela, stacia tie 2 hodky si osobne myslim. my sme tam boli asi tak tie 2 hodiny ak sa nemylim, uz neviem presne, ved to bolo uz davno 😃 😃 😃

nezavid, vsetko bude ok, ani nebudes vediet ako a bude po tom 😮

• Ale mne sa hradove a atelierove nepacia 😞

Uvidime . . .

• neboj dajako sa to vyriesi a prsat nebude a hotojo 😠 😛 😛 😛

• Ja viem, všetko to rýchlo ubehne . . . Veď na Valentína sme boli za farárom zarezerovať termín v kostole, a už to klope na dvere 😉

• tak tak,a uz budete len spominat ze aku ste mali krasnu svadbisko 😎

• O kolkej ste mali obrad Domi?

• my o 16-tej

• A že svadbisko - my len takú svadbičku chvalabohu 😃

• Aj my, aj my!!!

• ale no sak metafora, co ma hned opravujes 😦

• Sponzor fóra
  • Sorry, hanbim sa 😶

• super - si myslim ze to je taky rozumny cas, o 18-tej vecera a tak dalej....

no odpustam ti 😛

• Ďakujem 2x 😃

• nooo moze byt... a co dnes mas nejake volno v robotke ked mozes tolko vypisovat?

• Ale čoby, nechce sa mi, je mi teplo 😃 Ale tiež je pravda, že mám chefa na dovolenke - ale už iba zajtra 😐
    Akurát otváram listose a za chvilku padam do mesta na postu - sefovi dosli spanielske cd-cka, sa potesi jak maly chlapec 😃

• jaaaaaaaaaaj tak takze tam je pes zakopany 😃 😃 😃 aj ten nas by mohol ist zase dakam aspon na mesiac 😃 😃 😃 😮

ja si davam s postou pokoj, myslim ze aj tety postarky sa potesia 😵 😵 😵 a co za cd-cka si objednal?

• On si večne vymýšla také špeciality, čo zhánam hore dolu po Slovensku 😐
    Je to španielska skupina Bajo Fondo - 3 CD. Napriklad na gorille ich dodávajú za 4-8 týzdnov, on to samozrejme chcel hned . . . Nakoniec som zohnala z Cadce za tyzden a pol 😃

• sikovne dievca, no nas mi taketo ulohy na stastie nedava, ale sem tam sa najde nejaka pri ktorej sa mi rozum trosku zastavi 😒

• tak som späť

pánečku baby ale píšete ako draci, no toto - ja v práci mám nervy nervózna som ako pes a ešte aj dnes som zistila že mi chýbajú peniaze a som sa aj vyrevala , že som debil a tak ale teraz nakoniec kolegyňa si spomenula, že preplácala jeden blok a nezapísala ho ... uf ale mi odľahlo, no 260,- € nie je málo ..... tak som taká happy 😬

• už som si myslela, že mám málo výdavkov, tak aj v práci niečo treba zasponzorovať, ako sa to vraví? Že na posratého aj hajzel spadne - s prepáčením .... no tak taký som mala pocit 😃

• ahoj dany 🙂

juuuuuuj to s tymi peniazmi nie je sranda...ale hlavne ze sa to nakoniec vysvetlilo 😉

• a super prirovnanie s tym wckom 😃 😃 😃 😃

• domika ani nevrav, no ale troška vzrúša som mala aj keď nepríjemného .... a to prirovnanie u nás bežne v používaní 😃 je to výstižné

• ale fakt hlavne ze sa to vysvetlilo, ale viem si predstavit jak si sa ty musela citit 😞 .... ako aj mne je to zname, len ze teraz sa to tak paradne hodilo 😃

• hm 🙂

dnes idem doma skúšať piecť tortičky - tak som zvedavá ako sa mi vydaria .... 😉 zjesť sa pak budú hádam dať 😃 peťko bude mať namiesto koláčika v piatok 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...