Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • a ty akoze na svadbu ides skusat piect ci ako?

• no my ideme piesť na svadbu doma koláčiky a s tetou ideme aj tortičky dve a ja som chcela ovšem ak budem mať čas 😛 si urobiť aj také tie mini tortičky .. .čo bývajú pri poschodových ... tak idem vyskúšať dnes, ako mi to pôjde.... ak sa s tým moc nezaprprem, tak by som si to spravila 😉

• aha, no sak jasne, ked k tomu mas vztah a hlavne ked to vies tak neni o com 🙂

• Sponzor fóra
  • hm no uvidíme uvidíme .... 🙂

panečku teď kukám, že piecť som napísala so "s" no ja som degeš ! sorrky ospravedlňujem sa za preklep a následnú nevšímavosť 😃

Domi môžem sa spýtať, že koľko ste mali druhov alkáču a počet? Stále myslím,že je málo ...

• ja som si to ani nevsimla, taketo malickosti neries, ja som uz popisala kopec sprostosti 😃

juuuuuuuuj to ja neviem ze kolko ich bolo presne, viem ze sme ratali 7 kuskov na osobu, ak sa nemylim 😐

• Ahojte baby, no konečne sa tu rozhýbala diskusia. Ako sa máte?

• kuskov čoho? 🤔

ja myslela alkohol - alkáč .... a nie koláčiky 😉 😃

• ahoj andzi - celkom dobre a ty ako?

• dany - sorryyyyyyyyyyyyyy ja som myslela kolacov 😬 😬 😬 alkohol no to ja ti fakt neviem, to som ja nemala na starosti, ale viem ze nam toho dost poostavlalo, teda hlavne tvrde, lebo u nas su vsetci viac menej vinovi 😉

• aj ja, dá sa

máme s manželom pracovné leto, kolega mi práve zamával, ide od zajtra na dovolenku do Tunisu, juj ako mu je dobre, všetka jeho robota mi ostala tak som happy 🙂 🙂 🙂

• som chcela povedať, že celé leto budem trčať v kancli, ma porazí

• a dovolenka ziadna? ani v septembri? ja by som si dala hned dalsiu dofcu 😃 a inak co nove nemas nic?

• ahojky andzi 🙂

taký dovolenkujúci kolegovci to vie niekedy naštvať 😃 poznám ... 😉

domi - nevadí a ďakujem za info 🙂

• dany - neni zac, neviem ci som ti nejako moc pomohla 😐

• no domi pravdu povediac ani moc nie 😉 ale som slušne vychovaná a poďakujem 😃

• Sponzor fóra
  • super 😃 😃 😃 ja fakt neviem kolko sme toho mali, my sme mali zhruba cca 85 ludi na svadbe a ako som povedala alkohol nam nechybal. a vy mate kolko ludi vlastne mat na svadbe a kolko alkoholu mate uz zakupeneho?

• no my máme cca 120 - strašne veľa mi to príde ale akosi sa nás toľko nazbieralo - nemám presný počet zatiaľ odsúhlasený od všekých kto príde a kto nie ale toto je číslo, ktoré neprekročím ani keby čo bolo. Kto sa nevojde má smolu 😃
    a máme zatiaľ 30l červené, 40 l biele vínko, 10 l fernetu, a pak kartón vodky, KB chceme kupovať 2-3 kartóny, a borovičku asi 2 kartóny ... keď ja neviem ako sa kto rozpije, tak mám stále pocit, že toho bude málo ale doma ma uisťujú, že postačí ... tak neviem ... 🤔

• dany - to je dost si myslim aj ja, sak pozri ked sa daco vypije bude sa pit to co je 😉 . my sme tiez toho tolko pokupovali, ze teraz to len posuvame dalej, lebo toho dost zostalo

• a teraz som zbadala temu kde sa bavia o tom kolko sa popilo, hodim link 😉

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=1430&vOffset=90&vGotoLast=1#end

• jéééj ď - idem ešte mrknúť na chvíľku, lebo o pol končím v práci -až tak super 🙂

tak pekný dník prajem ešte domi, pa 😉

• neni zac este raz a aj tebe pekny den 😉 paaa

• halllo krasne piatkove ranko zelam, dufam, ze aj dnes sa tu zideme vo vacsom pocte ako cislo 1 😃 😃 😃 😛

• ahooooj. hlasi sa cislo 2 😃

• cafff no vitaj cislo 2 😃 teraz mozme tipovat kto bude cislo 3 😵 😵

• 3 🙂

• supeeeeeeeeeeeeeer uz sme triiiiiiiiiiiii 😃 😃 😃 vitaj domi 😉

• Ahojte, vitám 😃

• Už sa nám to kráti, víkend klope na dvere 😎

• no konecne mame patecek baby, sa taaaaaak strasne moc tesim, lebo ja uz asi v tej robotke nezvladnem dalsi den 😞

• Ja som mala tento týžden lážo - plážo, ale šak dojde zasa pondelok, fuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😐
    Dnes idem konečne zaplatiť zálohu do reštiky, už som tam mala byť pred mesiacom, nejak nie je času 😬
    Domi tú Prahu si plánovala tento víkend, či nejaký ďalší?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    vkfoto
    Prešov
    Bude pre mňa cťou byť aj na Vašej svadbe a zachytiť tie najkrajšie fotografie z Vášho veľkého dňa.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov