Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • a ty akoze na svadbu ides skusat piect ci ako?

• no my ideme piesť na svadbu doma koláčiky a s tetou ideme aj tortičky dve a ja som chcela ovšem ak budem mať čas 😛 si urobiť aj také tie mini tortičky .. .čo bývajú pri poschodových ... tak idem vyskúšať dnes, ako mi to pôjde.... ak sa s tým moc nezaprprem, tak by som si to spravila 😉

• aha, no sak jasne, ked k tomu mas vztah a hlavne ked to vies tak neni o com 🙂

• Sponzor fóra
  • hm no uvidíme uvidíme .... 🙂

panečku teď kukám, že piecť som napísala so "s" no ja som degeš ! sorrky ospravedlňujem sa za preklep a následnú nevšímavosť 😃

Domi môžem sa spýtať, že koľko ste mali druhov alkáču a počet? Stále myslím,že je málo ...

• ja som si to ani nevsimla, taketo malickosti neries, ja som uz popisala kopec sprostosti 😃

juuuuuuuuj to ja neviem ze kolko ich bolo presne, viem ze sme ratali 7 kuskov na osobu, ak sa nemylim 😐

• Ahojte baby, no konečne sa tu rozhýbala diskusia. Ako sa máte?

• kuskov čoho? 🤔

ja myslela alkohol - alkáč .... a nie koláčiky 😉 😃

• ahoj andzi - celkom dobre a ty ako?

• dany - sorryyyyyyyyyyyyyy ja som myslela kolacov 😬 😬 😬 alkohol no to ja ti fakt neviem, to som ja nemala na starosti, ale viem ze nam toho dost poostavlalo, teda hlavne tvrde, lebo u nas su vsetci viac menej vinovi 😉

• aj ja, dá sa

máme s manželom pracovné leto, kolega mi práve zamával, ide od zajtra na dovolenku do Tunisu, juj ako mu je dobre, všetka jeho robota mi ostala tak som happy 🙂 🙂 🙂

• som chcela povedať, že celé leto budem trčať v kancli, ma porazí

• a dovolenka ziadna? ani v septembri? ja by som si dala hned dalsiu dofcu 😃 a inak co nove nemas nic?

• ahojky andzi 🙂

taký dovolenkujúci kolegovci to vie niekedy naštvať 😃 poznám ... 😉

domi - nevadí a ďakujem za info 🙂

• dany - neni zac, neviem ci som ti nejako moc pomohla 😐

• no domi pravdu povediac ani moc nie 😉 ale som slušne vychovaná a poďakujem 😃

• Sponzor fóra
  • super 😃 😃 😃 ja fakt neviem kolko sme toho mali, my sme mali zhruba cca 85 ludi na svadbe a ako som povedala alkohol nam nechybal. a vy mate kolko ludi vlastne mat na svadbe a kolko alkoholu mate uz zakupeneho?

• no my máme cca 120 - strašne veľa mi to príde ale akosi sa nás toľko nazbieralo - nemám presný počet zatiaľ odsúhlasený od všekých kto príde a kto nie ale toto je číslo, ktoré neprekročím ani keby čo bolo. Kto sa nevojde má smolu 😃
    a máme zatiaľ 30l červené, 40 l biele vínko, 10 l fernetu, a pak kartón vodky, KB chceme kupovať 2-3 kartóny, a borovičku asi 2 kartóny ... keď ja neviem ako sa kto rozpije, tak mám stále pocit, že toho bude málo ale doma ma uisťujú, že postačí ... tak neviem ... 🤔

• dany - to je dost si myslim aj ja, sak pozri ked sa daco vypije bude sa pit to co je 😉 . my sme tiez toho tolko pokupovali, ze teraz to len posuvame dalej, lebo toho dost zostalo

• a teraz som zbadala temu kde sa bavia o tom kolko sa popilo, hodim link 😉

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=1430&vOffset=90&vGotoLast=1#end

• jéééj ď - idem ešte mrknúť na chvíľku, lebo o pol končím v práci -až tak super 🙂

tak pekný dník prajem ešte domi, pa 😉

• neni zac este raz a aj tebe pekny den 😉 paaa

• halllo krasne piatkove ranko zelam, dufam, ze aj dnes sa tu zideme vo vacsom pocte ako cislo 1 😃 😃 😃 😛

• ahooooj. hlasi sa cislo 2 😃

• cafff no vitaj cislo 2 😃 teraz mozme tipovat kto bude cislo 3 😵 😵

• 3 🙂

• supeeeeeeeeeeeeeer uz sme triiiiiiiiiiiii 😃 😃 😃 vitaj domi 😉

• Ahojte, vitám 😃

• Už sa nám to kráti, víkend klope na dvere 😎

• no konecne mame patecek baby, sa taaaaaak strasne moc tesim, lebo ja uz asi v tej robotke nezvladnem dalsi den 😞

• Ja som mala tento týžden lážo - plážo, ale šak dojde zasa pondelok, fuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😐
    Dnes idem konečne zaplatiť zálohu do reštiky, už som tam mala byť pred mesiacom, nejak nie je času 😬
    Domi tú Prahu si plánovala tento víkend, či nejaký ďalší?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov